Yeni Başlayanlar İçin Güçlü Koruma Büyüleri

Günümüz dünyasında yaşamak bazen stresli ve tehlikeli olabilir. Duygusal, ruhsal veya fiziksel olarak güvensiz hissetmek, genel refahınızı zorlayabilir ve sizi enerjiden mahrum bırakabilir. Duygusal sağlığınızı geliştirmek, stresli bir dünyada biraz istikrar bulmak veya özgüveninizi geliştirmek istiyorsanız, koruma büyüleri ile çalışmak yardımcı olabilir.

Koruma büyüleriyle çalışarak kendinizi ve ailenizi koruyabilir ve savunabilir, stresi azaltabilir, kötü enerjiyi hoş olmayan insanları uzaklaştırabilir, sağlıksız etkileri ortadan kaldırabilir ve eşyalarınızı savunabilirsiniz. Büyüyü korumaya başlamak için, aşağıda sizin için koruyucu bir tılsım, bir ev koruma büyüsü ve güvenlik için sihirli bir ritüel dahil olmak üzere bazı yaygın koruma büyülerini listeledik.

Koruma Büyüsü

Koruma büyüleri, değişimi etkilemek için odak ve niyetle yaptığınız bir şeydir. Basitçe söylemek gerekirse, büyüler, değişimi etkinleştirmek için yapılan bir dizi sembolik eylemdir. Yazım yaparken, enerjiyi istenen sonuca doğru yönlendiren ve oluşturan değişimin temsilcisi olarak işlev görürsünüz. Heceleme anında çalışacak mı? Muhtemelen hayır. Büyünün genellikle tezahür etmesi zaman aldığından ve yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş ilerlediklerinden etkileri fark etmeyebilirsiniz.

Koruma büyüleri ve savunma büyüsü, olumsuzluğumuzu temizlemenize ve atmanıza yardımcı olmak için genellikle belirli bir niyet kümesiyle çalışır. Özellikle korumaya odaklanan bir koruma büyüsünün birkaç yönü olabilir, bunu aşağıdakiler için kullanın:

 • bir şeyi veya birini negatif enerjiden korumak
 • kendinizi veya bir başkasını belirli bir tehlikeden koruyun
 • saldırıya karşı savun
 • genel bir savunma seviyesi sağlamak

Savunma büyüsüyle çalışmak, bitkilerin doğal büyüsünü, koruyucu sembolleri, kordon büyüsünü veya taşlarla ve diğer nesnelerle çalışmayı da içerebilir.

Koruma Büyüleri

Koruma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Koruyucu bir cazibeye sahip olmak eski bir uygulamadır. Zaten sahip olduğunuz bir mücevher parçasını büyüleyebilir ve bunu bir tılsım olarak takabilir veya özellikle bu amaç için yeni bir parça satın almak isteyebilirsiniz. Muskayı tütsü dumanından geçirerek veya seçtiğiniz bir temizleme ritüelini uygulayarak temizlediğinizden emin olun.   Neye ihtiyacınız var;

 • Bir tütsü çubuğu veya temizleyici bitki demeti
 • Kibrit veya çakmak
 • Bir muska
 1. Alanınızı temizleyin, niyetinizi tanımlayın ve enerjinizi topraklayın
 2. Tütsü veya bitki demetini yakın. Muskayı dumandan geçirin, “Bu arındırıcı duman yetkiyle, ben şimdi tüm negatif enerji sizi temizlemek” demeniz gerekir.
 3. Takıları elinizde tutun. Yukarı akan ve çekirdeğinizi dolduran dünyanın enerjisini gözünüzde canlandırın. Enerjiyi mücevherlere yönlendirin ve bu eşyayı beni yaralanma ve tehlikeye karşı korumak için bir kalkan olarak yüklüyorum.

Ruhunuzu ve Alanınızı Temizlemek İçin Arındırıcı Bir Banyo Koruma Büyüsü

Bu, hızlı bir düzeltmeden daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuzda yararlanabileceğiniz güzel bir koruma büyü ritüelidir. Arındırıcı bir banyo derin bir rahatlama sağlayabilir ve rahatlamanıza yardımcı olabilir. Bu ritüel, etrafınıza koruyucu bir kalkan koymak için negatif enerjileri ortadan kaldırmaya odaklanır. İhtiyacınız olan;

 • 1 su bardağı tuz
 • 1 tatlı kaşığı kurutulmuş biberiye
 • 3 damla sandal ağacı esansiyel yağı

Yöntem

 • Malzemeleri küçük bir kapta karıştırın.
 • Niyetinizi belirleyin. Bu, “Korunuyorum ve rahatım” olabilir
 • Bir banyo yapın ve tuzu karışımını akan suyun altına serpin
 • Banyoda ıslanırken niyetinizi gözünüzde canlandırın.
 • İstediğiniz kadar ıslanın. İşiniz bittiğinde, tüm negatif enerjinin banyo suyuyla birlikte kanalizasyondan aşağıya doğru süzüldüğünü hayal edin.
 • Unutmayın, tüm büyü çalışmalarında olduğu gibi, büyülerinizin ve ritüellerinin en büyük etkiye sahip olması için özellikle koruma amacına odaklanmanız gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now