Yeni Başlayanlar İçin Aşk Büyüleri

Aşk büyüleri, aşkı çekmek için kullanılan özel bir büyü türüdür. Bu büyüler ya yazılı metin, iksir, ritüel şeklinde ya da oyuncak bebek ya da mum gibi nesneler kullanılarak kullanılır.

Aşk büyüleri oldukça çağdaş görünebilir, ancak yeni bir uygulama değildir. Kökenleri, erotik ritüelleri tasvir eden inanılmaz derecede eski bir yazı sistemi olan çivi yazılı tabletlerle Eski Mısır’a kadar uzanıyor.

Aşk büyüleri için büyük bir pazar yaratan romantik ilişkiler ve birini bulma takıntımız bugün de devam ediyor. Bekar insanlara aşkı bulmaları için kişiselleştirilmiş hizmetler ve eski sevgililerini geri almaları için hizmetler sunuyor.

Popüler Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Birçok aşk büyüsü var. Aşk büyülerin işe yaraması için, aklınızda olan kişinin sizle bir bağlantısı olması ve size ilişkin algılarını değiştirmeniz yerine, aşk büyüleri bağlantıyı daha güçlü hale getirmeyi amaçlar. Enerjiyi ve titreşimi yüksek tutmak için bir aşk büyüleri yaparken iyi niyetli olmanız gerekmektedir. Her aşk büyüleri, niyet ve tür açısından farklılık göstermektedir, ancak her biri için geçerli olan iki kural vardır.

İlk önce bir Cuma günü aşk büyülerinin yapılması gerektiğidir. Çünkü Cuma günü hayırlı bir gün olarak kabul edilir. İkinci olarak, ayın yeni ay (ince hilal şekli) ile dolunay arasındaki herhangi bir aşaması olan ay evresinde bir aşk büyüsü yapılmalıdır. En yaygın aşk büyüleri şunlardır;

Mum İle Büyü

Önünüze iki ayrı kırmızı mum koyun, biri sizi ve diğeri sevdiğiniz kişiyi temsil edecektir. Daha sonra, mumları birbirine bağlamak için bitki ve yağları bir kasede karıştırın. İlk mumu karışımla, ardından diğer mumu ile yağlayın, kendinizi ve sevginizi bir araya getirin ve ardından akşam boyunca iki mumu yavaş yavaş birbirine yaklaştırın.

Bebek İle Aşk Büyüsü

Biri kendinizi ve diğerini sevginizi temsil eden iki oyuncak bebeğe ihtiyaç vardır. Gül yaprakları ve aşk yazışmalarını iki bebeğin içine koyun. Bu bebekler aşk enerjisinin işaretçileri haline gelecektir. Sonra, kurdeleyi kullanın ve onları birbirine bağlamak için her iki bebeğin etrafına sarın. Bu uygulamaları ne kadar doğru yaparsanız, işe yarama şansınız o kadar artar.

Aşk büyüleri

Saç İle Büyü

Bu aşk büyüsünün en zor kısmı sevgilinizin saçlarını almaktır. Bunu yapmak için, ona tarağınızı kullanmasını teklif edin. Bu büyü için beş saç teline ihtiyacınız olacaktır.

Kendi Başınıza Saç Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevdiklerinize odaklanın ve birlikte hayatınızı hayal edin. Sevdiğiniz kişinin beş saç teli, kırmızı bir mum ve bir tabak alın. Gün batımında mumu yakın. Bir tür örgü yapmak için saçları birleştirerek bir örgü yapın. Örgüyü tabağa atın ve yakın. Yanarken, yüksek güçlerden kaderlerinizi birleştirmelerini isteyin. Ardından şu sözler söyleyin; “Karmik yollarımız, saçlarımızın birbirine geçtiği yoldan kesişiyor.” Örgü tam yandığı zaman külleri alın ve toprağa gömün. Birkaç gün içerisinde etkililerini göreceksiniz.

Tarak İle Aşk Büyüsü

Taraktaki tüyleri alın, onu top hale getirin ve şu sözleri söyleyin. “Tarak, tarak, tarak, sevgilimin saçının arkadaşı. Sevdiklerimi evime getirmeme yardım et. Seninle ilgileneceğim, benimle güvende olacaksın. Saç ve tarak, sevgilimi bana getir ve beni sevmesini sağla. Gece gündüzün ardından sevgilimin kalbini benim için sevgiyle dolduruyor. Beni hayal etsin ve özlesin. Bir hafta sonra kapıma gelmesini sağla. Benim sözüm kanundur. Öyle olsun.” Tarağı sevdiğinize geri verin. Yaptığınız saç top sonuç veren kadar cebinizde veya çantanızda taşımanız gerekecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now