Yaz İçin Büyüleyici Dua

Yaz, dinlenmek, güneşin tadını çıkarmak ve tatile çıkmak için mükemmel bir zamandır. Ama enerjisinin o kadar güçlü olduğunu biliyor muydunuz ki, onu kendi enerjinizi ve ayrıca büyülü pratiğinizi artırmak için kullanabileceğinizi? Bugün yaz için dua hakkında konuşacağız, nedir, ne yapabilir ve tüm bunları bilmek neden bu kadar güzel! Bunu yapalım!

Yaz İçin Dua Nedir?

Yaz için dua, siz, enerjiniz ve güçlü yaz enerjisi arasında bir bağlantı oluşturmak için yaptığınız bir duadır. Bu, hepimiz için, cadılar için ve aynı zamanda yılın bu zamanını seven ve onu bir şekilde onurlandırmak isteyenler için mevcut ve kolay bir şey!

Nasıl Çalışır?

Bu dua birçok farklı şey yapabilir. Titreşimlerinizi artırmak ve pozitifliğin ve taze güçlendirici enerjinin yolunuza çıkmasına izin vermek için mükemmeldir, çünkü yaz ile bağlantı kurarak onunla güçlü bir bağlantı kurabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, uygulamalarınızı geliştirmenize ve o anda daha da mevcut olmanıza ve büyü yapıp ritüelleri gerçekleştirirken gerçekten kararlı olmanıza yardımcı olabilir. Aynı zamanda niyetleriniz, hayalleriniz ve planlarınız için doğal bir güçlendiricidir.

Bunu Yapmanın En İyi Zamanı Nedir?

İstediğin zaman yapabilirsin, ama yaz geldiğini hissettiğimde ya da yürüyüşe çıktığımda ve bize yazı hissettiren bir şey gördüğümüzde yapmaya başlamayı seviyoruz ve enerjisi zaten etrafımızda olur.  Derin bir nefes alıyoruz ve yazın geldiğini hissediyoruz. Plajda yürüyüşe çıktığımda yaklaşan yazı da hissediyoruz.

Bu tür bir bağlantıya güvenmek istemiyorsanız, kendinizi zayıf hissettiğinizde ve biraz motive olmadığınızda enerjinizi artırmanız gerektiğinde bunu yapabilirsiniz ya da yaz gün dönümünden hemen önce, yaz enerjisinin olduğu zaman yapabilirsiniz.

Yaz

Bir Dua İçin Nasıl Hazırlanılır?

Aşağıdaki adımlar bir zorunluluk değildir, ancak namazınızı gerçekleştirmenize yardımcı olurlar.

Sarı Bir Mum Yak

Başlamadan önce sarı bir mum yakın ve yazı onurlandırın! Sarı, canlı ve enerji verici bir renktir ve bize güneşin enerjisini hatırlatır. Sarı, yaz sezonunun ana kahramanıdır. Sarı bir mumunuz yoksa basit bir beyaz mum kullanabilirsiniz.

Dışarıda Zaman Geçirin

Yaz mevsiminin tüm inanılmaz güçlü enerjisinin tadını çıkarmak ve emmek için dışarıda biraz zaman geçirin. Bundan sonra, yaza dua ederek şeref vermeye hazır ve gerçekten kararlı olacaksınız.

Yaz İçin Dua

“Oh yaz… beni enerjinle korusun… güçlü… o güçlü… canlı… yaşıyor… akışla gitmeye hazırım… senin enerjik liderliğini takip etmeye hazırım… ruhumu güçlendir… ruhumu canlandır… beni kendimi açık ve bekleyenlere bağlı hissediyorum… güneş üstümde… güneş içimde… yeşil toprak benim toprağım… kanatlarımı açıp uçmak için demirli temelim… deniz, kucaklamaya açık olduğum bir akış… güçlerimi geliştirmek için bir enerji akışı… mutluluğumu artırmak için.”

Namazdan Sonra Ne Yapmalısın?

Namazdan sonra sarı mumun tamamen yanmasına izin verebilirsiniz. Önerilen şeyleri günlük olarak yapmaya devam edebilirsiniz veya bu sizin işiniz değilse veya yapılamıyorsa, hem dua hem de yazla bağlantı kurmayı önerdiğim aktiviteleri yapmak için haftanın bir gününü görevlendirebilirsiniz.

İsterseniz bu dua anını rutininizin bir parçası haline getirebilirsiniz. Bana göre sabah ilk iş olarak yapmak daha iyidir, ancak isterseniz gece de yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now