Yaratıcılık İçin Güçlü Dua

Yaratıcılık hayatınızın önemli bir parçasıysa, kendinizi engellendiğinizde, sıkıştığınızda ya da yaratıcılığınızın düzgün çalışmasına izin veremediğinizde ve sihrini yapamadığınızda nasıl hissettiğini bilirsiniz. Çok sinir bozucu ve bununla yüzleşmek çok zor olabilir, özellikle de bir yaşam için yaratıcılığı kullanıyorsanız ve kısa sürede başarmanız gereken son tarihleriniz ve hedefleriniz varsa.

Hiç yaratıcılık için dua etmeyi düşündün mü? Kolay, harika ve içsel benliğinizle yeniden bağlantı kurmanıza ve yaratıcılığınızın gücünü, enerjisini ve sihrini açığa çıkarmasına izin vermek son derece yararlıdır.

Yaratıcılık İçin Dua Nedir?

Yaratıcılık için dua, yaratıcılığınızın yoluna devam etmesine izin vermek, yaratıcı iç tanrıçanızın kendini ortaya çıkarmasına izin vermek ve motivasyonunuzun ve ilhamınızın kontrolü ele geçirmesine izin vermek için yapılan bir duadır.

Nasıl Çalışır?

Yaratıcılık için dua, içsel bilgeliğinizi, sezginizi, motivasyonunuzu ve yaratıcı enerjinizi açığa çıkarmanın bir yolu olarak çalışır. Çoğu zaman, yaratıcılığın kendimizin dışında aramamız gereken bir şey olmadığını unuturuz, ancak bu hepimizin zaten sahip olduğu bir şeydir, tek sorun, stresin, son teslim tarihlerinin ve diğer birçok olumsuz faktörün altında saklı olmasıdır.

Bu nedenle, en çok ihtiyacımız olduğunda yaratıcılığımız çoğu zaman eksiktir. Sezgimizi kullanmıyoruz ve bunun yerine rasyonel zihnimizin son tarihler, beklentiler, kişisel sınırlayıcı inançlar ve çok daha fazlası gibi yanlış şeylere odaklanmasına izin veriyoruz. Bu dua, yepyeni bir yolla bağlantınızı kesip yeniden bağlanmanın ve sezginizi ve yaratıcılığınızı kalbiniz, zihniniz ve ruhunuzla dinlemenizin yoludur.

Yaratıcılık

Ne Zaman Yapmalısınız?

İhtiyaç duyduğunuzda yaratıcılık için dua edebilirsiniz. Örneğin, yaratıcılığınızı gerektiren bir projeyle sıkışıp kalıyorsanız veya bir yaşam için yaratıyorsanız, işe geri dönmeden hemen önce yapabilirsiniz. Ne zaman ihtiyacın olduğunu biliyorsun.

Sadece bunun için gidin. Yaratıcılığın size hızlı bir şekilde gelmesi için biraz ritüel oluşturmak istiyorsanız, gününüz için bir niyet olarak ve bu yaklaşımı ve değerli yeni olumlu tavrı bırakmanın bir yolu olarak sabah ilk iş olarak yaratıcılık için dua etmenizi öneririm. gün boyunca büyüsünü yap. Günün büyüsünü kullanmak istiyorsanız yaratıcılık, sanat ve güzellik için en iyi gün olan Cuma günü yapabilirsiniz.

Bir Dua İçin Nasıl Hazırlanılır?

Aşağıdaki adımlar bir zorunluluk değildir, ancak namazınızı gerçekleştirmenize yardımcı olurlar.

Hedefiniz Üzerine Meditasyon Yapın

Ne elde etmek istersiniz? Amacın ne? Kendinize bu soruları sorun ve bunlar üzerinde meditasyon yapın. Çoğu zaman o kadar çok şeyle uğraşırız ki olayları net olarak göremeziz ve gerçek amacımızın ne olduğunu, yaratıcılığımızdan gerçekten ne elde etmek istediğimizi bilmiyoruz. Yaratıcılığınızın planın ne olduğunu bilmesine izin verin ve bunu yaparken kendinizi görselleştirirken bunun üzerinde meditasyon yapın.

Sarı Bir Mum Yak

Sarı, enerjinin, hareketin ve yaratıcılığın rengidir! Yaratıcılık için dua etmeden hemen önce bu mumu yakmak, bu titreşimlerin sizi çevrelemesine ve sizi hedeflerinize doğru yönlendirmesine izin vermenin harika bir yoludur. Sarı bir mumunuz yoksa, bunun için nötr beyaz bir mum kullanın.

Yaratıcılık İçin Dua

“Senden, yaratıcılık, beni bulmanı istiyorum … beni gerçek gözlerinle görmeni istiyorum … bana rehberlik etmeni, öğretmeni, desteklemeni istiyorum … yaratırken elini elimde hissetmek istiyorum … sana ihtiyacım var benim için orada olmak … sezgimi kapatan şeyin kilidini açmam gerekiyor .. kalbimi açman gerekiyor … zihnim … ruhum … yaratıcılığım … bırak gitsin … gücünü açığa çıkarmasına izin ver … bir nehir gibi olabilirsin beni akışa sürükler… güzelliğin akışı… yaratılışın akışı… bunun için doğdum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now