Voodoo Şifa Seks Ritüelleri

Bu büyü aşka olması gerektiği gibi bakmak isteyenler için özel yapılır. Her zaman aradığınız doğru ilişkiyi bulamayız. Vudu iyileştirici seks ritüeli ve büyüleri, atalarımızın evliliklerinde aşkı bağlamak için kullandıkları bir uygulamadır. Bu çoğunlukla kişilerin birbirine bağlılığın zorunlu olduğu hayati bir karakter olduğu Afrika kıyılarındaki bazı kültürlerde açıkça görülmüştür.

Voodoo Şifa Seks Ritüelleri

 Sayı Vudu Aşk Büyüsü

Sayılarda özel güç vardır. Muhtemelen hayal edebileceğinizden çok daha fazlası vardır. Basit bir sayı kombinasyonu size her zaman hayranlık duyduğunuz iyi yaşamdan daha fazlasını verebilir. Sana sevgi verebilir! Sayı vudu aşk büyüleri, size istediğiniz kişiyi verebilecek şanslı sayıyı hesaplamak için alfabeyi kullanır. Bu vudu aşk büyüsünü yaparken:

 • Adı ve soyadındaki harf sayısını sayarsınız.
 • Bu sayıların kombinasyonunu tümünü iç çamaşırlarınızın üzerine yazın. Üzerinde şanslı numara olmayan birini giymemenizi sağlamak içindir.
 • Diğer insandaki sevgi enerjisi sizi tekrar sevmesi için çekmenizi sağlar ve onların bu enerjisini gördükçe hipnotize olursunuz.
 • Sayı vudu aşk büyüleri güçlüdür ve hemen işe yarar. Bununla birlikte, Afrika’da voodoo aşk büyüleri törenleri yapmak nadirdir. Bununla birlikte, aynı sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak.

 Ağartıcı Yağ Vudu Aşk Büyüsü

Bu vudu aşk büyüsü, türünün diğerlerinden daha güçlü. Bunun avantajı, kolayca elde edilebilen bir bileşen kullanmasıdır; yemek yagı. Bu büyü için yapılması gerekenler;

 • Bir bardağa yemeklik yağ doldurun.
 • İstediğiniz aşk partnerini, işaret parmağını en az bir dakika boyunca yemeklik yağla doldurulmuş kapağa yerleştirmesi sağlayın.
 • Yağı dudaklarınıza sürmek için işaret parmağını kullanın.
 • Onu tutkuyla öpün ve dudaklarınızın tamamen birbirinin içine girmesini sağlayın.

Bu güçlü vudu aşk büyüsünden sonra, arzuladığınız partner size hayat arkadaşı olarak bakmaya başlayacak. Bu büyü basittir, ancak kurnazlık becerinizi gerektirir. Partneriniz katılmak istemiyorsa bunu yapmak da zor olabilir. Bunun avantajı, vudu aşk büyülerinin temsili sihir kullanmasıdır. Psişik gücünü kullanan kişiler tarafından, partnerinizi temsil edecek ve onunla aynı şekilde çalışacak bir oyuncak bebek yaptırabilirsiniz.

 Candlewax Voodoo Aşk Büyüsü

Adından da anlaşılacağı gibi, bu voodoo aşk büyüsü mumların gücünü kullanır. Aşk büyüleri serisini takip ediyorsanız, aşk büyülerinin önemli bir çoğunluğunun çeşitli renklerde mumlar kullandığını fark etmiş olabilirsiniz. Bu vudu aşk büyüsünü başarıyla gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekir:

 • Bir kağıdı ikiye katlayın veya ortada bir çizgi yapın
 • İkinci yarının sağ üst köşesine 4 örnek yazın (gelecekteki istediğiniz partnerinizle tanıştığınızda).
 • İlk yarının sağ üst köşesine 5 örnek yazın. Bir kırmızı mum yakın ve kelimelerin üzerine 5 damla mum damlası damlatın.
 • Bir mor mum yakın ve isimlerin üzerine dört damla mum damlatın. Bu vudu aşk büyüsünün, aşk büyüsüne olan bağlılığınıza ihtiyacı var. Sıcak mumları isimlerin üzerine damlatmak, isimlerin düşünce değişmeden kalmasını sağlar. Mor ve kırmızının, vudu aşk büyüleri yaparken sırasıyla sevginin ve kanın temsili renkleri olduğu unutulmamalıdır.
 • Örneklerin birbirine eklenebilecek şekilde birleştiğinden emin olmak için kağıdı katlayın. Onları birlikte sıkın. Bunu yapmak, sizin ve arzuladığınız kişinin sevgiyle kana bağlanmasını sağlar.

Bu vudu aşk büyüsü, sizin ve istediğiniz eşinizin her zaman aşık olmanızı sağlar. Kırmızı mumdan bir kan sunumu anlamına gelir. Vudu aşk büyülerinin, sadece kendini adamış bir azınlığın anlayabileceği şekillerde çalışan güçlü büyüler olduğuna dikkat etmek önemlidir. Bu vudu aşk büyüsünü yapmak istiyorsanız, ya onlar hakkında iyi bilgi sahibi olduğunuzdan ya da aile soyunuzun psişik güçlere sahip olduğundan emin olun. İkisinin olmaması feci sonuçlar doğurabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now