Voodoo Aşk Büyüleri İşe Yarar Mı?

Birinin sizi sevmesini sağlamak için tüm voodoo büyüleri benzer şekilde çalışır. Bazen hedef diyeceğimiz kişiye, siz etrafta olmadığınız müddetçe bazı olumsuz duygular yaşatır. Örneğin, gerçek Afrika voodoo aşk büyüleriyle, medyum bir insanı içten üzgün ve boş hissettirebilir – özellikle gençlerde güçlü olan duygular. Siz ortaya çıkana kadar bu kişiye her şey zalim ve ilgisiz görünecek. Varlığınız bu kişiyi bir gün mutlu olmak için ihtiyaç duydukları şey olduğunuzu anlayana kadar tekrar tekrar mutlu edecektir.

Hemen İşe Yarayan Voodoo Aşk Büyüleri

Bir başka olası senaryo da, hedefin iradesini anında kontrol altına alan voodoo aşk büyülerinin işe yaramasıdır. Tüm voodoo ritüelleri (özellikle voodoo aşk büyüsü), ancak büyü tarafından ritüele katılmak için görünmez bir ruh çağırılırsa başarılı olur. Bu ruh şu şekilde tanımlanabilir;

  • Hayatınıza kayıtsızdır;
  • Hedefin hayatına kayıtsızdır;
  • İyiden çok kötüdür;
  • Bencil güdüler için size yardımcı olur;
  • Yardımını ödeyene kadar asla kaybolmayacak.

Çoğu voodoo ruhunun oldukça basit bir stratejisi vardır. Hedefin enerji seviyelerini düşürerek kendilerini yorgun ve üzüyorlar. Geldiğiniz zaman enerjinizle hedefi beslersiniz, onu tekrar sağlıklı hissettirir ve ruh halini iyileştirirsiniz. Sonuç olarak, hedef sizi sevdiklerine inanmaya başlar. Ayrılık çıkmaz, hedefteki enerji seviyeleri tekrar düşer (enerji voodoo ruhları tarafından emilir) ve her şey yeniden başlar. Böylece, enerjinizi sevdiğiniz kişiyle paylaşmak yerine, bir voodoo aşk büyüsü yapmayı öğrenirken var olduğunu bilmediğiniz voodoo ruhunu besliyorsunuz.

Tecrübeli bir yazım uzmanı değilseniz, sürekli düşük enerji seviyeleri nedeniyle siz ve sevdikleriniz hastalanırsınız. Arkadaşlarınızla akşam yemeği yemek için bile dışarı çıkamayacak kadar yorgun olacağınız için hastalığınız kariyeriniz ve sosyal yaşamınız dahil hayatınızın diğer alanlarını etkileyecektir. voodoo aşk büyüleri işe yarar mı? Eğitimli profesyoneller tarafından yapılanlar yapar. Dahası, profesyonel bir medyum, sevdiğin kişiyle birlikte olma fırsatı için seni enerjinle ruhlara ödeme zorunluluğundan kurtaracaktır.

Voodoo Aşk

Bilginiz olsun, kolay voodoo aşk büyülerinin bile tahmin edilemeyen sonuçları vardır. Hayat kalitenizi ve sürenizi riske atmak yerine benimle iletişime geçin. Bildiğiniz gibi, uygunsuz bir şekilde yapılan bir voodoo aşk büyüsü, hayatınızın on hatta yirmi yılını çalabilirken, size yardım etmeme izin verirseniz bunun asla olmayacağını garanti ederiz.

Voodoo Büyüleri Sevgiliye Döner ve İradesini Kontrol Altına Alır

Voodoo aşk büyüleri, hedefin iradesini kontrol altına almak için tasarlandı. Bu durumda çağırdığınız ruh ya kurbanın bedenlerine ya da evdeki bir nesneye (örneğin, yatak odasında) girer ve hedefin bilinçli zihnini etkilemeye başlar. Sonunda ruh, kurbanın tam kontrolünü ele geçirir. Bu yüzden sevdiklerinizin sizi görmek, mesaj atmak, sizi aramak ve sizi mükemmel sevgili olarak görmek istemesini sağlayan ruhtur. Ruh, hedefin sizi sevdiğine inandırır ve sizden ayrılmanın kimseye bir faydası olmaz.

Bir kişinin fotoğraf veya voodoo bebeği ile voodoo aşk büyülerinin kontrolü altında olup olmadığını belirlemek o kadar da zor değil. En yaygın semptom ilgisizliktir. Bu tür büyüler genellikle mizah anlayışınızı, yaratıcılığınızı ve düşünme ve konsantre olma yeteneğinizi etkiler. Başkalarının işlerine olan ilginizi kaybedersiniz. Sadece aşkınız için endişeleniyorsunuz ve düşünebileceğiniz tek şey, onu tekrar ne zaman göreceğinizdir.

Bu tür büyüleri ortadan kaldırmak için, voodoo aşk büyüsü yapanların onları sadece kırması gerekmez. Çağırdıkları ruhla savaşmalı ve onu uzaklaştırmalıdır. Bir erkeğe ya da bir kadına kolaylıkla voodoo aşk büyüsü yapabileceklerini iddia edenlerin sayısız reklamına rağmen, çoğu kendi voodoo büyülerini kaldıramıyor, sadece birkaç tanesi ruhu idare edebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now