Uzlaşma Büyüsü – Kayıp Aşkla Yeniden Bağlantı Kurun

Merhaba sevgili takipçilerimiz hoş geldiniz. Bugün yeniden bağlanmak isteyen herkes için etkili bir uzlaşma büyüsü paylaşmak istiyoruz. En iyi arkadaşlar ve sevgililer bile zamanla birbirinden ayrılabilir. Uzaklaştığını düşündüğünüz kişiyi kaybetmemeyi tercih ediyorsanız, yeniden bağlanmayı teşvik etmek için bu büyüyü kullanın.

En güçlü uzlaşma aşk büyüleri, diğer geleneksel yöntemlerin etkisiz kaldığı durumlarda özellikle işe yarar. İlişkilerinizde uyumu korumayı başaramadıysanız veya duygularınızı evcilleştirmeyi başaramadıysanız, eski sevgilinizle tekrar bir araya gelme görevine devam etmek için bu en güçlü uzlaşma büyüsü yapmalısınız.

Bu güçlü büyüler, uyumu geri kazanmanıza ve üstesinden gelemeyecek kadar fazla hale gelen sorunları onarmak için çalışmaya başlamanıza yardımcı olacaktır. Eski sevgilinle tekrar bir araya gelmeni engelleyen sorunları çözmene de yardımcı olabilirler. Bilmelisin ki bu büyüler çok etkili görünse de, seni eski sevgilinle tekrar bir araya getirmek için çalışacak olan tek şey onlar değil.

Kullanabileceğiniz güçlü büyüler, eski sevgilinizi geri kazanmaya çalışırken büyük bir fark yaratacaktır. Hangilerinin en etkili olduğunu ve hangilerinin o kadar etkili olmayacağını bulmanız önemlidir. Bazı insanlar bu durumda kullanılacak büyüleri duymamış olabilir, ancak bunları kendi lehinize kullanabilirsiniz.

Bu büyüyü sadece rahat ve açık fikirli hissediyorsanız yapmayı unutmayın. Büyü çalışması çok daha az etkilidir ve bu sihri uygulamaya çalışırken stresli, endişeli veya yorgun hissediyorsanız sonuçlarınız çok düşük olacaktır. Buradan nasıl doğru bir şekilde büyü yapacağınızı öğrenin ve burada istediğinizi tezahür ettirmek için bazı ipuçları alın. Endişeden muzdaripseniz endişenizi yatıştırmaya ve hafifletmeye yardımcı olabilecek kristaller hakkındaki bu yazıyla birlikte bu anti-anksiyete büyüsüne göz atın.

Uzlaşma Büyüsü

Uzlaşma Büyüsü Malzemeleri

 • Biraz tuz
 • Su
 • Orta boy kase (plastikten yapılmamış)
 • Anahtar
 • Biraz biberiye
 • Yaklaşık bir ayak uzunluğunda bir ip parçası

Uzlaşma Büyüsü Yöntemi

 1. Zihninizi temizleyerek ve dikkatinizi tamamen elinizdeki işe odaklayarak başlayın.
 2. Zihninizde yeniden bağlantı kurmak istediğiniz kişinin net bir resmini oluşturun ve hayatımıza geri dönmenin nasıl hissettireceğini hayal edin. Birlikte yapacağınız şeyleri ve yapacağınız konuşmaları, sanki o kişi zaten oradaymış gibi hayal edin.
 3. Net bir imaja sahip olduğunuzda ve söz konusu kişiyle güçlü bir bağ kurduğunuzda, kaseyi suyla doldurarak başlayın.
 4. Sonra, yaklaşık iki tutam tuz ekleyin ve biberiyeyi yavaşça karıştırın.
 5. Yüzeyde küçük dalgalanmalar oluşturmak için suyu parmaklarınızla karıştırın. Bunu yaparken kişinin hayatına geri döndüğünü hayal edin ve bunu yaparken şu ayeti okuyun: “Arkadaşlığımıza sakinlik getirin (aşık olması durumunda” dostluk “kelimesini” aşk “kelimesiyle değiştirin) Anlamaya ve göz göze görmeye başlayalım. Böylece yakında dertlerimiz bitebilir.”
 6. Enerjinizi suya odakladığınızda anahtarı alın ve su yüzeyinin üzerinde sallayın.
 7. Suyun yüzeyi tamamen hareketsiz hale gelene kadar anahtarı sarkıtarak büyülü sözü tekrarlayın.
 8. Şimdi anahtarı alın ve ipi kullanarak en az üç gün boynunuza takın.
 9. Anahtarı her gördüğünüzde veya hissettiğinizde, arkadaşınızın veya sevgilinizin hayatınıza geri dönme hissini hayal etmeye çalışın. Bunu, sanki kişi gerçekten yanınızda duruyormuş gibi olabildiğince canlı bir şekilde yapın.
 10. Üçüncü gün geçtikten sonra anahtarı alın ve gizli bir yere koyun.
 11. Arkadaşınıza veya sevgilinize ulaşın ve enerjilerin değişip değişmediğini görün.
 12. Değilse, işlemi tekrarlayın.

Büyü çalışmasının odaklanma, enerji ve sabır gerektirdiğini unutmayın. Bazen istediğimiz sonuçları elde edene kadar aynı büyüyü defalarca tekrarlamamız gerekir. Size sonsuz sevgi, dostluk ve hayatınızdaki tüm yarıkların iyileşmesini diliyorum. Aradığınız huzuru, neşeyi ve uzlaşmayı bulmanız dileğiyle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now