Uyku Büyüsü

Bu uyku büyüsü, güzel rüyalar ve dinlendirici bir uyku vermelidir. Bedenlerimiz biz uyurken iyileşme sürecinin çoğunu yaptığı için, bu büyü aynı zamanda iyileşmeye de yardımcı olacak ve ruhsal enerjilerinizi geri kazandıracaktır.

Büyüler, kafanızı boşaltabildiğiniz ve gerçekten ulaşmaya çalıştığınız hedefe odaklanabildiğiniz zaman en iyi şekilde çalışır. Büyüler ancak onlara gerçekten inanırsanız başarılı olacaktır. Sihir sadece görünmez, hepimizin içindedir ve bu enerjiyi istediğimizi tezahür ettirmek için odaklamayı öğrenmemiz gerekir. Amacınız uyku ise, zihninizi diğer tüm endişelerden ve korkulardan arındırmaya çalışın ve rahatlayın.

Bu büyüyü yatak odanızda, uyumadan hemen önce tamamlayacaksınız. Büyüme başlamadan önce bu alanı kendim için olabildiğince güzel hale getirmeyi gerçekten faydalı buluyorum. Işıkları kısın, daha iyisi sadece çok küçük bir başucu lambası kullanın. Çarşafları değiştir. Taze ve temiz çarşafların uyku kaliteniz üzerinde neyin işe yarayacağı hakkında hiçbir fikriniz yok. Difüzörünüze biraz lavanta yağı koyun ve bir süre çalışmasına izin verin, böylece odanızın hoş bir sakinleştirici kokusu olsun. Bu büyüyü başlattığınızda hazır olduğunuzdan emin olun. Banyoyu ziyaret edin, akşam rutininizi bitirin ve büyü bittiğinde umarım uyumak için yatağa atlamaya hazır olun.

uyku büyüsü

Uyku Büyüsü İçin Malzemeler

  • 10 Kurutulmuş lavanta sapı
  • 1 Dumanlı kuvars kristali – dumanlı kuvars vücudun iyileştirme yeteneğine yardımcı olur. Negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirir ve sizi merkezler ve topraklar.
  • 1 Kar kuvars kristali – kar kuvarsı umut verir ve hayallerinizi dengelemeye yardımcı olabilir. Ruhsal tıkanıklıklardan kurtulmanıza yardımcı olmak için iç gücünüzü uyarır.
  • Boş bir kağıt parçası – burada güzel kalitede kağıt kullanmayı deneyin ve kullanın, tercihen ağartılmamış bir şey. Çamaşır suyu ve kimyasallar, büyünüzün etkinliğini etkileyebilir.

Büyüleyici Uyku Büyümü Yapma Yöntemi

Yatağınızda rahat bir oturma pozisyonu bulun. Yattığınız yastığın üzerine oturmadığınızdan emin olun. Fazladan bir yastığa ihtiyacınız varsa, koltuğunuzdan bir yastık aldığınızdan emin olun. Büyü malzemelerini alın ve yanınıza yerleştirin.

  1. Her elinize bir kristal alın.
  2. Her kristalin enerjisine odaklanın. Gerçekten kristallere ve elinizde nasıl hissettiklerine odaklanın. Gözlerinizi kapatın ve her bir çıkıntıyı hissederek taşları her elinizde hareket ettirin. Yavaşça dokunuşunuza göre onları sıcak hissedin. Onların enerjilerinin ellerinizden ve vücudunuza akmasına izin verin. Tüm olumsuz düşüncelerinizi olumlu olanlara çeviren dumanlı kuvarsdan gelen sakinleştirici ve topraklayıcı enerji akışını hissedin. Bu gücü ayak parmaklarınıza kadar gönderin. Avuçlarınızda akan kar kuvarsından gelen umudu hissedin. Tüm vücudunuzda ilerlediğini hayal edin. İçinizden akan kristal güçlerinin hissine odaklanın. Bu koruyucu enerji duygusuyla gevşeyin ve zihninize bir an sessizlik verin.
  3. Kristallerin enerjisiyle dolu, sakin ve rahat hissettiğinizde, şunları söyleyin: “Kristaller bana büyülü güçlerini hediye ediyor. Beni sakinlik ve iyileştirici güçle aşılayın. Lavanta bana arzuladığım huzuru getir, sabah ışığına kadar yumuşak bir şekilde uyumama izin ver Öyleyse düşün “
  4. Hazır olduğunuzda yavaşça ve nazikçe gözlerinizi açın. Burada bağlı kalmanız gereken belirli bir zaman yok. Eğer tezahürattan sonra kristal gücünün hala sizin içinizde dolaştığını hissediyorsanız, gözlerinizi kapalı tutun ve istediğiniz kadar bu duyguya odaklanın.
  5. Gözlerinizi açtıktan sonra, iki kristali ve lavanta dallarını alın ve bunları bir kağıdın üzerine yerleştirin. Dikkatlice sarın ve paketi yatağınızın yanına yerleştirin. Lavanta biraz daha uzunsa, uçları çıkarsa endişelenme, her zaman benim başıma geliyor!
  6. Kendinizi oturma pozisyonunuzdan ve yatağınızdan çıkarın. Sizi saran konfor ve sıcaklığın tadına varın. Yanındaki lavantayı kokla. Deneyin ve yavaşça uykuya dalın. Yapabiliyorsan fazla düşünme.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now