Sonbahar İçin Büyüleyici Dua

Sonbahar, yılın ne güzel zamanı! Bir sonbahar aşığıysanız, bu mevsimi sonbahar için biraz dua ederek nasıl daha da özel hale getireceğinizi öğrenmek isteyebilirsiniz!

Sonbahar İçin Dua Nedir?

Sonbahar için dua, sonbaharla ve onun enerjisi ve titreşimleriyle bağlantı kurmak için yüksek sesle söylediğiniz güçlü bir duadır. Kolay, başlangıç ​​dostu ve büyücülüğümüz için de kesinlikle harika.

Nasıl Çalışır?

Sonbahar için bir dua, bu mevsimle güçlü bir bağ kurmanıza yardımcı olabilir, her iki tarafını, özellikle de kendi içsel dönüşümümüzle bağlantılı olanları kucaklayabilir. Sonbahar, doğanın gerçekten değiştiği yılın zamanıdır.

Günler kısalıyor, daha sık yağmur yağmaya başlıyor, yapraklar ağaçlardan düşüyor… Bu değişim doğa için çok önemli ve bizim için de öyle! Büyük bir değişikliği kucaklamak istiyorsanız, sonbahar için bir dua bunu yapmanıza yardımcı olabilir.

Artı, sonbaharla bağlantı kurmak, ritüeller, büyüler gibi bazı uygulamalar ve Samhan, sonbahar ekinoksu ve diğer benzer önemli ritüel olayları gibi pagan şenliklerini kutlamak için harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Ne tür bir şenlik veya ritüel içinde olursanız olun.

Yeni ay veya dolunay ritüeli kadar kolay bir şey bile, sonbaharın ve enerjisinin gerçekten dikkatli ve farkında olarak gerçekleştirilirse geliştirilebilir.

Bunu Yapmanın En İyi Zamanı Nedir?

Kendinizi değişime ve sonbaharın dönüştürücü enerjisine kabul etmeye ve gerçekten açmaya hazır hissettiğinizde sonbahar için dua edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, doğayla ilgili bazı büyü veya ritüellerden hemen önce veya pagan bir şenliği onurlandırırken sonbahar için dua edebilirsiniz.

Sonbahar İçin Büyüleyici Dua

Bir Dua İçin Nasıl Hazırlanılır?

Aşağıdaki adımlar bir zorunluluk değildir, ancak namazınızı gerçekleştirmenize yardımcı olurlar.

Turuncu Bir Mum Yak

Namazınızı kılmadan önce, turuncu bir mum yakarak sonbahar enerjisinin artması ve namazınızın dinlenmesine izin verebilirsiniz. Turuncu bir mumunuz yoksa, bunun için basit bir nötr beyaz mum kullanabilirsiniz.

Bazı Sonbahar Eşyaları Kullanın

Bir ağaçtan düşen bir yaprak kadar basit bir şey bile harika olabilir! Ben her zaman kullanırım! Bir yaprak alıp tüm sonbahar boyunca onu besliyorum. Onu sunağımda sergiledim! Ayrıca aklınıza sonbahar ve onun hislerini hatırlatan başka şeyler de kullanabilirsiniz.

Rahat Olun

Bu özel sezonun titreşimleriyle rezonansa girmenize izin vermelisiniz. Evinizde biraz dekor, biraz çay ve biraz rahatlama ile rahatlamaktan daha iyi bir yol! Bu bölüm için sonbaharda sevdiğiniz her şeyi yapın! Pişirin, yürüyüşe çıkın, bir sonraki aşamaya, yani kışın hazırlanmaya biraz zaman ayırın, biraz plan yapın ve hem evde hem de doğada biraz zaman geçirin.

Sonbahar İçin Dua

“Ah sonbahar, değişim anı… dönüşüm dönemi… seni hissediyorum… enerjin havada… onu her yanımda görebiliyorum…. ben içimde hissedebiliyorum… doğada bunu hissedebiliyorum… yapraklar düşüyor… çıplak ağaçlar uykuda… devrilmeye hazır. Yeniden doğuş ölüm bu anı kucaklamaya açık almak için tekrar hayata… zaman hazır olacak ben yani… hazır bu değişimden… bu dairesel hareket için… hayat dönüşüm ölüm ve yeniden doğum bu akış … ben… içeriye bakmaya hazırım… her şeyi kabul etmeye hazırım. Ben hazırım zaman geldiğinde kendimin en iyi versiyonu olmak için ne gerekiyorsa kucaklamak… seninle uyum içindeyim… senin hislerinle… senin enerjinle… kutsanmak istiyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now