Sigara Aşk Büyüsü

Duman mistiktir. Rüyaları, belirsizliği, gizemi sembolize eder. Belki de sigara aşk büyüsünün icat edilmesinin nedeni budur. Sevdiklerinizin size aşık olmasını sağlamanın etkili bir yolu, ancak sonuçları uzun sürmez. Bir adama sigara dumanı yardımıyla aşk büyüsü yapmanın birkaç yöntemi vardır. İlki, kelimenin büyüsünü ifade eder. Büyüyü söyleyerek, sevgilinize odaklanırsınız ve gerçekliği ve sorunları unutursunuz.

İkinci ve üçüncü yöntemler kanı içerir. İkinci yöntem uygulandığında sigaranın üzerine kanınızla birlikte iki isim (adınız ve sevdiğinizin adı) yazılır. Üçüncü yöntem kullanıldığında sigara kanınıza batırılır ve sevdiklerinize verilir. Bir sigara aşk büyüsünün etkisi bir günden birkaç haftaya kadar sürer. Sevdiğiniz her nefeste sigara içmekten hoşlanmazsa aşk büyüsü işe yaramaz. Unutmayın, sigara içmek sağlıklı değildir, bu yüzden bu aşk büyüsünü çok sık kullanmamalısınız.

Sigara Aşk Büyüsü

Bir Sigara Yardımıyla Bir Aşk Büyüsü

Bir paket sigara al ve açın. Sigara tütününü bir tabağa koyun ve düzeltin. Sevdiklerinize odaklanın ve sol küçük parmağınızla ismini tabağa yazın. Kişiye ve gelecekteki yaşamınıza birlikte odaklanın. Daha sonra tütünü yakın. Külleri herhangi bir içeceğe koyun, karıştırın ve için. Bu aşk büyüsünün gücü, ateş gerçek aşk yolunda duran tüm engelleri yakarken tütünün kişinin zihnine girmesi, düşüncelerini etkilemesi için eşsiz sihirli güçlerine dayanır.

Ancak lütfen dikkatli olun çünkü büyü ritüellerde sigara kullanmak sigara içen partnerinizin sağlığına zarar verebilir. Şu anda 30 yaşında ise ve günde bir paket sigara içiyorsa, şu anda oldukça sağlıklı hissedebilir. Bununla birlikte, sigara uzun vadede sakatlığa ve erken ölüme neden olabilir. Hayatını kurtarmak için sigarayı bırakması gerekecek ama yapamayacak çünkü büyü onu size ve sigaraya bağlıyor.

Bir başka kötü şey de ayrılıktır. Partnerinize aşık olursanız, sigarayla uyguladığı enerjilerindeki değişiklikler nedeniyle daha çok sigara içmeye başlayacaktır. Hedefinizin enerjileri, sizin sigara içen kişinin hayatındaki varlığınız ile içtiği sigaralar arasında eşittir. Enerjiler, siz birlikteyken günde bir paket sigara içtiğini hatırlıyor. Yani ondan ayrılırsanız, enerjiler sizi geri kazanmak umuduyla hedefin daha çok sigara içmesine neden olur.

Bir sigara aşk büyüsü yüzünden yaralanan ve bunlara ne olduğu hakkında hiçbir fikri olmayan birçok insan gördük. Hastaydılar, çok sayıda solunum problemleri vardı ama yine de günde 3 veya 4 paket sigara içiyorlardı. Sadece birkaç temizlik ritüeli ile düzeltmeyi başardım ve her şey yolundaydı. Büyü yapan kişinin karması hariç her şey. Yanlışlıkla veya kasıtlı olarak başka bir kişiye zarar verdiğinizde, karmanızı etkiler. Bu tür karmik hataların bedeli, kişinin sağlığı, hayatı veya kaderindeki bazı acı verici değişiklikler yoluyla ödenecektir.

Bir Sigara Aşk Büyüsünde Ne Tür Sigaralar Kullanılabilir?

Kaliteli bir sigara aşk büyüsü yapmak için hedefin paketinden gizlice alınan sigaraları kullanın. Burada gizlice kelimesine dikkat edin. Büyü gizliliği sever. Bu şekilde daha etkilidir. Bu yüzden lütfen sevgilinizin bazı sigaraların eksik olduğunu fark etmediğinden emin olun. Bir aşk büyüsü yapacağınızı söylemeyin ve sonra size aşık olduktan sonra onu da gündeme getirmeyin. Suçu kabul etmeniz, aşk büyüsünü devre dışı bırakarak ani bir ayrılığa neden olur.

Hedeften bir sigara çalamazsanız, hangi markayı içtiğini bulun ve bir paket alın. Eve getirin ve hedefin fotoğrafı ile kaplayacak güvenli bir yere koyun. Paketin yanına hedefe ait bazı şeyler koyun. Sigarayı sigara aşk büyüsüne uygun hale getirmek için onu erkeğin enerjisi ile yükleyecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now