Sicim Büyüsü Nedir, Sicim Büyüleri Nasıl Yapılır?

Sicim büyülerinin yapım teknikleri farklılık göstermektedir. Bu büyünün yapım aşamasında ip kullanılır.  İpler dışında farklı malzemeler de kullanılarak sicim büyüleri yaptırılır. Sicim büyüsü ritüellerinde kesinlikle medyum veya alimlere gidilmesi gerekir.  Bu sayede büyüdeki niyetlere göre kolay bir şekilde yapılır.

Sicim Büyüsü Ne Anlam İfade Eder?

Sicim büyüsü yaptırırken çok iyi karar vermeniz gerekir. Çünkü büyünün tesiri sonsuza kadar kalıcı olur ve yapılacak herhangi bir hatada geri dönüşü olmayacaktır.  Bu nedenle size bağlanmasını istediğiniz insan hakkında kesin bir karar vermenizde yarar vardır. Büyü doğru adımlarla iyi niyetler edilerek uygulandığında istediğiniz kişiyi size bir ömür boyu bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sicim büyülerinin bağlama özellikleri dışında ayırma etkileri de bulunur. Bu büyüyü kötü niyetlerle yapılması sonucunda mutlu süren ilişkiler ve evlilikler sona erer. Çiftler asla bir daha bir araya gelemez. Bu nedenle sicim büyü niyetlerini doğru bir şekilde yapmanız gerekmektedir.

sicim büyüsü nedir

Sicim Büyüsünün Yansımaları

Sicim büyüleri, işinde uzman olan bir medyum hoca ile yapıldıktan sonra neticesini görmeye başlarsınız. Bu büyü sonucunda büyüyü dilediğiniz kişi üzerinde yaparak amacınıza ulaşmış olacaksınız. Aşağıda sicim büyüsünü yaptıktan sonra karşı tarafın değişimleri sırasıyla yaşanmaktadır;

  • Büyüyü tamamladıktan sonra istediğiniz kişi size deliler gibi aşık olacak.
  • Bununla birlikte sevgililer veya evli olan çiftler ömür boyu birbirlerine bağlı olurlar ve sevgilileri veya eşleri asla başka birine bakmaz.
  • Sicim büyüsünü kötü niyetlerle yapılması durumunda mutlu giden bütün ilişkiler bitecektir. Sevgililer ve eşler arasındaki sevgi azalarak ayrılma sonucuna varabilir.

Yukarıda verilen belirtiler sonucunda sicim büyüsünün etkisi kısa sürede göstermeye başlayacaktır. Bu sayede zamanınızı kaybetmeden sevdiğiniz kişiyle bir araya gelerek sonsuza kadar mutlu yaşayabilirsiniz.

Sicim Büyüsü Herkese Yapılır Mı?

Sicim büyülerini istediğiniz herkese yaptırabilirsiniz. Bu büyü için karşı tarafın bütün bilgilerini medyum hocaya vermeniz gerekir. Medyum hocaya verdiğiniz bilgilerle sicim büyüsü kolay ve hızlı bir şekilde hazırlanmaktadır. Sicim büyüsünü genellikle sevgililer, platonik aşık olanlar ve evli çiftlere aşklarını besleyen kişilere yapılır. Bu büyünün yapılmasından sonra herkes hak ettiği saygıyı ve sevgiyi karşısındaki kişiden görüp aşk hayatlarını güzel bir şekilde devam etmesini sağlayacaktır.

Sicim Büyüsünün Etkisini Yok Etme

Sicim büyüsünü bozmak için ilk önce medyum hocaya giderek büyünün nasıl bozulacağı hakkında detayları almanız gerekir. Aşağıda sicim büyüsünün bozulmasında gereken adımları tek tek aktaracağız;

  • İlk önce keten veya ipek dokuda olan bir ipe yedi tane düğüm atılır.
  • Düğümü atıldıktan sonra bir bardak su hazırlamanız gerekir.
  • Sonra Euzu Besmelesi çekilir ve ilk düğümü çözmeye başlayın. Düğümü çözerken kesinlikle Ayet el Kürsiyi okuyun.
  • İlk düğümü çözdükten sonra “Allah c.c iznine mutabık büyüm çözülsün” duasını okuyun. Kalan düğümleri tek tek çözmeye başlayın.
  • Tüm düğümleri çözdükten sonra ipi alın ve suyun içerisine koyun. Suya koyduktan sonra Ayet el Kürsi tekrar okuyun ve ardından nefesinizi bardağın içerisine üfleyin.
  • Sonra ipi çıkarırken Euzu Besmele çekin ve suyu üç yudumda bitirin.
  • Su içildikten sonra çıkardığınız ipi toprağa gömün. İpi toprağa gömerken de Ayet el Kürsiyi okuyun ardından “Rabbim bu ipi çürüteceğin gibi yaptığım büyüyü de çürüt” duasını söyleyin ve büyünün bozulma aşamasını tamamlarsınız.

Yukarıda verilen adımları düzgün bir şekilde yaptıktan sonra büyü etkisini yavaş yavaş kaybederek kişinin üzerinden tamamen uzaklaşır. Büyü bozulduktan sonra etkisinde kalan kişide davranış ve tavırları eski haline dönecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now