Seks Büyüsü

Seks büyüleri, cinsel yaşamınızı iyileştirmenize yardımcı olmaya hazır büyülü ritüellerdir ve partnerinizle aranızda benzersiz bir cinsellik arzusu yaratır. Bu büyüler ve ritüeller, güven eksikliği hissederseniz, sevdiklerinizle aranızda herhangi bir mesafe hissederseniz hayatınızın en iyi seksini yapmak için harika bir araçtır. Şimdi bu büyülerin gerçekte nasıl çalıştığını ve evinizin rahatlığında ve herhangi bir deneyim gerektirmeden uygulamak için en iyi büyülerin hangileri olduğunu anlatacağız. Seks büyüsü neredeyse tamamen kırmızı büyü ile ilgilidir . “Aşk büyüsü”, “cinsel büyü” veya “şehvet büyüsü” olarak da adlandırılır.

Aşk Bağları Ve Geri Dönüşler

Kırmızı büyüde gerçekleştirilen ritüelistik bir seks büyüsü istisnai olarak çalışır ve olağanüstü yoğunlukta hisler ve hisler üretmeyi, uyandırmayı veya arttırmayı amaçlamaktadır. Bu bir aşk ya da güçlü bir cinsel tutku uyandırma amacına sahip olan güçlü bir enerji akışı sayesinde bir reaksiyona neden olacaktır. Ve eğer ilişkiniz neredeyse sallantıdaysa, en derin arzu ve şehvet biçiminden başlayarak ilişkinizi güçlendirme şansınız olacak.

Yeni Başlayanlar İçin İşe Yarayan En İyi  Seks Büyüsü

Bu, uygulamanız için yalnızca birkaç şeye ihtiyaç duyan basit bir ritüeldir.

 1. İhtiyacın olan şeyler
 2. Bir kırmızı mum
 3. Yeni altın iğneler (daha önce hiç kullanılmamış)
 4. Birçok tahta kibrit (onlarla bir partnerin adını “inşa etmeniz” gerekir)

Nasıl Yapılır?

Sevdiğiniz kişinin adını dikey olarak mumun üzerine kazımak için bir iğne kullanın. Adının her harfinin ortasına bir iğne yapıştırın. Her gece gece yarısı mumu farklı bir kibritle yak. İlk altın iğne düşene kadar yanmasına izin verin ve her gece diğerleri de düşene kadar bunu tekrarlayın. Son iğne düştüğünde ve kibrit kaldıysa onları yakın ve mum ve kibrit kalıntılarını gömün. Bu ritüel Jüpiter gününde (Perşembe) gece yarısı ile sabahın üçü arasında başlamalıdır.

Parfüm Ritüeli

Bu ritüel, çok çekici bir kokusu olan özel bir aşk parfümü yaratır. İhtiyacın olan şeyler;

 • 20 gr karanfil özü
 • 10 gr sardunya özü
 • 0,2 lt saf alkol

Her şeyi 0,2 litre saf alkolle karıştırın. Bir erkeğin / kadının arzusunu uyandırmak ve onu size daha da çekici hissettirmek için bu ev yapımı parfümü bileklerinize sürün.

Seks Büyüsü

Şehvet Büyüsü

Bu gerçekleştirilmesi en zor olanlardan biridir ancak sonunda sonuçlar sizi şaşırtabilir.

 • İstediğiniz boyutta bir sayfa renkli kağıt alın.
 • Üzerine tam adınızı yazın.
 • Aşağıya arzu ettiğiniz veya sevdiğiniz kişinin adını yazın.
 • Sevdiğiniz kişinin doğum tarihini ve ardından sizin doğum tarihinizi yazın.
 • Yazdığınız her şeyin etrafına bir kalp çizin.
 • Her şeyi aynı kağıda üç kez yeniden yazın.
 • Her şey bittiğinde, kağıdı olabildiğince çok katlayın ve kırmızı veya kırmızı-turuncu bir mumun alevinde yakarak kül haline getirin.
 • Mum yanarken alışılmadık bir sesle şu büyüyü üç kez söyleyin:
 • “Yanan ve diri ateştir, Kırmızı arzunun rengidir.” Tüm süreci art arda dokuz gün boyunca tekrarlayın.
 • Daha sonra tutkuyu yeniden canlandırmak için tekrar edebilirsiniz.

İşte bu büyüyü daha da geliştirmek için sonrasında bu ritüeli yapın. Kırmızı kumaşlarla dekore edilmiş yetersiz aydınlatılmış bir odada sandal ağacı ve tütsü yakmanız gerekir. Yakınlarda büyülemek istediğiniz kişinin resmini çekin. Kendinizi memnun ederken gözlerinizi resimden ayırmayın. Enerjinin yükseldiğini hissedin, resimdeki sizinle aranızdaki cinsel gerilimi hissedin. Birinci bölümü zaten yaptıysanız ve herhangi bir etki almadıysanız veya aceleniz varsa hemen bu ritüeli kullanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now