Sabun Büyüsü Nasıl ve Hangi Durumlarda Yapılır?

Sabun büyüsü hem ekonomik anlamda uygun, hem de kolay ve etkili bir büyüdür. Bu nedenle sabun büyüsü herkesler tarafından sıkça yapılan veya uzmanlar tarafından istenilen bir büyü çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu büyünün birçok amacı olsa da en başta bir kişinin başka biriyle arasında olan bir husumetten dolayı ona zarar vermek istemesi ya da kişinin bir insanla arasındaki aşk bağını kurulmasını sağlamaktadır.

Sabun Büyüsü Nedir, Hangi Durumlarda Yapılır?

Sabun büyüsü insanlar arasında olan ilişkilerden kaynaklanan sebeplerden dolayı yapılan bir büyü çeşididir. Sabun büyüsü daha önceden de söylendiği gibi ikiyüzlü olan bir kılıçtır. Yani bir yüzünde aşk bir diğer tarafında ise nefret yer alır. Bu kılıcı nasıl kullanacağınız sabun büyüsünü yapan kişiye bağlıdır. Sabun büyüsünün yapılış sebepleri arasında, iş hayatında veya özel hayatında kişiye sürekli bir engeller ile karşılaşanlar, işten çıkartılan kişiler ve bu kişinin pasif eleman haline getirilmesi örnek olarak gösterilebilir. Ya da seven çiftlerin birbirine güçlü bir şekilde bağlanması ve aralarında güzel bir aşkın başlatılmasını sağlamak için yapılır.

sabun büyüsü

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsünü yapmak kolaydır ve maliyeti düşük bir büyüdür. Ancak sabun büyüsü, her ne kadar kolay görünse de insanlar tarafından yanlış ve eksik bir şekilde yapılmaktadır. Bunun sebebi konu ile ilgili ilim eksiklikleri ve deneyim eksikliğidir. Bundan dolayı sabun büyüsü yaptırmadan önce bir uzmana danışmanız daha doğru ve mantıklı olacaktır. Öte yandan sabun büyüsü yapma teknikleri birbirinden farklılık gösterse de çok büyük farklar değildir. Ana hatlarıyla sabun büyüsü yapmak aynıdır, sadece birkaç detay uzmanlar tarafından farklılıklar gösterir.

Sabun büyüsünü hangi tekniklerle yapılacağı uzmanın kendisi karar vermektedir. Sabun büyüsü yapmak için çok fazla malzemeye ihtiyaç yoktur. Tek gereken malzeme bir adet sabundur. Bu sabunun rengi, boyutu veya cinsi fark etmemektedir. Ancak unutmayın sabun daha önce kullanılmamış olması gerekir yani temiz bir sabun olmalıdır. Ayrıca sabunun yanında tercihlere göre 41 adet veya 23 adet top başlı veya benzer iğneler gerekir.

Adım Adım Sabun Büyüsü Yapımı

Sabun büyüsünün yapımı çok kolay görünse de kesinlikle tehlikeli bir büyüdür ve bu nedenle sağdan soldan duyulan bilgilere göre hareket edilmemesi gerekir. Bu büyü için bir uzmana danışılması şarttır. Sabun büyüsünün yapılabilmesi için ilk önce büyüyü kime yapacağınız önemlidir. Bu kişiye aşık etmek veya zarar vermek amaçlı olması fark etmeksizin ismini, doğum tarihini ve anne adlarına ihtiyaç vardır. Eğer tam olarak bilgileri alamadıysanız o kişiye ait bir fotoğraf bulmanız gerekir. Bütün bu bilgilerle birlikte bir hocaya başvurmanız gerekir.

Hocalar, 7 ile 10 gün içerisinde sabuna her seferinde farklı dualar okuyarak ve tılsımlı sözler söyleyerek sabuna iğne batırılmalıdır. Bu uygulama en son iğnenin sabuna batırılmasına kadar devam ettirilmelidir. Son gün en son iğnenin sabuna batırılması ile birlikte hoca son kez sihirli cümleler söyler ve işlem büyü tamamlanmış olur.

Yardım alacağınız kişiler yani hocalar mutlaka gizli ilimler konusunda deneyimli ve bilgili olan kişiler olmalıdır. Doğuştan gelen yeteneklerle bu eğitim, bilgileri ve tecrübe ile birleştirmeyi başaran hocalar, büyü bozma ve büyü yapma konusunda sizlere yardımcı olurlar. Eğer bu konularda bir sıkıntınız varsa hemen yorum kısmına yazabilirsiniz. Yazdığınız yorumları tek tek okuyarak sizlere hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now