Piyango Büyüsü

Piyangoyu kazanmayı hiç hayal etmemiş biriyle tanışmak zor. Birçok insan piyango bileti alır, ancak hayalleri asla gerçekleşmez. Belki de belli bir sistemi bilmiyorlar, şanssızlar ya da yanlış sayılar seçiyorlar. Bunun için birçok farklı açıklama düşünebiliriz, ancak bunlardan sadece biri doğru kazanamayanların hiçbiri piyango büyüsü yaptırmamıştır.

piyango büysü

Ancak, para büyüsü yaptırmadan önce maruz kalabileceğiniz tehlikeye karşı piyango büyülerini kazanmaları konusunda uyarmamız gerekiyor. Bir duyuru gördüğünüzde, “Piyango kazanma büyülerimizle, sahip olduğumuz çantalara sığmayacak kadar çok para kazandık! Bu yüzden şansımızı başkalarıyla paylaşmaya karar verdik ve bizi zengin yapan büyüleri sunuyoruz! ” Kuşkusuz, bu tür duyurular oldukça çekicidir ve cazibeye direnecek iradeyi zar zor bulabilirsiniz. Ancak çoğu, para kazanmak için bir büyü değil, saflığınızı kullanarak zenginleşecek olan dolandırıcılar tarafından yayınlanıyor.

Piyango Büyüleri Nedir?

Piyango büyülerinin nasıl çalıştığını anlamaya çalışalım. Her şeyden önce, piyango büyülerini kazanın, kazanıp kazanamayacağınızı öğrenmek için bedenlerinizi tarayın. Her zaman yanlış kombinasyonla piyango bileti alan bazı insanlar, aslında düşmanları tarafından lanetlenir veya insanları kıskanır veya bazı büyücülüğün kurbanı olurlar. Böyle bir insan, ne kadar çok çalışırsa çalışsın ve piyango biletlerine ne kadar para harcarsa harcasın, asla zengin olamaz.

Piyango kazanma büyülerini kullanarak, lanetlerini yok edebilir veya büyücülüğün etkisini en aza indirebilir ya da başka bir deyişle, olumsuz programları ince bedenlerinden kaldırarak zengin olmalarını engelleyebilirler. Bazen bu tür büyüler bir laneti ortadan kaldırmaya yetecek güce sahip değildir. Bu nedenle deneyimli bir medyuma gitmenizde yarar vardır.

Bazı insanlar lanetlendikleri için değil, para enerjileriyle bağlantılı olmadıkları için kazanamazlar. İnsanlar evrenin tüm enerjilerine bağlı olarak doğar. Büyüdükçe onlardan kendimizi koparırız. Para önemli değil gibi bir şey söylediğinizde kendinizi para enerjilerinden ayırırsınız. Zengin olmak istemiyorum, mutluluk istiyorum veya onunla birlikte olmak için bütün paramı verirdim ve benzeri sözler. Sözlerinizin hiçbir şey ifade etmediğini düşünüyorsunuz, ama aslında kendinizi paranın enerjilerinden ayırıyorsunuz. Bundan sonra para kazanmak sizin için zorlaşıyor ve piyangoyu kazanmak imkansız hale geliyor.

Piyango Büyüsü İçin Para Enerjisi

Bu yüzden piyango büyülerini yapmadan önce, insanların para enerjilerine bağlanması gerekiyor. Bu, belirli ritüelleri gerçekleştirerek yapılır. Medyum hocalar bu ritüelleri yapabilir. Ancak bundan önce, neden kaybettiğinizi size açıklamak için büyülü teşhisler yapmam gerekecek. Karmik veya enerji probleminizi belirlememe izin verir ve hangi sihir ritüellerinin onu çözmeme izin vereceğini anlamama yardımcı olur.

Yani, karmanız temiz, yani size piyango büyülerini kazanmaya başlayabilir. Ancak, ertesi gün ikramiyeyi kazanmayı beklemeyin. Büyü birkaç hafta, hatta aylar içinde etkisini gösterecek. Ancak bundan sonra kazanma şansınız önemli ölçüde artacaktır.

Dahası, insanlar piyango kazanma büyülerinin ne zaman yürürlüğe gireceğini bilirler çünkü büyü algılarını ve sezgilerini geliştirir. İnsanlar, kazanan bir piyango bileti alabilecekleri gün alışılmadık bir şekilde mutludurlar. Çok iyi bir ruh halindeler, şarkı söylüyor gibi hissediyorlar veya kafalarında çalan müziği duyuyorlar. Piyango biletlerini almak için hangi mağazaya gideceklerini ve hangi bileti seçeceklerini tam olarak bilirler.

Zaten bazı sayı kombinasyonlarına sahip bilet satın alanlar üzerinde büyü böyle çalışır. Kendi sayı kombinasyonlarını seçerek piyangoyu kazanmak için para kazanmak için bir büyü kullanmak isteyenlerden bahsetmişken, kazanan kombinasyonları hayallerindeki ya da hangi sayıları seçeceklerini gösteren işaretler görüyorlar. Piyango büyülerini kullandıktan sonra, bu tür insanlar müzisyenler veya sanatçılar gibi bir tür içgörü yaşarlar. Kazanan kombinasyonları görüyorlar ve tek yapmaları gereken onları hatırlamak ve buna göre sayıları seçerler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now