Para Çekmek İçin Yeşil Mum Nasıl Kullanılır?

Mumlar, dekorasyon veya koku unsuru olarak hizmet etmenin yanı sıra, beyaz maji ritüellerinde çok mevcut bir kaynaktır. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, antik çağlardan beri varlığının hem işlevsel özelliklere sahip olması hem de bir odayı ritüel amaçlarla aydınlatması. Bu yazıda, para çekmek için yeşil mum nasıl kullanılacağını açıklayacağız ve size birkaç ipucu daha göstereceğiz.

Şekillerine ve renklerine göre, ritüellere güçlü bir şekilde giren, her birinin yapısına göre bol enerji sağlayan bir sembolizm alırlar. Böylelikle her mumun rengine bağlı olarak, farklı enerji türleri veya çekilmektedir.

Yeşil Mumlar Büyülü Anlam ve Manevi Özellikler

Geleneksel olarak yeşil renk doğa ile ilişkilendirilir. Koyu renk bize ormanları, ormanları ve kırları hatırlatıyor. Doğa ve toprak ana çok yakın kavramlardır, bu nedenle yeşil renk aynı zamanda doğurganlık, büyüme ve hatta sağlıkla eş anlamlıdır, çünkü doğa, insan vücudunun mikroplara veya hastalıklara karşı reaksiyonlarını oluşturmaktan sorumludur. Ayrıca, şifalı bitkilerde ana maddeyi bulmak için kullanılan ilaç.

Doğa ile ilgili tüm bu enerji, yeşil mumların şans ve bolluk ile de ilişkilendirilebileceği noktaya kadar genişler, bu nedenle sevgi veya ekonomideki refahı da etkiler. Yeşil mumlarla ritüel yaparken o rengin anlamı korunur ve gördüğümüz gibi onunla ilgili her şeye doğru genişler. Bu nedenle, sonuç, yeşil bir mumun çok esnek olması ve farklı istekler için ritüellerde kullanılabilmesidir.

Diğer bir özellik ise mumların burçla olan ilişkisidir: Bu şekilde, Boğa burcunda doğan ve evinde yeşil bir mum olan biri, refahını ve kişisel gelişimini artıracaktır çünkü bu, kişisel özelliklerini pekiştirecek ve sabrı teşvik edecektir.

Şans İçin Basit Bir Yeşil Mum Ritüeli

Mum ritüeline başlamak için tek yapmanız gereken, kullanacağınız yeşil mumu seçmek, sonra bir iğne veya sivri uçlu bir şeyle dört yapraklı bir yonca çizmelisiniz. Dileğiniz daha şanslı olmaksa veya para istiyorsanız, üzerine de bir dolar sembolü yapın, ardından yanan mumla küçük bir tabak alın ve mumun tabağa düşmesini sağlayın ve mumu damlayan balmumuna yapıştırın.

Tabağın altına biraz karabiber, birkaç damla limon koyun ve bu ritüeli her gün yapmalısınız. İki gün geçtikten sonra, mum tabağına bir bozuk para koyun ve paranın gelmesini isteyin, eğer iyi şansınızı başkalarıyla paylaşmak istiyorsanız, mum yandıktan sonra tabağa attığınız paraları verin.

Hatta mumumu biraz nane esansiyel yağıyla giydiriyorum ve ritüellerimin ve büyülerimin etkilerini artırmak için üzerine bir banknot yerleştirin.

Yeşil mum, umudun rengidir, ekonomik refah için bir mumdur ve daha iyi bir gelecek umudunu sembolize eder. Bize zorlukların üstesinden gelmek için ihtiyacımız olan gücü verebilir. Aynı zamanda enerjimizi ve zihnimizi temizlemeye ve yenilemeye yardımcı olur. Bir Cuma günü yeşil bir mum yakın ve istediğiniz herhangi bir ideal için beyin fırtınası yapın.

 

Finansal Hedefinizi Meditasyon Yapın ve Görselleştirin

Bu temel bir adımdır. Her tür büyü yapabilir ve herhangi bir ritüel gerçekleştirebiliriz, ancak ulaşılacak hedef konusunda net değilsek, evrenin ve sihirli enerjinin bize istediğimizi vermesi çok zordur.

İş İçin Ritüeller

Bugün birçok insanın istediği en yaygın dilek, işin büyümesidir. Gençliği ilgilendiren sorunlardan biri işsizliktir. Ekonomik büyümenin eşanlamlısı olan yeşil mumlar, işi çeken ritüellerde önemli bir unsurdur.

Bir İş Bulmak

Yeşil bir muma ve almak istediğiniz yeni işle veya mesleğin kendisiyle ilgili ve sembolik bir öğeye ihtiyacınız var. Mum yakılır ve bu sırada balmumu sembolik nesnenin etrafına dökülür, işyerine kısaca isim verilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now