Para Büyüsü

Para büyüleri, başarıya giden yoldur! Para büyüsü, insanların finansal durumlarını iyileştirmelerine, potansiyellerini ve enerjilerini açığa çıkarmalarına izin veren bir büyü dalıdır. Bu nedenle, bir para büyü yaptıktan sonra, bir kişinin işi büyümeye başlar, finansal durumu iyileşir, terfi alır veya piyangoyu kazanır.

para büyüsü

Güçlü Para Büyüsünü Kim Kullanabilir?

Özellikle yalnızca büyü teorisine aşina olan insanlar, para büyüsünün herkese yardımcı olmadığını iddia ederken, medyumlar, güçlü para büyüsünün işe yaradığında ısrar ediyorlar. Ayrıca etkili para büyüsü hayatınıza girdikten sonra mutluluğunuzun tamamen size bağlı olduğunu iddia ediyorlar.

Hangi tür büyüyü kullanacağınızı seçerken size ne kadar mutluluk getireceğini hesaplayabilirsiniz. Kara para büyüsünü seçerken, mutluluğunuzla, sevdiğiniz kişiyle birlikte olma fırsatınızla, onurunuzla ve başarıya ulaşma yeteneğinizle, zihinsel sağlığınızla ve nihayetinde uzun ömürlülüğünüzle ödemek zorunda kalacaksınız.

Güçlü para büyüsü, eğer beyaz büyü ise, bu tür ıstıraplar yaşamanıza neden olmaz. Bununla birlikte, nasıl çalıştığını anlamayı reddederseniz, zengin olma girişimleriniz boşuna olabilir. Çok güçlü para büyüsü, eğer beyaz büyü ise, hayallerinizi peri gibi gerçekleştirmez. Zengin olma hayalinizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan tüm araçları size sağlayan cömert bir sponsor gibidir, oysa bu araçları nasıl kullanacağınız size kalmış. Bu, yapabileceğiniz en az şeyin tembel olmayı bırakmak ve hedefinize ulaşmak için çok çalışmaya başlamak olduğu anlamına gelir! Bunlar hangi araçlar? İşte bunlardan bazıları;

Ne sizin ne de hiç kimsenin bilmediği parlak yetenekler, çünkü onlar bunca zamandır sizde uyuyorlar;

 • Yaptığınız her şeyde bol şans;
 • Çok çalışmak ve hayal gücü için inanılmaz yetenek;
 • Size ve fikrinize inanacak, ona ve geleceğinize yatırım yapmayı kabul edecek insanlarla tanışmak.

Ayrıca, ne kadar çok çaba sarf ederseniz, o kadar size yardımcı olacaktır. Yani ne kadar çok çalışırsanız, para büyüsü hayatınız üzerindeki etkisi o kadar güçlü olacaktır.

Kadınlar İçin Etkili Para Büyüsü

Genelde para büyüsünün kadınlar üzerindeki etkisinin erkekler üzerindeki etkisinden farklı olduğuna inanılıyor. Peki, gerçekte neler olup bittiğini öğrenelim. Profesyonel bir medyum hocadan güçlü para büyü yapmasını isterseniz endişelenmenize gerek yoktur. Medyum hoca, müşterilerinin cinsiyetine, karakterine, yeteneklerine ve hatta nihai hedeflerine göre ritüelleri seçerler. Ancak, kendi başınıza para büyüsü yapacaksanız, aşağıdaki kuralları hatırlamanız gerekir;

 • Etkili para büyüsünün kadınlar üzerindeki etkisi, erkekler üzerindeki etkisinden daha yıkıcıdır.
 • Bir kural olarak, kara para büyüsünü kullandıktan sonra nesiller boyu lanetlenebilecek kadınlar aracılığıyla çocukları etkiler.
 • Öte yandan, ak büyü seçen kadınlar, erkeklerden daha az çalışmaları ve daha fazla şansa sahip olmaları gerektiğini bilmelidir.
 • Erkeklerin çeşitli taşlarla tılsımlar takmaları tavsiye edilirken, kadınlar taşsız veya kesilmemiş kristal tılsımlar kullanmalıdır.
 • Erkeklerin yılda en az bir kez ritüel yapması gerekirken, kadınlar için bu ilk iki yıl boyunca yılda en az dört kez, sonraki iki yıl boyunca yılda üç kez ve daha sonra her yıl iki kez.
 • Erkekler sonbaharda, kadınlar ise ilkbaharda para büyü ritüelleri yapmalıdır. Güçlü para büyüsünün onlar için en etkili olduğu yılın zamanıdır.
 • Çok güçlü para büyüsü hamile kadınlar ve 4 veya 5 yaşın altındaki çocukları olan kadınlar için tehlikeli olabilir.
 • Fiziksel ve zihinsel problemlerinizi ve kilonuzu normalleştirene kadar para büyüsü kullanmamalısınız. Önce ince bedeninizi düzene sokun ve ancak o zaman büyü yapmaya başlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now