Para Büyüsü Yapılır?

Büyü yapma konusunda deneyiminiz yoksa nasıl para büyüsü yapılır? Daha önce hiç para için büyü yapmamış olanlar için ilk kez para için büyü yapmanın harika bir yolu var. Büyü kullanmadan önce, karmanızı ve enerjinizi taratmanızı öneririz. Karmanızı taramak, gelecekte zengin olma şansınız olup olmadığını öğrenmenizi sağlayacaktır. Karmanızın finansal başarı elde etmenize izin vermeyeceği ortaya çıkarsa, muhtemelen bunu kabul etmeniz gerekecektir. Doğru tavırla sahip olduklarınızdan, kaderinizin size sunmaya hazır olduğu şeylerden mutlu olacak ve sonraki hayatınızda daha şanslı olacağınızı umacaksınız.

Para Büyüsü Yapmak

Para için nasıl büyü yapacağınızı veya bir para büyüsünü nasıl yapacağınızı düşünüyorsanız, enerjilerinizi taramak, büyülenmiş veya lanetli olup olmadığınızı bulmanızı sağlayacaktır. Zengin olmanı engelleyen bir büyün ya da lanetin olduğu ortaya çıkarsa, bir medyum ile iletişime geçin. Sahip olduğun laneti veya büyüsü kaldıracak ve sonra size para için büyü yapılacaktır.

Lanetli insanlar için para için nasıl büyü yapılacağı ya da nasıl para büyüsü yapılacağı hiçbir yönteme izin verilmediğini unutmayın. Büyü, zengin olmanıza yardımcı olmak yerine enerji hastalıklarınızı ağırlaştıracaktır. O kadar şiddetli olacaklar ki, kendinizi pes etmeyi veya intihar etmeyi düşünürken bulacaksınız. Bu tür hastalıkları yalnızca profesyonel bir medyum tedavi edebilir. Bunu kendi başına yapmaya çalışırsan, sadece daha da kötüleştireceksin. Para için büyü yapacaksanız;

  1. Nasıl para büyüsü yapılacağını öğrenmek isteyenler için bazı bilgiler: Yeni ayı bekleyin ve yedi gün oruç tutun. Bu, yalnızca belirli yiyeceklerden değil aynı zamanda alkol, uyarıcılar, enerji içecekleri ve seksten de kaçınmanız gerektiği anlamına gelir. Bazı ilaçlar alıyorsanız, bunları almayı bırakmanız gerekmez.

Ayrıca, yeterince uyuduğunuzdan emin olun, insanlarla tartışmayın ve negatif enerjiler yaşamayın. Fiziksel egzersiz şarttır. Fazla egzersiz yapmamaya çalışın ve egzersiz yapmaktan zevk aldığınızdan emin olun, bu sizi daha iyi hissettirir.

  1. Para için büyü yapacaksanız, ne kadar para istediğinizi anlamanız gerekir. Bu belirli bir miktar olmalıdır. Ne kadar istediğini bilmeden ilk kez nasıl para büyü yapacağını düşünüyorsan, sadece zamanını boşa harcıyorsunuz.

Sadece nasıl para büyüsü yapacağınızı düşünüyorsanız, ne istediğinizin bir listesini yapmanızı öneririz. Örneğin;

  • Çocuklarımın üniversite eğitimi için ödeme yapmak istiyorum;
  • İpotekimi geri ödemek istiyorum;
  • Borçlarımı geri ödemek istiyorum;
  • Seyahat etmek istiyorum;
  • Yeni bir araba satın almak istiyorum.

Para için nasıl büyü yapacağınıza karar vermeden önce yaptığınız böyle bir liste, ihtiyacınız olan miktarı belirtmelidir. Toplam tutarı hesaplamayın çünkü para için büyü yaptıktan sonra sonuçları etkileyebilir. Ayrıca, her bir noktayı ayrı bir kağıda yazabilir ve açıkça görülebilecek şekilde yerleştirebilirsiniz.

para büyüsü

  1. Kredi kartı yerine nakit kullandığınızdan emin olun. Kredi kartlarına alışkınsanız, bu ilk başta sizin için zor olabilir. Ancak, sizi temin ederim ki bir veya iki hafta içinde uyum sağlayıp rahatsızlık hissetmeyeceksiniz.

Akşam, gün içinde kazandığınız tüm bir banknotları masaya koyun. Cüzdanınızı yanlarına koyun. Cüzdandaki her şeyi çıkarın ve bir araya getirin. Ne satın almak istediğinizi, borçlarınızı nasıl ödeyeceğinizi veya seyahat edeceğinizi düşünerek parayı hesaplayın. Parayı elinizde tutarak hayallerinizi görselleştirin. Bu, para enerji akışlarına bağlanmanızı ve böylece hayatınıza para çekmenizi sağlayacaktır.

Bir süre sonra yazdığınız tüm dileklerinizin yerine getirildiğini ve maddi sorunlarınızın ortadan kalktığını anlayacaksınız. Şimdi tüm bir faturalarınızı sevdiğiniz birine verin. Belki bu kişi bunu tuhaf bulacaktır ama ondan size bir iyilik yapmasını ve hediyenizi kabul etmesini isteyebilirsiniz ve eminim bu kişi de aynı fikirde olacaktır.

Finansal sorunlarınız herhangi bir nedenle çözülmediyse, her şeye yeniden başlamalı ve karmanızı ve bedenlerinizi yeniden incelemelisiniz. Bu makalede anlatılan ritüel oldukça etkilidir. Size yardım edemezse, karmanız ve enerjinizle ilgili bazı ciddi problemleriniz olmalı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now