Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mum büyüsü aşk büyüleri arasında en çok talep gören büyülerden biridir. Tesirinin çok kuvvetli olmasından dolayı kalıcı neticeler vermektedir. Mum ile yapılan aşk büyüsünde kırmızı mum ile yapılır ve büyü yapıldıktan sonra çiftlerin tutkulu bir aşk yaşamasını sağlar.

Mumla Yapılan Aşk Büyüsünün Tarifi Nasıldır?

Mum ile yapılan aşk büyüsünün uygulaması aşağıda sırasıyla yapılması gerekir:

  • İlk önce hiç kullanılmamış olan kırmızı bir mum almanız gerekir.
  • Ardından medyum hocadan mum için sihirli yağ almanız gerekir.
  • Mumun üzerine bu yağ dökülür ve ovalamaya başlanır.
  • Son olarak mumu yakın ve eriyene kadar yanmasını beklemelisiniz. Mum yanarken bağlanmasını istediğiniz kişinin ismini söylemeniz gerekir.

mumla yapılan aşk büyüsü

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Hangi Amaçla Uygulanır?

Mum ile yapılan aşk büyülerinin sonucunda sevdiğiniz kişi size deliler gibi aşık ve bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kadının veya erkeğin hem aklını hem de kalbini elde edebilirsiniz. Bu sayede bir ömür boyu mutlu bir beraberlik yaşayabilirsiniz.

Mumla Yapılan Aşk Büyüsünde Neden Kırmızı Mum Kullanılır?

Kırmızı mum tutkunun ve aşkın simgesi olduğu için bağlama ve aşk büyülerinde en çok tercih edilen renklerinden biridir. Kırmızı renkli olan mumların içerisinde safran ve kan konulduğu için rengi oldukça kırmızıdır. Kırmızı mum ile yapılan bağlama ve aşık etme büyüleri yaklaşık bir hafta içerisinde neticesini net bir şekilde göstermeye başlayacaktır.

Mumla Yapılan Aşk Büyüsünde Evlenmek Mümkün Mü?

Özel mumlar ile yapılan aşk büyülerinde manevi varlıkların yardımları da gereklidir. Manevi varlıklardan yararlanıldığı için ateşli bir şekilde sevenler birbirine bağlanması sağlanır. Bu büyüyü donanımlı medyum hocalar tarafından yapıldıktan sonra istediğiniz erkek veya kadın ile sonsuza kadar mutlu mesut yaşama şansınız olacaktır.

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Yok Olur Mu?

Mum ile yapılan aşk büyülerinin tesiri kalıcı olması nedeniyle bozma işleminin evde kesinlikle yapılmaması gerekir. Çünkü bu büyü uygulamasında manevi varlıkların gücünden yararlanıldığı için yanlış iletişim kurulduğu taktirde hem büyü büyünün yapıldığı kişi hem de büyü yapana sonsuza kadar musallat olma durumu yaşanabilir. Bu yüzden işinde deneyimli medyum hocalara giderek büyünün bozulması için muska veya vefk çalışmaları yapılmalıdır.

Özellikle vefk yapılması için karşı tarafın adı, doğum tarihi ve anne adı gibi kişisel bilgilere ihtiyaç vardır. Bu dualar ve bilgiler ile hazırlanan vefk her zaman kişinin üzerinde taşındığında büyü beş gün içerisinde kişiden uzaklaştıracaktır.

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Kuvvetli Sonuçlar Verir Mi?

Dört tane kırmızı mum ile yapılan aşk büyüsü yaklaşık olarak 15 gün içerisinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Bu büyü yapıldıktan sonra platonik aşk yaşayanlar karşılık bulacak ve sevenler bir ömür boyu birbirine bağlanacaktır. Mum ile yapılan aşk büyüleri 3 ile 12 ay gibi bir sürede kalıcılığını göstermeye başlayacaktır. Bazı kişilerde yedi yıla kadar tesirini gösterdiği bile söylenir. Tesiri bittiği zaman büyü yaptırdığını medyuma hocaya giderek tekrardan büyü işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Kimler İçin Uygundur?

Mumla yapılan aşk büyüsü genellikle bekar olan kişilere yapılmaktadır. Bu büyünün sonucunda bekar olan insanlar evlilik yoluna adım atmak isteyecektir. Hem erkeklere hem de kadınlara kolay bir şekilde yapılır. Bu büyünün yapılmasına uygun olmayan insanlarda vardır. Bu kişiler, körler ve zihinsel engelli olan insanlardır. Bu insanlar dışındaki diğer insanlara mum ile yapılan aşk büyüsü hızlı ve kolay bir şekilde tesirini göstermeye başlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now