Kötü Şans Büyüsü

Kötü şans için büyü yapmaktan daha mükemmel bir suç hayal etmek zor. Bununla birlikte, burada suç kelimesi mecazi olarak kullanılmaktadır, çünkü çoğu durumda bu tür büyüler yalnızca hedef cezalandırılmayı hak ettiğinde işe yarar. İlk kullananı yaralayan iki ucu keskin bir silahtır. Dolayısıyla bu büyü ile masum bir insanı incitmek neredeyse imkansızdır. Bu büyünün intikam için neredeyse mükemmel olmasının nedenleri aşağıdadır;

Karmanız üzerindeki etkisi. Kötü şans büyüleri, insanlarla eşit olmak için harika bir yoldur. Ölüm, delilik veya hastalık büyülerinden farklı olarak, bu büyüler orta derecede zararlıdır. Ölümcül değildirler ve hedefin hayatını önemli ölçüde değiştirmezler. Kötü şans büyüleri yapıldığında, kötü şans hedefin hayatının en önemli yönlerini hedef alır.

Kötü şans büyüsü

Bu tür büyüler aşağıdaki basit formüle göre çalışır: bir şeyi ne kadar çok istersen ve ona ne kadar çaba gösterirsen o kadar az alırsın. Hedefinize ulaşmak için harcadığınız tüm enerji, şansınızı daha da kötüleştirmek için kullanılır. Büyü sizi emmeyen, sadece verdiğinizi alan bir tür vampire dönüşür. Bununla birlikte, sonuçlar daha da kötüleşirken, neler olup bittiğini bilmiyorsunuz ve gittikçe daha çok uğraşıyorsunuz. Karmana gelince, biraz daha ağırlaşıyor. Bilginiz olsun, bir ölüm ve kısırlık büyüsü kullandığınızda, karmik borçların ödenmesi neredeyse imkansızdır. Yani, anladığınız gibi, karma sadece intikamdan etkilenmez.

Yüksek güçlerin tutumu. Hedef hak ediyorsa, kötü şans için büyülere nadiren müdahale ederler. Hedefin ne yaptığı önemli değil. Ne kadar acıya neden olduğu önemli. Daha fazla acı, hedef o kadar şanssızdır. Yüksek güçler insanları sebepsiz yere cezalandırmaz. Birini herhangi bir şekilde cezalandırmadan önce, her iki kişiyi de, büyüyü kullanmak isteyen kişiyi ve hedefi dikkatlice incelerler. İntikam haklı değilse ve kıskançlıktan veya kıskançlıktan ya da sadece hedefi elinden almak için alınırsa, büyü başarısız olur ya da hedefi vurarak geri teper, ama kıskanç, kıskanç ya da acımasız olduğu için büyü yapan ya da müşteri onları cezalandırır.

Ancak bir zamanlar kötü bir şey yapıp sonra pişmanlık duyan birini cezalandırmak zordur çünkü pişmanlık acıdan geçer. Acı, insanları karmik borçlarını ödemelerine izin vererek arındırır. Sonuç olarak, yüksek güçlerin bu kişiyi cezalandırabileceği hiçbir şey yoktur.

Bu tür büyülerin teşhis edilmesi zordur. Ama merak etmeyin. Tecrübeli bir medyum için sorun değildir. Nedeni aşağıdaki gibidir. İnsanlar zorlu bir dönem geçirdiklerinde, gerçekte neler olup bittiğini nadiren anlarlar. Tekrar tekrar başarısız olduğunuzda, bunu gerçek, sihirle ilgisi olmayan bir şeyle açıklamaya çalışırsınız. İnsanlar yıllarca kendilerini ya da kaderlerini suçlayarak şanssız kalabilir, ancak sihir değil. Bu nedenle, ciddi bir karmik suç işlemeden ve büyünün geri tepmesiyle uğraşmak zorunda kalmadan biriyle ödeşmek istiyorsanız, kötü şans için büyü kullanın.

Bu arada, intikam hem hedefli hem de seçici olabilir. Bu nedenle, kötü şans sadece iş veya kumar, kişinin aşk hayatı veya işi için geçerli olabilir. Düşmanınız bir mağaza sahibiyse, yalnızca kârsız anlaşmalar yapmaya başlayacaktır; Düşmanınızın bir restoranı varsa, hamamböceği istilasından veya farelerden muzdarip olabilir. Eğer düşmanınız güzel bir kadınsa, kendisini karşı cinse karşı tamamen ilgisiz bulacaktır ve bu böyle devam eder.

İntikam tarzınızı seçmeden önce, size yardımcı olacak profesyonel bir yazım uzmanına danışmanızı öneririm. İntikamınızı tatlı hale getirmek için ne yapılması gerektiğini size söyleyecektir. Güçlü bir büyü yazıcısıyla çalışıyor olsanız bile, güvenliğinizi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now