Koruma İçin Beyaz Mumları Yakmak

Bir kişiyi veya bir ortamı korumak ve temizlemek söz konusu olduğunda beyaz mumlar en etkilidir. Unutma ki beyaz tüm renklerin toplamıdır, bu yüzden hepsinin gücüne sahiptir. Ama aynı zamanda mistik saflığın ve uyumun sembolüdür. Beyaz bir mumdan gelen ışık koruyucu bir bariyer görevi görür. Aynı zamanda samimi ve uyumlu ilişkileri destekleyen pozitif enerjiyi de çeker.

Beyaz koruma mumlarını kullandığınızda umut ve denge arayacaksınız. Endişeli veya olumsuz düşüncelerle dolu hissediyorsanız, beyaz bir mum yakın ve kendinizi daha sakin ve dingin hissedeceksiniz. Ama korunmak için beyaz mumları nasıl yakabiliriz? Bunu bu makalede görelim!

Korunmak İçin Neden Beyaz Mumlara İhtiyacınız Var?

Kendi enerjimize ek olarak, çevremizin ve diğerlerinin enerjileri de bizi etkiler. Bizi pozitif enerji ile doldurabilirler. Örneğin, birisi size müjdelemeye geldiğinde, bu pozitif enerji size nüfuz ederek sizi mutlu ve neşeli kılar. Ama aynı zamanda sizi kıskanan ya da kıskanan insanlar negatif enerjileriyle sizi kirletiyorlar.

Ölen kişinin ruhları başka bir boyuttadır, ancak yine de enerjiniz üzerinde bir etkiye sahiptir. Kendiniz toksik veya depresif düşüncelerle negatif enerji üretebilirsiniz, bu da hayatınızı etkileyecektir. Çevrenizden, kendinizden ve başkalarından size gelen tüm kötü ve düşük enerjiler, olumsuz düşünceler tarafından uzaklaştırılmanıza ve hayatınızı batırmanıza izin vermenizi bekliyor. Tüm bunlarla mücadele etmek için, korunmak için beyaz mum kullanabilirsiniz. Ancak beyaz bir mum yakarak her şeyi halledeceğinizi düşünmeyin! Sihrin gerçekleşmesine izin vermek ve gerçekten koruma sağlamak için onu doğru şekilde kullanmalısınız!

 

Negatif Biri Geldiğinde Beyaz Mumlar

Bu çok kolay ve yaygın bir kullanımdır. Tanıdığınız biri olumsuz olduğunda ve size stres, karanlık ve hatta biraz nazar bile getirebileceğinde beyaz mumları yakabilirsiniz. Koruma için beyaz mum yakmak sizi çevreleyen negatif enerjiyi ortadan kaldırır ve pozitifliği artırır.

Öyleyse sizi ezen o enerjiyi değiştirmek ve yeni, daha neşeli ve pozitif bir aşamaya başlamak istemelisiniz. Yine de, kendinize sevgi ve şefkatle davranmaktan daha iyi bir koruma olmadığını unutmayın. Beyaz muma bunun gerçekleşmesi için enerji verin, onu tüm olumsuzlukları çekebilecek bir kalkan olarak hayal edin, böylece sizi onu emmekten koruyun.

Büyü Banyosu Sırasında Korunmak İçin Beyaz Mumlar

Koruma için özel bir büyü banyosu hazırladıysanız, beyaz bir mum yakmak, karanlığı ve olumsuzluğu yenmek için daha fazla koruma ve taze, pozitif ışık çekmenin harika bir yoludur, sizi zarar verebilecek enerjilerden arındırır ve etrafınızda bir koruma kalkanı oluşturur.

Meditasyon Sırasında Korunmak İçin Beyaz Mumlar

Meditasyon yaparken koruma sağlamak için beyaz mumlar yakmak, kendinizi korumanın bir başka harika yoludur. Rahat bir durumda iken, negatif zararlı enerjiler hemen köşede olduğundan, meditasyon yaparken özellikle savunmasız ve hassas olduğunuzda, bu enerjilerden biraz daha fazla korunmaya ihtiyacınız olabilir. Birkaç beyaz mum yakın ve meditasyon yaparak kendinizi güvende ve korunmuş hissederek hayal edin.

Koruma Yağlarıyla Kaplı Beyaz Mumlar

Bu harika bir tanesidir. Beyaz mumun gücünü artırmak için ev yapımı sihirli bir koruma yağı kullanabilir ve sizi daha da fazla koruyabilirsiniz! Bir şeyin sizi tehdit ettiğini veya etrafınızda bazı olumsuzlukların olduğunu hissettiğinizde mumu yakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now