Koruma Büyüleri Nasıl Çalışır?

Kendiniz için yapacağınız tüm koruma büyüleri veya sevdikleriniz için koruma büyüleri aşağıdaki üç ilkeye göre çalışır;

  1. Negatif enerjilerin doğası bilgisine dayalı olarak tasarlanmışlardır, sizi negatif enerjilerden etkisiz hale getirerek ve püskürterek korurlar.
  2. Koruma büyüleri sizi öfke ve kıskançlıktan korur. Başkalarının yaydığı negatif enerjileri bloke eder ve geri püskürtürler.
  3. Koruma büyüleri enerjinizi normalleştirir, sevdikleriniz için koruma büyüleri ise sevdiklerinizin enerjilerini normalleştirir. Çoğu zaman insanlar arızalı çakralarını bir büyü veya lanet olarak alırlar.

Koruma ritüellerini deneyimli medyumlar tarafından başarıyla gerçekleştirilebilir. Ancak bu, kendinizi koruyamayacağınız anlamına gelmez. Koruma büyülerini yapmadan önce, büyü korumanın sizin tarafınızdan sağlanması gerektiğini bilmeniz gerekir. Koruma ritüelleri sizi ancak negatif enerjiler üretmezseniz, kötülük yapmazsanız ve başkalarına ve kendinize karşı düşmanlık göstermezseniz koruyabilir. Negatif enerjiler koruma büyülerini ortadan kaldırır ve sizi son derece savunmasız bırakır.

Deneyimli bir medyum uzmanı, bir koruma büyüsü yapmanın yanı sıra, müşterilerimin çakralarını da temizler ve güçlendirir. Bu, onları negatif enerjilerini sıfıra indirdikleri yeni bir varoluş düzeyine götürür ve bu da benim koruma büyülerimin mümkün olduğu kadar uzun süre etkisini göstermesini sağlar.

Sevdikleriniz İçin Koruma Büyüleri Neden İstenen Etkiyi Üretemiyor?

Sevdiklerine koruma büyüleri yapmadan önce, bir koruma büyüsünün neden istenen etkiyi yaratamadığını anlamıyor. Başarısız bir koruma büyüsünün nedenleri şunları içerir;

  1. Sevdiğiniz kişinin gerçekte kim olduğunu bilmiyorsunuz. Onun kibar ve dürüst bir insan olduğunu düşünüyorsunuz ve birinin duygularını derinden incittiğinin farkında değilsiniz. Hangi koruma ritüeli yapılırsa yapılsın etkisi geçici olacaktır. Yüksek güçler yakında korumayı kaldıracak ve kişi karmik cezasına çarptırılacak.
  2. Sevdiğiniz kişi bir lanetin etkisi altındadır. Sevdikleriniz için bir koruma büyüsü kullanırsanız, sevdikleriniz, cehennem gibi varlığın kendisine işkence yaptığı tek hücrede kilitli bir esir haline gelecektir. Kendisini dünyanın geri kalanından ayrı tutan koruma duvarlarıyla çevrili olduğu için enerji alabileceği hiçbir yeri yok. Ona kimse yardım edemez. Sonunda, lanet onun tam kontrolünü ele geçirecek.
  3. Sevdikleriniz için başarısız bir koruma büyüsünün en yaygın nedeni, sevdiklerinizin sorunlarını analiz etmeyi umursamayan ve bir koruma ritüeli uygulayarak onları yalnızca daha da kötüleştiren deneyimsiz bir yazım uzmanı ile iletişime geçmenizdir.

Medyumla iletişime geçin ve sevdiklerinizin kişisel özelliklerini, kaderini ve enerji yapısını belirlemek, karmik borçlarını ve enerji hastalıklarını gidermek için sevdiklerinizin ince bedenlerini inceleyip sevdiklerinize koruma büyülerimden birini kullanarak sevdiklerinizin bunu almasını sağlar.

koruma büyüleri

Sevdikleriniz İçin Güçlü Bir Büyüden En İyi Koruma Büyüleri

Çeşitli büyü dallarına göre, sevdikleriniz için en iyi koruma büyüleri oldukça basittir. İhtiyacınız olan korumayı kullanabilmeniz için ne olduklarını size söyleyeyim.

Dua – uyumadan önce kilisede, doğada veya yatağınızda dua edin. Yüce güçlerden sevdiklerinizi olumsuz olaylardan korumamalarını değil, ona olumlu şeyler vermelerini rica ettiğinizden emin olun. Örneğin sevdiğiniz kişi hasta. Dua ederken, yüksek güçlerden kendisini daha kötü hissetmesine izin vermemelerini, iyileşmesine yardım etmelerini isteyin.

Tuz – Sevdiğiniz kişinin büyücülük etkisi altında olduğunu düşünüyorsanız, yatak odasındaki eşik ve pencere pervazına biraz tuz dökün. Sabah kendini daha iyi hissediyorsa, büyü işe yarayacaktır.

Su – küçük enerji rahatsızlıkları suyla yıkanabilir. Günde üç kez duş alın ve su enerji seviyenizi geri kazanacaktır.

Enerjileriniz – bu kişiye sevginizi gönderin ve onun için endişelenmeyi bırakın. Bedenlerini temizleyecek ve iyileşmesine yardımcı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now