Kısırlığı Durdurmanız İçin Hamilelik Büyüleri

Neden diğer kadınlar gibi hamile kalamıyorum? diye kendinize çok yanlış bir soru soruyorsunuz. Muhtemelen bu gibi soruları kafanıza taktığınız sürece acısıyla kendinizin ızdırap çekmenizi sağlıyorsunuz. Doğru soru şöyle olmalıdır: Hamilelik ve kısırlık hakkında ne kadar bilgin var? Bir çözümün kökü kendine acımak ya da yeni doğmuş bir bebeğin ya da bir komşunun çocuğunun etrafta oynadığını her gördüğünüzde üzüntü içinde boğulmak değildir. Eğer kısır olduğunuzu düşünürseniz veya söylendiyse, sizin için umut vardır. Siz de bir tane değil, birkaç sağlıklı çocuk elde edebilirsiniz.  Bu gibi büyüleri denemenizde fayda var. Hala bunu okuyorsanız,  aynı zamanda kararlı bir ruhsunuzdur. Kararlı ruhlar ödüllendirilir. Peki, bahsettiğimiz çözüm nedir? Bu içeriğin başlığından da anlaşılacağı gibi,  sizi kısır yapan nedenleri hamilelik büyüleri kullanarak kırmaktan bahsediyoruz. Kısırlık, manevi alemdeki kırılmamış zincirlerin sonucudur. Manevi sorunları fiziksel çözümler kullanarak çözemezsiniz.

Kısırlığı Durdurmanız İçin Hamilelik Büyüleri

Bu yazıda, tekrar değerli bir kadın gibi hissetmeniz için sahip olduğunuz seçenekleri keşfetmeye zaman ayırıyoruz. Hamilelik ve doğurganlık büyülerinin oluşturulması basittir ve sonuçları göstermesi kısa sürer. Kendiniz de yapabilirsiniz ancak her zaman deneyimli ve yetenekli medyum veya hocalara danışmanız tavsiye edilir. Büyü iki yönlü bir testere gibidir dikkatli kullanılmazsa tehlikeli olabilir. Fazla uzatmadan,  anneliğe giden yolu garanti  edebilecek doğurganlık büyülerinin seçimine  geçelim :

Partner Doğurganlık Büyüsü

Bebek yapmak iki kişilik bir şeydir. Bu doğurganlık büyüsünün de aynısını yapmanıza ihtiyacı var.  Partneriniz, sürecin çok önemli bir parçasıdır. Partner doğurganlık büyüsü yapmanın avantajı, büyüyü tamamlamak için gereken enerji miktarını ikiye katlamasıdır. Bu nedenle, diğer birçok aşk büyüsünden daha etkilidir.

Partner doğurganlık büyüsünün amacı,  gebe kalma yeteneğinizi en üst düzeye çıkarmaktır.  Kısırlığın ana nedenlerinden biri, sistemin psikolojik olarak tıkanmasıdır. Stres ve depresyon bazen  gebe kalmayı kolaylaştıran süreçlere negatif enerji yayarak hem kadınları hem de erkekleri kısırlığa sürükler. Bazıları uyuşturucu ve madde bağımlılığına, özellikle alkolizm, onları cinsel faaliyetlerde bulunamama kısır döngüsüne yönlendirir. Bu nedenle, iki tarafta zihinlerini boşaltmaları ve bebek yapma süreci üzerine meditasyon yapmaları için ritüeli birlikte gerçekleştirmeleri gerekir.

Bir partner doğurganlık büyüsü, diğer tüm büyü büyüler gibi semboller ve temsiller kullanır. Bu durumda en önemli malzeme yumurtadır. Doğurganlığın yanı sıra hamilelik dönemini de temsil eder. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise yeni ayda yapılması gerektiğidir.

Hamilelik büyü ritüelini gerçekleştirmek için yapmanız gerekenler: 

  1. Yule için hazırlanın. Yule, Aralık gündönümünün gelişinde başlayan ve on bir gün sonra sona eren bir Alman festivalidir. İhtiyacınız bundan daha acilse, bu konu hakkında deneyimli ve başarılı medyum veya hocalara başvurabilirsiniz.
  2. Malzemeleri yeterince erken toplayın. Daha önce de belirtildiği gibi, kahverengi kabuklu bir tavuk yumurtası temel bir bileşendir. Kahverengi, tanrılar arasındaki insanların rengine karşılık gelir. Diğer malzemeler arasında siyah kurdele, su, çim tohumları, saksı,  yeşil kalem  ve biraz toprak bulunur.
  3. Yumurtayı kalem kullanarak süsleyin. Onun yüzeyinde bir dolunay, Venüs’ün (gezegen) bir temsili ve beş köşeli bir yıldız çizmeniz gerekir.
  4. Renkli yumurtayı toprakla dolu saksının içine koyun.
  5. Aynı saksıya birkaç çim tohumu ekin.
  6. Tohumları en az iki ay boyunca günlük olarak sulayın. Çim tohumlarının büyümesi hamilelik büyüsünün önemli bir parçasıdır. Rahimdeki bir çocuğun büyümesini sembolize eder.

Sürecin önemli bir kolaylaştırıcısı, kendinizi hamile olarak görme yeteneğidir. Kendinizi ödüllendirin ve kendinizi hamile gibi düşünmek, evrene yerleştirdiğiniz inançtır. İnancınız yoksa doğurganlık büyüsünden mükemmel sonuçlar elde edemezsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now