Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karabiber büyüleri, sevgililer veya evli çiftlerin aralarındaki soğuklukları yok etmek için kullanılan bir büyüdür. Bu büyü yapıldığında sevgi bağları gelişir ve ilişkiler daha da güçlü olur. Karabiber büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, işinde tecrübeli olan alimlere veya hocalara gitmelidir.

Karabiber Büyüsü Ne Anlam İfade Eder?

Karabiber büyüsü yapıldıktan sonra arasında sorun ve sıkıntıları olan ilişkiler veya evlilikler düzene girer.  Bu büyü sayesinde bir türlü iyi gitmeyen ilişkiler mutlu bir şekilde ilerlemeye başlar ve dağılan evlilikler toparlanır.

Karabiber büyüsü yapıldıktan sonra aynı zamanda gelinler kayınvalideleri ile aralarındaki sorunları çözebilir. Bununla birlikte evli çiftler aile bireyleri ile yaşadıkları sorunları çözüm olur. Bunun için isteyen herkes karabiber büyülerini işinde bilgili alim veya hocalara yaptırarak akrabalarla olan iletişimlerini daha da güçlendirir.

karabiber büyüsü nedir

Karabiber Büyüsü Neden Yapılır?

Karabiber büyüsünü yapılırken insanların iyi niyetlerle yaptırdıkları takdirde hayatları her zaman olumlu bir şekilde ilerleyecektir. Özellikle çiftlerin ilişkilerinde meydana gelen problemler tamamen ortadan kalkacak ve çiftler evlilik yoluna girmeye başlayacaktır.

Karabiber büyüsünü yaptıran evli olanlar, birbirlerine daha çok kenetlenecektir. Bununla birlikte aralarındaki saygı ve sevgi bağları gittikçe artarak birbirlerine olan bağlılıkları artacaktır. Bunun sonucunda da çiftlerin evlilikleri huzurlu ve mutlu bir şekilde devam eder. Karabiber büyüsünü yaptırmak isteyen sevgililer ve ya evli çiftler işinde donanımlı alimler veya hocalara gönül rahatlığı ile gidebilir.

Karabiber Büyüsünün Tarifi

Karabiber büyüsünü yaptırmak için alim veya hocaların yardımı ile yapmaktadır.  Büyünün yapım aşamasında kullanılacak malzemelerin eksiksiz bir şekilde alınması gerekir. Yapılış yöntemlerinin ve malzemelerin tam olması durumunda karabiber büyüsü tesirini çok net ve kısa bir sürede göstermeye başlayacaktır. Aşağıda karabiber büyüsünü nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde gösterilmektedir;

  • İlk önce 41 veya 21 adet karabiber tanesi alınması gerekir.
  • Karabiberi aldıktan sonra karabiberlerin üzerine alim veya hoca tılsımlı sözler ve dualar okunması gerekir.
  • Tılsımlı sözler ve dualar okunduktan sonra okunmuş karabiber taneleri gümüş veya bakır tavaya konulur ve 3 gün 3 gece ateşin üzerinde kavrulmalıdır.
  • Karabiber kavrulduktan sonra 3. gece karabiber yakılır. Yakılma işleminde sevgiliniz veya eşiniz hakkında iyi niyetlerde bulunmanız gerekmektedir.
  • Karabiber büyüsü yapım aşamasını eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra büyü tesirini 15-25 gün içerisinde tamamen etkisini gösterir. Bunun sonucunda size karşı soğuk ve durgun olan sevgiliniz veya eşiniz artık size her zaman sevgi dolu yaklaşacak ve her dediğinizi yapacaktır.

Karabiber Büyüsünün Etkileri

Karabiber büyüsü doğru malzeme ve yöntemlerle yapıldıktan sonra büyünün etkisi yaklaşık iki veya üç hafta içerisinde görülmeye başlar. Büyü yapıldıktan sonra sevgiliniz veya eşinize karşı daha farklı davranacaktır. Aşağıda karabiber büyüsü yapıldıktan sonra ortaya çıkan değişiklikler detaylı olarak verilmiştir;

  • Karabiber büyüsünün tesiri altında olan kişi, sevgilisi veya eşi sürekli olarak rüya görür. Özellikle evli çiftler birbirlerine karabiber büyüsü yaparsa, erkek sürekli karısının yanında olmak isteyecektir.
  • Bununla birlikte büyünün yapımı sonrası çiftler ve evin içerisinde daima mutluluk ve huzur oluşur.
  • Bunun yanı sıra büyünün yapılması sonucunda erkekler karısına veya kız arkadaşına her zaman saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşmaya başlayacaktır.
  • Bunun haricinde karabiber büyüsü sonuçlarında sevgililer ve evli çiftler birbirlerine tutkulu bir şekilde yeniden aşık olacaktır.

Yukarıdaki etkiler doğrultusunda karabiber büyüsü yaptırmak isteyenler alimler veya hocalara giderek yaptırabilir. Bu sayede evliliklerinde sorun olan çiftler arasındaki soğukluk sona erecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now