Kabusları Uzak Tutmak İçin Güçlü Dua

Sık sık uykumuzda huzur bulmak için mücadele ederiz ve kabuslar ortaya çıktığında, rahatlamak ve derin bir uykuya geri dönmenin yolunu bulmak daha da zordur. Tüm bunların ne kadar sıkıcı ve stresli olabileceğini biliyorum, özellikle stresli bir günlük rutin yaşarken, en azından geceleri duraklat düğmesine basıp gerçekten rahatlamak istiyoruz.

Kabuslar pek çok nedenden dolayı meydana gelebilir, ancak onları yalnızca bağlılığınızın gücüyle ve bunu gerçekleştirecek sesinizle uzak tutmanın bir yolu olduğunu biliyor muydunuz?

Kabusları Uzak Tutmak İçin Dua Nedir?

Kabusları uzak tutmak için dua, rahatlamak, gevşemek ve etrafınıza biraz pozitiflik yaymak için yaptığınız bir duadır, böylece uzun, derin, canlandırıcı bir uyku çekerken kabusları uzak tutabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Kabusları uzak tutmak için bir dua, kabuslardan koruyucu bir kalkan görevi görür. Sizi koruduğu ve bedeninizi ve ruhunuzu rahatlattığı için bunlara sahip olmanızı engeller.

Ne Zaman Yapmalısın?

Her gece kabusları uzak tutmak için dua edebilirsiniz. Bu, kabuslarınızı uzun vadede uzak tutmak için özel, kullanışlı ve etkili bir uyku vakti rutini oluşturmanın harika bir yoludur. Yatmadan hemen önce yapmak istemiyorsanız ve bunu günlük olarak yapmak sizin için mümkün değilse, dolunay enerjisi tamamen bırakmak, kurtulmakla ilgili olduğu için bunu bir dolunay gecesi yapabilirsiniz.

Bunu haftanın belirli bir gününde yapmak istiyorsanız, bir Salı veya Cumartesi kabuslarını uzak tutmak için dua edebilirsiniz. Kabuslarınızın nazar, kara büyü saldırısı veya benzer nedenler gibi bazı olumsuz uygulamalarla ilgili olduğunu düşünüyorsanız, bunu Salı günü yapın.

kabusları uzak tutmak

Bir Dua İçin Nasıl Hazırlanılır?

Aşağıdaki adımlar bir zorunluluk değildir, ancak dua gerçekleştirmenize yardımcı olurlar.

Beyaz Bir Mum Yak

Beyaz bir mumun enerjisi, kendi tarafınızda ışık, neşe ve berraklık olduğunu göstererek, negatif varlıkları ve güçleri ortadan kaldırırken negatifliği uzak tutmanıza yardımcı olabilir.

Kendinizi ve Alanınızı Temizleyin

Negatif bir güç, enerji veya varlık nedeniyle kabus gördüğünüzü düşünüyorsanız, kendinizi ve alanınızı adaçayı veya tercih ettiğiniz diğer temizleme otları ve yöntemleriyle temizleyin.

Rahatlatıcı Bir Gece Rutini Oluşturun

Telefonunuzu kapatın, rahat kıyafetler giyin ve rahatlayın. Sizi gerçekten tamamen rahatlamış ve uyum, huzur ve sakinlikten uykuya teslim olmaya hazır hale getiren bir gece rutini oluşturun.

Koruma İçin Bir İmza Oluşturun

Koruma için bir işaret, namazınızı söylerken kabuslarınızı ellerinizin arasında tutarak veya yan sehpanıza ya da yastığınızın arkasına koyarak uzak tutmak için harika bir araç olabilir. Bir tılsım olarak düşünün. Harikalar yaratabilir.

Muska Kullan

Size özel bir muskanız varsa, yolunuza pozitif hisler gönderirken koruyucu bir kalkan oluşturmak için kullanın. Rün gibi büyülü bir aletten, sevdiğiniz birinin size hediye olarak verdiği kolyeye kadar her şey olabilir. Senin için en iyisinin ne olduğunu biliyorsun.

Kabusları Uzak Tutmak İçin Dua

“Kabuslar benden uzak dursun… pozitifim… sakinim… olumsuzluktan daha güçlüyüm… ışığım bir gecede gelen bu karanlıktan daha parlak… korkmuş ya da stresli hissetmesem… tamamen rahatlamaya hazır olabilir miyim… gevşemek için zihin, beden ve ruh … ışığım yüzden ışık … bir koruyucu kalkan oluşturabilir gelişmiş olabilir ben korunuyorum … ben güvenli … ben uyum, neşe ve rahatlama yerden uyumaya teslim etmeye hazırım .. o kabuslar geçmişte kaldı… onlar benden uzak… o kadar uzaktalar ki, onları unutmaya başlıyorum… ayrıntılar… olaylar… duygular. Olumlu bir his hakim olur ve güzel, rahatlatıcı ve umut verici rüyalara yer açar. Uyumaya hazırım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now