İstediğini Yaptırma Duası

İstediğini yaptırma duası, aynı zamanda ikna etmek olarak da bilinir. İkna etmek hayatımızın süreçlerinde bizlere yardımcı olmaktadır. Bazı durumlarda karşı tarafı istediğimiz şeyleri yapma konusunda ikna edemeyiz. Bu bağlamda istediğini yaptırma duası son derece tesirli olmaktadır.

İkna etme dualarının tesiri yedi ile on dört gün içerisinde ortaya çıkacaktır. Bu nedenle ikna edilmesi gereken kişilerin durumlarından önce süreç yönetimi yapmak gerekir. Genellikle bu dua, evli çiftlerin çocuk yapmaya ikna edilmesi için uygulanmaktadır. İstediğini yaptırma duası pek çok anlamda insanlara yardımcı olmaktadır. Bunun dışında bazı belirtilerde ortaya çıkar. Bu belirtileri bilmek duanın kişinin etkisi altında olup olunmadığını görmek için önemlidir. Kişi, bazen istediği bir şeyi karşısındaki kişiye yaptırmayabilir. Örnek olarak kişi evlenmek istediği kişiyi ikna edemeyebilir. Bu durumda istediğini yaptırma duası oldukça etkili olabilir. Tüm bunların yanı sıra babasından veya annesinden izin alamayan kişi, bu yöntemlere başvurarak istediklerini yaptırabilir.

istediğini yaptırma duası

Hayatımız boyunca pek çok şey isteriz. İsteklerimizin bazılarını yaparız,  bazılarını da yapamayız. Fakat başka birinin de iradesi söz konusu ise,  ikna etme sürecine girmiş oluruz. İstediklerini yaptırma duası bu durumda bizlere yardımcı olur. Eğer yapmak istediğimiz bir şey, başka bir kişinin kararına bağlı ise bu durumda onu ikna etmeniz gerekebilir.

Elinizde olan güç karşı tarafı ikna etme konusunda yetersiz olursa, istediklerini yaptırma duası ile bu süreci hızlandırmanız mümkün olacaktır. Yapmak istediğiniz şeyleri karşınızdaki insana yaptırmak için okuyabileceğiniz dua öncesi belirli uygulamalar vardır. En etkili dualar okunurken ön hazırlık süreci de de son derece önemlidir. Dua okumadan önce okuduğunuz duanın anlamını bilmeniz çok önemli değildir fakat duanın daha etkili olması için bilmemiz sizin için daha iyi olacaktır. Bu nedenle Türkçe olarak da istediklerinizi ve dilekleriniz iletebilirsiniz. Önemli olan insanın iyi niyetidir. İyi niyet ile okunan duaların tutma şansı yüksektir. Bazı dualar da kötü niyet taşımaktadır. Bu dualar ters tepki de verebilir.

Karşısındakine İstediğini Yaptırma Duası

İstediğiniz bir hayatı yaşamak için zaman zaman karşımıza engeller çıkmaktadır. Bu engelleri aşmak istediğimiz halde başarısız olmak, eksikliğiniz veya inanç eksikliği ile ilgili olabilir. Fakat bazen zorlu süreçlerden geçeriz. Mesela, çocuk yapmak isteyebilirsiniz fakat eşiniz buna bir türlü ikna olmayabilir. Her türlü yolu denemiş olmanıza rağmen kaygıları yok etmeyi başaramayabilirsiniz.

Karşınızdaki kişiye istediğini yaptırma duası bu anlamda onu ikna etmek için önemli bir yöntemdir. Kişi dualar sonucunda etki alanı altına girecek, olaylara farklı bir bakış açısı ile bakacaktır. Örnek olarak çocuk yapmanın iyi yönlerini düşünecektir. Bu da karşınızdakini ikna etme sürecinde önemli bir adım olacaktır. İstediğiniz şey hem sizin hem de eşinizin mutlu olması için önemli bir adımdır.

Kocaya İstediğini Yaptırma Duası

İstediğini yaptırma duaları genellikle evlilik süreçlerinde kullanılan bir yöntemdir. Çiftler birbirlerine istediklerini yaptıramadıkları zaman sorunlar yaşanabilmektedir. Bazen de eşinizin iyiliğine olacak bir durumda onu ikna edemezsiniz. Örneğin hasta olan eşiniz doktora gitme konusunda ikna edemeyebilirsiniz. Bu durum belki onun hayatına mal olacaktır. Kocanızı istediğini yaptırma duası bu konuda da size yardımcı olabilir. Kocaya istediğini yaptırma duası için deneyimli bir medyum hocaya gitmenizi öneririz. Bu sayede dua hakkında bilgiler edinebilirsiniz ve duanın tutması daha hızlı ve kolay bir şekilde olacaktır. Güvenilir bir medyum hoca seçmenizde önemlidir. Aksi taktirde para ve zaman kaybı yaşayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now