İntikam Büyüsü

Birini cezalandırmayı planlamadan önce dikkatli olmalısın. Size zarar veren bir kişiyi cezalandırmanın veya intikamını almanın gerçekten birçok farklı yolu vardır ve bunlardan biri de büyülerden yararlanmaktır. Bu yüzden bu yazımızda anında işe yarayan intikam büyüsü hakkında detaylı bilgileri açıklayacağız. İlk olarak intikam büyüsünün kara büyü olduğunu unutmayın. Yüzyıllar boyunca, intikam büyüleri, hem iyi hem de kötü durumlarda herkesin yararlanabileceği büyüler olarak kabul edildi. İntikam büyülerinin en önemli özelliği özel olarak hazırlanan tılsımlardır. Kimseden nefret etmediklerini veya hayatta düşmanları olmadığını söyleyenler yalan söylüyor olabilir. Hepimizin hayatında bize kötü davranmak isteyen veya bizi incitmek isteyen en azından bir kişi vardır. Bazıları doğrudan bize kötü davranırken, bazıları da en iyi arkadaşımız olup bizi üzecek daha kötü davranışlar sergileyebilir. Bu kişiler daha tehlikeli oldukları için dikkat edilmelidir.

intikam büyüsü

İntikam almak istiyorsanız ve büyü yapmaktan korkuyorsanız bu büyü aleminde yenisiniz ve deneyiminiz yok demektir. Medyum ve hocalardan da yardım alarak bu büyüleri yaptırabilirsiniz. Eğer düşmanlarınıza intikam büyüleri yapmak istemiyorsanız, kendinize koruma büyüleri kullanarak bir ritüel gerçekleştirebilirsiniz. Eğer size başkaları tarafından bir büyü yapılırsa koruma büyünüz sayesinde size zarar gelmeyecektir. Sadece sizi güvende tutmakla kalmaz, bu koruma büyüleri sayesinde kötü büyüler tersine dönerek hayatınıza tam olarak olmasını istedikleri şeyleri getirecektir. Limon kullanan büyüler, görmek istemediğiniz birini sizden uzak tutmanın etkili bir yoludur. Bu büyünün uygulaması çok kolay ve güvenli olduğundan dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Başka bir deyişle, büyü çalışmasa bile hiçbir şey olumsuz olmaz. Herhangi bir tehlikeli sonuca maruz kalmanıza sağlamaz.

İntikam Büyülerini Kimler Yapar?

İntikam büyüsünün uygulanması oldukça tehlikelidir. Bu büyü kara büyüler arasındadır. İntikam büyüleri, büyü gücünü güçlendirmek için evrene gönderilmek üzere enerjinizin büyük bir yüküne ihtiyaç duyar, ancak sonuçları çoğu zaman öngörülemez. İntikam büyüleriyle ilgili yardım almak arıyorsanız, en iyi seçenek profesyonel bir medyum veya hocalarla iletişim kurmaktır. Bu büyü sizin niyetinize göre değişiklik gösterir.

intikam büyüleri yapılmadan önce uzman tarafından bir seans planlamalı, dikkatli bir analiz yapmalı ve büyünün beklentiniz olarak ortaya çıktığından emin olmak için kehanet araçlarından yararlanmalısınız. İyi bir hazırlık olmazsa, ritüele başlar başlamaz her şey kesinlikle karmakarışık olacaktır. Yanlış yapılan büyü sonunda olumsuz etkilere katlanamazsınız. Tüm sonuçların sorumluluğunu alarak bunu yapmalısınız. Doğru yapılmayan büyüler geri tepebilir ve hayatınızda üç kat olumsuz yan etki bırakabilir.

Ateş İle Yapılan İntikam Büyüsü

  • Ateş,
  • Düşmanınızın bir resmi
  • Ve kağıda tam tam adını yazın

Ateşini yakın. Düşmanınızın önünüzde durduğunu ve öfkenizi ortaya çıkarmaya başladığınızı hayal edin. Resme yoğun bir öfkeyle bakın. Tılsımlı sözleri söyleyerek fotoğrafı alevde yakın. Bu intikam lanetini dolunay sırasında, cumartesi gecesi uygulamalısın.

Aynalı İntikam Büyüsü

Bir başka güçlü intikam büyüsü de ayna kullanılan yansıma büyüsüdür. Büyü yapılırken aynalar sıklıkla kullanılır, çünkü ister pozitif ister negatif olsun, birinin size verdiği enerjiyi geri gönderebilirsiniz. Özellikle gece yarısından sonra bu büyüyü yaparsanız aynalarda diğer varlıkların bulunduğu ve daha etkili olduğu iddia ediliyor.

Bu büyü için gerekli malzemeler;

  • Bir ayna,
  • Siyah renkli uzun bir şerit parçası,
  • Siyah renkli kalem,
  • Yanmış odun külü
  • Ve bütün bir defne yaprakları

Kişinin adını aynanın yüzüne büyük harflerle yazın. Adını defne yapraklarıyla örtün. Hem aynayı hem de defne yapraklarını bağlamak için şeridi kullanın. Yaprakların yüzeyine bir tutam kül serpin. Birkaç kez sarıldıktan sonra hepsini bir düğümle bağlayın. Negatif enerjileri çekmek için intikam amacınıza odaklanın. Elinizi aynanın yüzüne koyun ve söyleyin: “Benden sana, yaptıklarının sorumluluğunu al.” Büyünün tesiri için aynayı yatağınızın altına koyun. Değişimi hissettiğinizde, sihri temizlemek için aynayı paketten çıkarın. Kül ve yapraklar için onları özel bir yere gömmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now