İlişki Büyüsü

Bir erkekle uzun zamandır ilişki içindesiniz ama bu hiç kolay olmadı. Görünüşe göre size karşı davranışları ve hisleri arada bir değişirken, ona karşı hisleriniz her zaman aynıydı. Sevdiğin adamın güvenilir olmadığını düşünüyorsun ve ondan ne bekleyeceğini bilmiyorsun. Aslında sana karşı tavrını değiştiren adam değil. Adamın size karşı farklı duygular beslemesine neden olan enerjinizi değiştiriyorsunuz. Bir ilişki büyüsü yaparak bu durumu tam tersine çevirebilirsiniz.

İlişki Büyüsü Hakkında Bilgiler

Sevginiz, tüm çakralarınızı harekete geçirerek en iyi şekilde işlev görmelerine neden oldu. Artık sevdiğin adama yönlendirmen gereken çok fazla enerjin var. Enerjilerinizle çevrili olarak, sizi tekrar sevecek. Bu, birini bir kez tüm kalbinizle sevdiğinizi söyleyebileceğiniz zamandır, ancak adam size dikkat etmedi, bu da sizi ilişkinin büyünün işe yaramadığını düşündürür.

Aslında birini sevmek yeterli değil. Enerjinizin adamı istediğiniz gibi etkilemesini sağlamak için aşağıdaki şartların karşılanması gerekir;

  • Aşkın bencil olmamalı. Bencillik enerjinizi tatsız hale getirir ve hoş olmayan enerjiler yayarsanız hiçbir normal insan size aşık olmayacaktır;
  • Adamın seni tekrar seveceğine inanmalısın – inançsızlık seni ve sevdiğin adamı ayıran bir duvar yaratır;
  • Korkmayın – korku, enerjinizi felç ederek onların adama ulaşmasını ve sizi sevmesini engeller;
  • Sevginizin sınırlı olduğunu düşünmeyin – Yüksek güçler, kendinizi başarısızlığa programladığınızı veya kısa vadeli bir proje peşinde koştuğunuzu görürlerse size yardım etmeyeceklerdir.

İlişki Büyüsü

Bir erkeğin kendine güveni olmadığını varsayalım. Ona ne kadar harika olduğunu ve onunla ne kadar gurur duyduğunuzu söyleyerek, sahip olmadığı enerjiyi telafi etmiş olursunuz. Dahası, bunu yaparak, nezaket veya mizah duygusu, mantık veya yaratıcılık gibi karşılıklı bir şey almanız gerekir. Uzun ve uyumlu bir ilişkiye bu şekilde sahip olabilirsiniz.

Karşılığında bir şey almadan bir şey vermek, enerjinin aşırı yüklenmesine yol açacak ve bu da erkeğin üşümesine ve uzaklaşmasına neden olacaktır. Üşüdüğünüzü hayal edin. Seni ısıtmak için biri ateş yakar. Çok yaklaşırsan yanarsın. Yanmamanızı sağlamak için çok yaklaşmayın. İlişki büyüsü, erkeğin sizi yalnızca aşırı enerji yüklemesi yaşamazsanız ama aynı zamanda ona enerji sıkıntısı yaşamaması için yeterince verirseniz seveceğini söyler.

Her ilişkide her zaman bir lider ve takipçi vardır. Lider, takipçiden daha yüksek enerji seviyelerine sahiptir. Lider, takipçiyi sevmeyi bıraktığında, ona daha az ilgi gösterdiğinde veya ona daha fazla özen gösterdiğinde (herhangi bir fiziksel eylem enerji vermeye veya almaya dayanır), takipçi acı çeker. Bu, ya eskisi kadar sevilmediğinden şikayet etmeye ya da ihtiyaç duyduğu enerjiyi başka bir yerde aramaya, yani sizi aldatmaya başladığı zamandır.

Mükemmel bir ilişki kurmak istiyorsanız, her gün çok çalışmalısınız. Partnerinizi sevmeli, onu düşünmeli, onu mutlu etmeye çalışmalı, ona enerjinizi vermelisiniz, vb. Ne yazık ki, size bu makaledeki ilişki büyüsünün tüm detaylarını anlatamayız çünkü çok fazla var. En azından genel olarak nasıl çalıştığını anlamanızı istiyoruz. Umarım partnerinizle enerjilerinizi nasıl değiş tokuş edeceğinizi öğrenecek ve onun her şeyle ilgilenmesini beklemeyi bırakacaksınız. Bir ilişkiyi sürdürmenin zor bir iş olduğunu ve ortakların buna eşit şekilde katkıda bulunması gerektiğini unutmayın.

Aşk, günlük çalışma, bilinçli eylemler, doğru seçimler yapma ve partnerlerinizin neye ihtiyacı olduğunu ve onu neyin mutlu edeceğini anlamaya yönelik sürekli girişimlerle ilgilidir. Bir medyum, özellikle başlangıçta bunun sizin için kolay olmayacağını anlayacaktır. Ancak bir süre sonra sevgi vermek ve almak sizin için nefes almak veya okumak kadar doğal olacaktır. Tecrübeli bir medyum olarak sizi temin ederiz ki, sonunda istediğiniz herhangi bir erkeği sizi sevmeniz için birkaç dakika yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now