Hızlı Kilo Verme Büyüsü

Fazladan birkaç kilo vermeye çalışıyorsanız ve henüz kilo verme büyülerini denemediyseniz, işte denemeniz gereken birkaç püf noktası ve sır!

Kilo Verme Büyüleri Nelerdir?

Kilo verme büyüleri, evinizde bulunan ve güçlü sihirli enerji kaynakları olan doğal ürünlerin güçlü aktif bileşenlerine dayanır.

Kilo Verme Büyüleri Nasıl Çalışır?

Kilo verme büyüleri, gerçek dikkatli bir bağlılık ile değişimi farklı bir perspektiften kucaklamanıza ve antik ritüelleri ve farkı yaratacak enerjileri hatırlamanıza yardımcı olur.

Bu büyüler temelde içeriden ve dışarıdan çalışırken istediğiniz şeyi çekmenize yardımcı olur. Ama nasıl kilo verme büyüsü yapabiliriz? Her şeyden önce, sonuç veren herhangi bir diyetin ön koşulu olarak zihninizi kilo vermeye hazırlamalısınız. Bu arzu edilen rakamı elde etmenize yardımcı olacak farklı büyülere bir göz atalım.

Soğan Kilo Verme Ritüeli

Kilo kaybı için bu soğan büyüsü, sizi diyetinize devam etmeye teşvik edecek ve bu fazla kiloları çok daha kolay ve hızlı bir şekilde vermenize yardımcı olacaktır. Bu kesinlikle bir gecede kilo verme büyüsü değil ama yine de çok etkilidir. Sonuçları görmek için niyetinizin ve taahhüdünüzün zorunlu olduğu başlangıç ​​dostu bir programdır. Ona bağlı kalın ve nasıl gittiğini görün. Fazladan desteğe ihtiyacınız varsa, büyüyü iki hafta sonra yeniden yapabilirsiniz.

Malzemeler

 • 1 büyük soğan
 • 1 litre su
 • 2 limon

Nasıl Yapılır?

 1. Soğanı 1 litre suda kaynatın.
 2. Suyun soğumasını bekleyin.
 3. İçecek kadar soğuduğunda 250 ml su alın ve limonun yarısını sıkın.
 4. Bunu her sabah kahvaltıdan önce veya sonra içmenizi öneririm.
 5. Gerisini buzdolabında saklayın.

En az iki hafta boyunca tekrarlayın. Tutarlı olmak, benzer büyüler söz konusu olduğunda gerçekten önemli olan şeydir, bu yüzden bu iksiri bir sabah ritüeli gibi günlük olarak iç ve etkinliğine inanarak ve sonuçlarını görmek için dikkatlice yap. Bu soğan büyüsü, asitlik veya gastrit ve kolit, ishal ve irritabl bağırsak gibi sindirim yosununun tahrişini etkileyen diğer rahatsızlıklardan muzdarip kişiler için tasarlanmamıştır.

kilo verme büyüsü

Malzemesiz Ayna Kilo Kaybı Büyüsü

Gözlerimizi kapatmalı ve kendinizi bugün olduğunuz gibi gördüğünüz bir aynanın karşısında hayal etmelisiniz. Sonra aynanın içine adım attığınızı gözünüzde canlandırmanız gerekir ve ondan çıktıktan sonra, arkanızı dönüp aynaya tekrar bakmanız gerekir. Kendinizi zayıf olarak hayal etmelisiniz.

Sonra gözlerinizi açın ve her yemekten önce bu son resmi hatırlayın. Bu daha ince figürü bir kağıdın üzerine çizmeniz ve düzenli olarak gördüğünüz bir yere asmanız da tavsiye edilir. Dilediğini başarmak senin motivasyonun olacak. Umulan sonucu çizmekte kendinizi rahat hissetmiyorsanız, o sonucu çekmek için bir ünlünün resmini veya daha zayıf olduğunuz kendi geçmiş resminizi veya buna benzer bir şeyi kullanabilirsiniz! Yaratıcılığınızı bunda kullanın!

Brezilya Kilo Kaybı Büyüsü

Brezilyalı ünlü Chico Xavier, kilo vermek için bu uygulaması kolay ritüeli tavsiye etti. Bu, büyükannemin aile üyelerimize etkili bir şekilde kilo vermeleri için sıklıkla önerdiği bir büyü. Benzersiz bir büyü olarak, sonuçları gerçekten görmek için mektubun talimatlarını izlemelisiniz.

Bu kolay bir büyü değil, bu yüzden ilk kez bir kilo verme büyüsü yapıyorsanız, bunu yapmadan hemen önce, yapmak isteyip istemediğinizi görmek için talimatları kontrol edin. Bunu yapmakta kendinizi rahat hissetmiyorsanız, atlayın, daha kolay olanı deneyin ve sonra, kendinizin gibi hissedecek kadar hazır ve deneyimli olduğunuzda buna geri dönebilirsiniz! Kendi işini yaptığını unutma! Bu büyü çok etkilidir ve en önemlisi size hızlı sonuçlar verir!

Malzemeler

 • Pirinç taneleri
 • Su

Nasıl Yapılır?

Çarşamba sabahı;

 1. Yarım bardak suya, kaybetmek istediğiniz pound sayısına karşılık gelen pirinç tanesi sayısını yerleştirin.
 2. Pilavlı suyu bütün gün dinlendirin ve akşam gece pirinç tanelerini bardağa bırakarak suyu içirin.
 3. Bardağı, içinde aynı pirinç taneleri olan yarım bardak suyla tekrar doldurun.
 4. Gece ve Perşembe sabahı aç karnına bardakta pilavlı su, pirinci tekrar içeride bırakarak suyu içelim.
 5. Suyu tekrar doldurun (yarısını) ve içindeki pirinçle dinlendirin.
 6. Cuma sabahı suyu ve pirinci birlikte iç.

Bunu iki haftada bir tekrarlayabilirsiniz. Bu ritüeli tekrar etmeye karar verirseniz aynı bardağı saklamanız gerekir. Bunun bir gecede kilo verme büyülerinden biri olduğunu söyleyebilirsin. Tek başına ritüel çok güçlü olduğu için sıkı bir diyet uygulamak da gerekli değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now