Hızlı Çalışan Aşk Duaları

Hızlı çalışan aşk duaları nelerdir? Aşk büyüsü duaları, birçok kez bir meditasyon olarak hareket ederek söylenen, tekrarlanan ritmik bir ifadedir. Aşk için bir büyü söylemek hayatınızda harika sonuçlar doğurabilir.

Dua ve ilahiler arasındaki fark, ilahinin tüm gün boyunca dahili olarak tekrarlanabilen basit bir cümle olabileceğidir. Ardındaki amaç genellikle meditasyon sırasında yardımcı olmak için bilinçli zihni susturmaktır. Hızlı çalışan bir aşk büyüsü duaları herhangi bir dine ait olması veya dua içermesi gerekmez, ancak ikisini de kendi inançlarınıza göre birleştirebilirsiniz.

Hızlı Çalışan En Aşk Büyü Duaların Bazıları

Hızlı çalışan bir aşk büyüsü duaları güçlü olabilir, ancak bu kişiden kişiye değişir. Bu yüzden sizin için en uygun olanı seçmek size bağlı olacaktır.

Basit Aşk Duaları

Bu tür aşk büyülerinin söylenmesi, yapılması veya kullanılması için çok fazla şey gerektirmez. Sadece konsantrasyonunuza ihtiyacınız olacak ve ona inanıyorsunuz, aşk hayatınızın sahip olmasını istediğiniz her şeyi içeren bir dua etmeniz gerekecek. Basit aşk büyüsü duaları şu şekildedir;

“ Onu her zaman yanıma çekmek için benden kutsal su akıyor. Sonsuz nehirler denize akarken, O’nun yolu açık. Barış için dua ediyorum. Aşk için. İstikrar için ve dünya üzerindeki tüm insanlara sevgi ve barış enerjisini gönderiyorum. İnanıyorum, kabul ediyorum ve alıyorum. Bu benim vasiyetim. Amin”

Hızlı Çalışan Aşk Duaları

“Aşağıdaki ve yukarıdaki güçle, senden beni getirmeni istiyorum aşkım. Yaptığım bu büyüyle, her zaman sürecek bir aşk istiyorum. Amin ”

Günlük Aşk Duaları

Sevgiyi çekmek için bu duaları kullanın. Günlük dualar, tamamlanmış durumlarında belirli hedefleri beyan eden basit, olumlu ifadelerdir. Aşağıdakilerden birini seçin ve her kelimenin anlamına odaklanarak bunu günde 3-5 kez tekrarlayın.

  • “İç güzelliğim doğal olarak dışa doğru yayılıyor.”
  • “Sevgiyi ve romantizmi hayatıma kolaylıkla çekiyorum.”
  • “İlişkilerim her zaman güvenli ve tatmin edicidir.”
  • “Aşık olma hissini seviyorum.”
  • “Sevginin titreşimi ile dolu.”
  • “Sevme ve onu bolca alma arzusu.”
  • “Güzelim ve aşka değerim.”

aşk duaları

Bu Büyü Hakkında İpuçları

Sevgi Frekansı

Bu, gerçek aşkı çekmek istiyorsanız, o frekansta titreşmeniz gerektiği anlamına gelir. Bunu yapmak için önce tüm olumsuz düşünceleri ve duyguları kendinizden uzaklaştırmanız gerekir. Çıkarınız için bağışlamayı kullanın: Bağışlayın ve af dileyin. Başkaları size ne yapmış olursa olsun, affetmek kendinizi geçmişten, sevgi frekansında titreşmenize izin vermeyen şeyden kurtarmanın ilk adımıdır.

Özgüveniniz Üzerinde Çalışın

Kendinize dair sahip olduğunuz algı temeldir çünkü kendinizi yüksek saygınlıkta tutmazsanız mükemmel aşkı bulamazsınız. Önce kendini sev!

İstemediğiniz şeyleri reddedebilmek ve manipüle edilmekten kaçınabilmek için kendi özgüvenimi ve karakterinizi güçlendirecektir.

En İyisini Hak Ediyorsunuz

Bu dünyadaki en iyiyi hak ediyorsunuz, gerçek aşk, ideal partner. Mutlu olmak ve buna inanmasanız bile, içinizde kendisini tam potansiyeliyle tezahür ettirmeyi uman bir evren var. Deyin ki: “Hayatın benim için sahip olduğu tüm iyi ve harika şeylere layığım, Evrenin göksel armağanlarını alçakgönüllülükle kabul ediyorum ve her gün elimden gelenin en iyisini almaya ve vermeye açığım.”

Güne Olumlu Bir Notla Başlayın

Güne bilinçli olarak olumlu bir tavırla başlamaya karar verdiğinizde, etrafınızda olumlu bir titreşim yaratırsınız ve bu sizin için iyi şeyler çeker. Sahip olduğunuz her şeye, en küçük şeye bile teşekkür edin ve daha birçok harika şey almaya açık olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now