Hemen İşe Yarayan Aşk Büyüleri

Hepimiz gerçekten sevdiğimiz kişiyle kalmak isteriz ve bir gecede işe yarayan özgür aşk büyüleri, bu rüyayı gerçekleştirmek için mükemmel bir seçimdir. Birçoğu, büyünün bir dokunuşun en derin arzularınızı yerine getirebileceğini söylüyor. İster inanın ister inanmayın, çoğu büyü ile ilk kez aşk büyüleriyle tanışır.

Sanırım çoğumuz karşılıksız aşkı daha önce en az bir kez deneyimledik. Birinin peşinden koşmaya devam ettiğinizde, ancak varlığınızı bile bilmediklerinde hissettiğiniz his tarif edilemez. Onları kendinize çekmek için farklı yollar denediniz; ne yazık ki hiçbiri iyi sonuç vermedi.

Dakikalar içinde işe yarayan aşk büyüleri ile aşk ilginizin çılgınca düşmesini sağlayabilirsiniz. Büyünün gücü onların zihnini resimlerinizle doldurabilir. Aşk hayatınıza daha iyi değişiklikler getirmek için buradaki yazıya göz atın!

24 Saat İçinde İşe Yarayan Aşk Büyüleri

Ayrıntılara girmeden önce, 24 saat içinde işe yarayan aşk büyülerini, birisini iradesi dışında sizi sevmeye zorlayamayacağınızı lütfen unutmayın. Büyücülükte, evrenin iradesini değiştirmeye çalışan ritüeller pek tavsiye edilmez.

Sizin ve sevdiğiniz kişinin arasında kimya varsa, aşk büyüsü yapma uygulaması o kişiyi etkileyecek ve çoğu zaman onun sizin hakkınızda düşünmesini sağlayacaktır. Büyünün işe yararsa, hem onların düşünceleri hem de rüyaları görüntünle dolacak. Aşağıda, 24 saat içinde çalışan aşk büyüleri ve evde kolayca gerçekleştirilebilen ve yalnızca bazı temel malzemelere ihtiyaç duyan adım adım talimatlar verilmiştir.

Gül Kullanarak Aşk Büyüsü

Aşk ritüelleri söz konusu olduğunda, gül ortak bir semboldür. Bu büyüde yapılacak ilk şey gül yapraklarını toplamak ve onları hareket eden suya yaklaştırmaktır. Ritüelin gücünü artırmak için dışarıdaki suyu kullanmalısınız, ancak musluk suyu yine de iyidir. Bir sonraki adım, istediğiniz kişiyi görselleştirmektir. Bu zorsa, gelecekteki partnerinizin sahip olmasını dilediğiniz ideal nitelikleri gözünüzde canlandırın.

Aşk büyüsünü gülle yaparken nitelikleri düşünmek daha kolaydır çünkü çok spesifik olmak zorunda değilsiniz. Görselleştirme adımından sonra, lütfen saf niyetinize odaklanın ve aşağıdaki duayı söyleyin;

“ Sevgili evren, lütfen dileğimi dinle ve tüm gül yapraklarını sana gönderirken hayatımın aşkını bana gönder. ”

Ayini yaparken, güçlü iradenizi koruyun ve tüm isteklerinizin olumsuzluk belirtisi olmadığından emin olun.

aşk büyüleri

Mum Kullanarak Büyülü Aşk

Gül yaprakları ile birlikte mum da en çok büyü yapma seanslarında kullanılır. Sevgi dolu niyetinizle iletişim kurmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey yanmayan bir mumu yakmaktır. Bundan sonra, aleve bakın ve aşk hayatınızda gerçekten olmasını istediğiniz şeyi tekrarlayın. Dileklerini söylerken o sahneyi düşünmeyi unutma ve ilahiyi bir cümle ile mühürleyin;

” Lütfen bu mum söner sönmez aşkımın bana gelmesine izin ver .”

Bu duayı yüksek sesle veya zihninizde söyleyebilirsiniz. Gerçekten ne istediğinizi düşünün ve konsantrasyonunuzun % 100’ünü buna verin. Büyünün işe yaraması için ona hiç şüphesiz inanmalısınız. Çağrıyı bitirdikten sonra mumları yakın ve yanmalarına izin verin.

Kurdele Kullanarak Büyülü Aşk

Bu büyü, yeni ay sırasında yapmak için mükemmeldir. Öncelikle, kırmızı veya pembe renkli bir kurdele (bu 2 renk aşkı temsil eder) ve mum, eldiven vb. olabilecek 2 belirli nesne hazırlamanız gerekir. Lütfen bu nesnelerin çiftler halinde olması gerektiğini unutmayın. Büyünün son derece iyi çalışmasını istiyorsanız, duygusal olarak bağlı olduğunuz bir şey bulun.

Bir öğe sizi gösterecek ve diğeri aşk ilginiz olacak. Her iki şeyi birbirine bağlamak için şeridi kullanın, ancak yer ayırdığınızdan emin olun; sonra aşağıdaki kelimeleri söyleyin;

“ Umarım 2 mum birbirine bağladığımda istediğim kişi bana yaklaşır. ”

Bu nesneleri her gün birbirine yaklaştırın ve son ritüelde duayı tekrar ederken kurdeleyi kullanarak tekrar bağlayın. Bu basit aşk büyüsünü bir hafta içinde gerçekleştirin ve seçtiğiniz eşyalar son gün dokunmalıdır. Şerit büyüsü bu şekilde çalışır ve arzunuzun sevgisini hayatınıza çeker.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now