Güzelliğinizi Artırmak İçin Güzellik Büyüsü

Son zamanlarda kendinizi güzel hissetmiyor musun? Daha çekici olmanın bir numaralı yolu, nasıl göründüğünden emin olmaktır. Bunu yapmak için bir büyüye ihtiyacınız varsa, bu basit mum büyüsü aynada gördüğünüz kişiyi sevmenize yardımcı olacaktır. Bu güven, nasıl durduğunuza, yürüdüğünüze ve konuştuğunuza dönüşecek ve sizi karşı konulmaz kılacaktır. Bu, bu büyüyü ve benzerlerini basit, manipülatif sihir büyülerinden daha güçlü kılar. İşte yapmanız gerekenler;

Malzemeler

 • 1 adet mum

Talimatlar

Bu mum büyüsü basittir ve sizi daha da çekici hissettirecektir.

 1. Bulabileceğiniz en şirin mumu, tıpkı bir kek gibi çekici bir biçimde alın.
 2. Mumunuzu yakın ve ardından ellerinizle mumun etrafında (ısıyı hissedecek kadar yakın ama yanmayacağı kadar uzakta) kendinizi bir atıştırmalık gibi gözünüzde canlandırın.
 3. Saçın doğru, gözlerin büyük ve parlak ve gerçekten mutlu görünüyorsun. Giysileriniz ve kaşlarınız da mükemmel görünüyor!
 4. Kendi bedeninizden akan sevimli mumun enerjisini hissedin.
 5. Vücudunuz ısınır, sizi güvende hissettiren rahat bir sıcaklık.
 6. Sıcaklık ve güzellik üzerine meditasyon yapın ve ardından mumu güvenle yanabileceği bir yere koyun.

Güzellik büyüsü güçlüdür, güzelliğinizi yükseltmek için kolay bir sihirdir ve en önemlisi, özgüveninizi artırmanıza ve cildinizde daha iyi hissetmenize yardımcı olur! Bu anlattığımız büyüler, yeni başlayanlar için uygundur. Bunları gerçekleştirmek için süslü hiçbir şeye ihtiyacınız yok.

Güzellik Büyüsü

Güzellik ve Çekicilik Büyüsü Ne İşe Yarar?

Bu büyüler güzellikle ilgilidir, ancak vücut imajınız söz konusu olduğunda en etkilidir. Her şey öz-pozitiflik ve öz saygı ile ilgili. Ve pozitif enerjiyi çevrenizdeki insanlara yaydığınızda, çekimin ne kadar güçlü olacağını göreceksiniz. Dolayısıyla beklentilerinizi tam olarak karşılayamayabilirler.

Çaresizce kahverengi yerine mavi gözlere sahip olmayı dileyebilirsiniz. Böyle çalışmıyor. Güzellik büyüsü, kendi güzelliğinizi artırmanıza yardımcı olurken, ne kadar eşsiz ve güzel olduğunuzu aklınızda tutmanıza yardımcı olur. Büyü tamamen kendini kabul etmekle ilgilidir ve sık sık söylediğim gibi sihir, hepsinden önemlisi, benliğinize bir yolculuktur, her zaman istediğiniz hayatı yaratmak için gerçek benliğinizi ve hayallerinizi ortaya çıkarmak için bir yolculuktur. Güzellik büyüleriyle, gelecek tüm sihir için ilk zorunlu adım olan kendiniz üzerinde çalışmaya başlayacaksınız! Sizlere bir başka yöntemden de bahsedeceğiz.

Dolunay Güzellik Büyüsü

Bu etkisi altında çalışan güçlü dolunay büyüsüdür. Bu yüzden, çalışmasını sağlamak için, dolunay zirvede iken yapmaya çalışın. Malzemeleri bulmanın çok kolay olmasına ihtiyacınız var ve özellikle yeni bir cadıysanız, başlangıç ​​dostu olmak kolay ama güçlü bir şekilde başlamak için harika bir yol olabilir.

Malzemeler

 • Küçük bir el aynası
 • Bir mum
 • Gül yağı
 • Tütsü

Nasıl Yapılır?

Daha güçlü bir efekt için bir mum rengi seçin veya her birinden biraz elde etmek için karıştırın. Bir mumla çalışabilirsiniz, ancak bir şeyleri diğer seviyeye taşımak ve daha da fazla enerji çekmek istiyorsanız farklı renklerde iki veya üç mum kullanabilirsiniz.

 • Cinsel çekicilik arıyorsanız kırmızı mum
 • Dikkatin merkezinde olmak ve karizmaya sahip olmak istiyorsanız gümüş
 • Genel olarak çekici ve güzel olmak istiyorsanız turuncu mum
 • Başkalarının etrafınızda olmanın güzelliğini görmesini sağlamak için pembe bir mum
 • Başkalarının kendi içinde güzel bir arkadaş görmesine izin vermek istiyorsan mavi bir mum

Bir açık dolunay gecesi, bir izole açık nokta aramak. Tütsü ve mumu yakın, vücudunuzun değiştirmek istediğiniz kısımlarını gül yağıyla soyun ve yağlayın. Şu sözleri söyleyin; “Bu aynaya yansıdığın kutsal dolunay, bırak ışık huzmenin güzelliğimi aydınlatsın, onu tatlı ihtişamla sar.”

Aynayı indirin ve ona bakın, nasıl olmak istediğinizi ve başkalarının sizi aşağıdakileri tekrarlarken nasıl görmesini istediğinizi gözünüzde canlandırın: “Işığında bir çiçek gibi güzelliğimin solmasına izin verme.”

Şimdi kendinizi ay ışığını yerine getiren aynanın yansımasının önüne koyun. Vücudunuzun iyileştirmek istediğiniz bölümünü gösterin, böylece aynada dolunay göreceksiniz. Sonunda aynayı koyu renkli bir beze sarın ve güvenli bir yerde saklayın. Sağlam bir ayna kullandığınızdan emin olun çünkü ayna kırılırsa büyü de bozulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now