Güçlü Voodoo Aşk Büyüsü

İnsanların çoğunun voodoo bebeklerinin nasıl çalıştığını ve şamanlar tarafından örneğin en güçlü voodoo bebek büyülerini yaptıklarında ne için kullanıldığını anlamadıklarını gösteriyor.  Voodoo bebekleri aşağıdaki üç ince bedeni etkilemek için kullanılır;

 • Fiziksel;
 • Ruhani;
 • Duygusal;

Voodoo bebekleri iyilik yapmak veya insanlara zarar vermek için kullanılabilir. Vücuttaki yapısal değişiklikler hastalıklara neden olabilir ya da tedavi edebilir. Bir kişinin ruhani bedenini etkileyerek, enerjisini tüketebilir veya güçlendirebilir, dayanıklılığını artırabilirsiniz. Duygusal bedene gelince, duygulardan sorumludur, bu nedenle ya bir kişiyi depresyona sokabilir ya da moralini yükseltebilirsiniz.

Medyumlar, voodoo aşk büyülerinde hızlı çalışan bir voodoo bebeği kullanıyor. Hedefin sizi istemesini, sizi görmekten memnun olmasını ve size dokunarak / öpüşürken hatta sesini kalp atarak mutluluktan bunalmasını sağlayabilir.

Güçlü Voodoo Aşk Büyüsü

Voodoo Aşk Büyüleri

Medyumlar, voodoo aşk büyülerinin geleneksel olarak çuval bezinden yapılmış bir voodoo bebeği gerektirdiğini hatırlatıyor. Çuval bezi hakkındaki görüşler değişkenlik göstermektedir. Ama yerli şamanizmden bahsettiğimiz için, usta medyumlar, geçmişi olmayan ve asla kimseye ait olmayan yeni malzemeler kullanmayı öneriyor. Aksi takdirde, kullanılmış malzemeden yapılmışsa, bebeğinizin çektiği ek enerji akışlarını kaldıramayabilirsiniz.

Ancak bebeğin doldurulması her zaman malzemeden daha önemlidir. İçine yerleştirdiğiniz nesneler voodoo bebeklerini aşk büyülerini etkili kılar. Örneğin, eski zamanlarda eşler, bebeği doldurmak için kocalarının saçlarını toplarlardı. Sonuç olarak, kocasının ruh halini kontrol etmelerine izin veren güçlü bir eser elde ettiler, böylece kocaları her zaman sevgi dolu, arkadaş canlısı ve sakin kaldı. Aşağıda bir eseri sevdiğiniz kişinin enerji kopyasına dönüştürme yöntemleri verilmiştir;

 • Bir bebek yapmak için aşkınızın kıyafetlerini kullanın;
 • Saçını bebeğin kafasına tutturun;
 • Tırnak klipsini bebeğin boynuna bağlayın;
 • Küçük bir çuval yapın ve onu bebeğin omzuna asın. Sevdiklerinize ait çuvalın içine bozuk para, sigara izmariti, yemek artıkları, deri parçaları, kontakt lensleri vb. gibi küçük nesneler koyun;
 • Bir fotoğraftan kesilmiş yüzünü bebeğe ekleyin;
 • Bebeğinize sevdiğiniz kan veya spermin bir kısmını uygulayın;
 • Bebeği hedefin yerine saklayın ve orada bir hafta geçirmesine izin verin.

Modern Büyüler

Günümüzün büyücüleri, voodoo bebeklerini yapmak için oyun hamuru veya kendi kendine sertleşen oyunlar gibi modern malzemeler kullanıyor. Ancak, bazı medyumlar onlarla aynı fikirde değil. Modern materyallerin, ruhları olmadığı ve bu nedenle güçlü büyücülük için gerekli enerjileri olmadığı için çalışan güçlü voodoo aşk büyülerinde kullanılmaması gerektiğine inanıyor.

Diğer insanları etkilemek için nasıl duygusal ve davranışsal programlar geliştireceğinizi bilmediğiniz için, bunu yapmaya çalışırken zamanınızı boşa harcamayın. Sevginizi etkilemenin tek yolu duygularınızdan geçer. Medyumlar, bu nedenle bu tür aşk büyülerinin yalnızca hedefi gerçekten seven insanlar tarafından yapılması gerektiğini söylüyor. Eser aracılığıyla sevginizi iletmeye çalışacaksınız. Kalbiniz yeterince sevgiye sahip değilse, arzu, rüya ve ilgi eksikliği gibi hiçbir şey iletemezsiniz.

Kimler Voodoo  Büyüsünden Kaçınmalı?

Voodoo herkes için iyi değildir ve aşağıdaki türden uygulayıcılar tarafından kaçınılmalıdır;

 • Psikiyatrik bozukluğu olan insanlar – Medyumlar, hastalığın potansiyel olarak geri döndürülemez seviyelere ilerlediği noktaya kadar mevcut tıbbi koşulları kötüleştirme eğiliminde olan karanlık enerjiyi kullanır.
 • Aile öyküsü kötü olan insanlar – Ebeveynlerinizden birinde kanser, bunama, ateroskleroz veya başka tedavi edilemez hastalıklar varsa veya varsa, yaşınız ve yaşam tarzınız ne olursa olsun, muhtemelen onu da geliştireceksiniz.
 • Lanetli insanlar – Medyumlar, çeşitli lanet türleri için kendinizi nasıl kontrol edeceğiniz hakkında çok sayıda makale yazdı. Bunları okuyun ve lanetli insanların neden büyüden kaçınması gerektiğini anlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now