Güçlü Motivasyon Büyüsü

Bugün, çoğumuzun motivasyonla mücadele ederken bulduğumuz bir şeyden bahsetmek istiyoruz. Motivasyon büyüleriyle kendimize yardım edebilir miyiz? Motive olmak neden bu kadar önemli? Hayatımız boyunca aşağıdaki durumlarda motivasyon bulabildik;

 • Değişiklik gerektiren rahatsız edici durumlar
 • Belirli hedeflere ulaşmak için beni harekete geçirebilecek ilham kaynakları ( iş bulmak, terfi etmek, hatta aşkı bulmak veya eski sevgilini geri almak )

Her birimiz en az bir kez motive olduk. Kilo vermeniz, zorlu bir sınavı geçmeniz, özellikle önemli bir olayla karşılaşmanız gerekip gerekmediğini – motivasyon hayatımızın en kritik ve önemli aşamalarında bize eşlik eder. Bugün sizinle paylaşacağımız büyülerin gerçekleştirilmesi oldukça basittir ve prosedürleri herkes için uygulanabilir kılmak için malzemeleri bulmak çok kolaydır.

Motivasyon Büyüleri Nasıl Çalışır?

Motivasyon büyüsü, iç enerjimiz için güçlü bir güçlendirici gibi çalışır. Motivasyon büyüleri hiçbir yerden motivasyon oluşturmaz. Bunun gerçekleşmesi için motivasyonunuzu ve enerjinizi artırırlar, bu yüzden üzerinize düşeni yaptığınızdan emin olun!

Örneğin, bir sınavı geçmek için yardıma ihtiyacınız varsa, bir motivasyon büyüsü yapın ama çalışmayı unutmayın! Kilo vermek için biraz motivasyona sahip olmak istiyorsanız, kilo verme yolculuğunuza devam etmek için bir motivasyon büyüsü yapın, ancak sağlıklı bir yaşam tarzı izleyin.

motivasyon büyüsü

15 Günlük Motivasyon Büyüsü

Bu büyü, işyerinde motivasyonu artırmak ve sosyal çevrelerinizi çok daha kolay genişletmenize yardımcı olmak için kullanılabilir. Büyünün amacı esastır. Bu büyü, yeni ay ile ayın zirvesine ulaşmadan hemen önce yapılmalıdır. İlk sonuçları 15, tam tezahürü 30-40 gün içinde görmelisiniz. Bu sadece yeni başlayanlar için harikadır ve tezahür etmesi biraz zaman alsa bile, gerçekten taahhüt ederseniz, harika sonuçlar alacağınızdan eminiz!

Malzemeler

 • 2 turuncu mum (7 günde bir 1 adet). Uzun süre yanacaklarından genellikle büyük mumları cam kavanozlarda kullanın (eğer turuncu mum yoksa bunun yerine beyaz mum kullanabilirsiniz).
 • Küçük bir tabak veya varsa kazan
 • Bize başarılı bir olayı veya başarmak istediğimiz bir şeyi hatırlatan bir resim
 • Motivasyon yağı (bu harika iksirin tarifini makalenin altında bulacaksınız!)

Nasıl Yapılır?

 1. Mum için güvenli ve parazitsiz bir yer hazırlayın.
 2. Onu yanan eşyalardan uzak tutmayı unutmayın çünkü siz evde değilken veya biz uyurken bile mum yanacaktır. Bu yüzden güvende tutun!
 3. Mumu küçük bir tabağa koyun.
 4. Mum etrafında dağınık görüntüler veya ifadeler. Ne istediğinize ilişkin belirli bir yazılı açıklama eklemeniz önerilir, örneğin: “Bir ay içinde kilo vermek istiyorum.” veya “Kendi kendimin patronu olmak istiyorum.” veya “Terfi almak istiyorum.” veya “Evlenmek istiyorum.” vb. Ayrıca başarı kelimesini düşüncelerinizin merkezine koymanız ve onu büyü boyunca sabit tutmanız faydalı olacaktır.
 5. İlk gece mumu yak ve söyle: ” Hayatıma motivasyon katmak için bu mumu yakıyorum. Sorun ya da çatışma olmadan kendi gerçekliğimi yaratacağım. Motivasyonum, en karanlık günlerde bile bana doğru yolculuğu gösteren ışık olacak ”
 6. Yedi gün boyunca mum yanarken bunu her gün yapın.
 7. İlk mum bittiğinde yeni bir mumla değiştirilmelidir.
 8. 7 günlük başka bir çalışma döngüsüne enerji ile devam edin, ancak bu sefer başarı ve gücün tezahürü hedeflenecektir.
 9. Bir sonraki turuncu mumu yak ve şunu söyle: Bana rehberlik etmesi ve doğru yolu göstermesi için motivasyonu emrediyorum. Ben __________ ‘a layıkım (buraya ne istediğinizi ekleyin) İradem güçlü ve ben hareketsiz bir kuvvetim. Öyle olsun. Büyüyü daha da özelleştirmek için kendi cümlenizi ekleyebilirsiniz!
 10. Bu büyünün ana sonuçlarını bir sonraki dolunaydan sonra göreceksiniz, ancak bazı küçük değişiklikler ilk haftadan sonra görünecek!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now