Güçlü Kara İş Büyüsü

Bugün bir iş bulmak veya yeni bir işte başarılı olmak her zaman kolay bir iş değildir. Bu nedenle, işinizi değiştirmenize, işinizi başarılı kılmanıza veya ihtiyacı olan arkadaşınıza yardım etmenize yardımcı olacak büyüler hazırladık.

Bunlar kitaplarda bulabileceğiniz en zor kara büyü büyüleri değil, ancak yine de çok etkilidir ve evde yapmak güvenlidir. Size en uygun olduğunu düşündüğünüz birini kullanabilir veya daha fazla seçeneğe sahip olmak için birkaçını kullanabilirsiniz.

2 Malzeme İle Kara İş Büyüsü

İş büyüsü perşembe günü daha fazla güç vermek için yapabilirsiniz, ancak her gün yapılabilir. Diğer ay evrelerinde de yapabilseniz de, hilal şeklinde yapmanız tavsiye edilir.

Malzemeler

 • Siyah mum
 • 1 iğne veya sivri uçlu nesne

Nasıl Yapılır?

 1. İstediğiniz işi keskin bir şeyle mumun üzerine yazın.
 2. Mumu yakarken şu kelimeleri söyleyin: Beni ihtiyacım olan işe götür.
 3. Bırak mum yansın, söndürmeyin.
 4. Beklediğiniz işi aldığınızı hayal ederek yanarken bekleyebilirsiniz.
 5. Evrene yardım etmek için enerjinizi yoğunlaştırın. Ve iş başvurunuzun onurlandırılacağına şükredin.

İş Büyüsü

7 Günlük Siyah Mum İş Büyüsü

Bu büyü, her şey size karşı göründüğünde ve her şeyi denediğinizde, ancak bir iş bulamadığınızda çok etkilidir. İşinizi engelleyebilecek olumsuz etkileri ortadan kaldıracaksınız. Ritüellerin adımlarını doğru sırada ve belirtilen unsurlarla gerçekleştirmeyi unutmayın. Her zaman olumlu bir tavırla odaklanmalı ve güvenmelisiniz.

Malzemeler

 • Siyah mum
 • 1 parça kağıt
 • Dolma kalem
 • Beyaz tabak
 • Deniz tuzu

Nasıl Yapılır?

 1. Dilek ve taleplerinizi kağıda yazın. Misal: “Ailemi doyurmak için bir iş bulmak istiyorum. İyi bir iş bulmak için yardımını istiyorum.”
 2. 7 günlük siyah mumu tabağa koyun ve etrafını tuzla sarın.
 3. Kağıdı tabağın altına koyun ve mumu yakın.
 4. İş aramaya devam ederken, hafta boyunca tamamen yanmasına izin verin.
 5. Mumu hafta boyunca üflenemeyeceği bir yere yerleştirmeye çalışın.

Birinin İşini Değiştirmesine Yardım Etmek İçin Büyü

Bu büyü, bir kişinin işlerini değiştirmesine yardım etmek istediğiniz durumlarda yapılabilir. Örneğin, bir patron veya iş arkadaşları tarafından taciz ediliyorlarsa veya işlerinden memnun değillerse ve bir değişiklik yapmak için biraz zorlanmaları gerekiyorsa.

Zarar vermek veya zorluk yaratmak için kesinlikle yapılmamalıdır. Devam etmeden önce, büyünün icrası sırasında rahatsız edilmeyeceğinizden daima emin olun. Bu, size anlatacağımız aşamaların doğru şekilde yürütülmesi için çok önemlidir. Ayrıca, bu şekilde, hedefinize ulaşmak için gerekli olan doğru enerjiyle daha iyi rahatlayabilecek ve bağlanabileceksiniz.

Malzemeler

 • Siyah mum
 • Dört taş

Nasıl Yapılır?

 1. Bir Cumartesi akşamı, kimseden rahatsız olmadığınızdan emin olun, kendinizi bir odaya kapatın ve taşları dört ana noktaya yerleştirin.
 2. Bu yapıldıktan sonra, mumu yakın ve ortasına yerleştirin.
 3. Bakışlarınızı aleve koyun, gevşemeye çalışın ve işini değiştirmesine yardımcı olmak istediğiniz kişiyi hayal edin.
 4. Kendinizi hazır hissettiğinizde, aşağıdaki kelimeleri dokuz kez tekrarlayın: “Bu durgun taşlar gibi, taşlaşmış işiniz de gelecek. Bu mumun gölgesinin gücüyle, hiçbir umut ışığı olmayacak. İsteğimin gücüyle işini kaybedeceksin. Artık buradaki hiç kimse seni istemeyecek! Bu taşların ve bu mumun gücü sayesinde, kaybedeceğiniz tüm beceriler, buradan uzaklaşmanız gerekiyor! “
 5. Mumun kendi kendine yanmasına izin verin ve kalıntıları bir bahçeye gömün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now