Güçlü Banyo Büyüsü

Pek çok farklı aşk büyüsü var ama aşk için banyo büyüsü gibisi yok. Fark edeceğiniz gibi, bu tür ritüel büyüleri sevgiyi çekmede ve etrafınızda eşsiz enerji yaratmada harikadır ve sizi sevdiklerinize karşı kesinlikle karşı konulmaz kılar. Hadi başlayalım.

Banyo Ritüeli Nasıl Oluşturulur?

Başlamadan önce kokulu tuzlar, uçucu yağlar, rahatlatıcı müzikler, biraz aromatik mumlar, bir şiir kitabı, biraz nemlendirici, kısacası banyonuzu başlı başına zevkli bir deneyim haline getirebilecek her şeyi alın.

Hazırlık: Ayininize ev sahipliği yapacak küveti iyice temizleyin. Sen baştan çıkarmanın kraliçesisin ve bu nedenle en iyisini hak ediyorsun. Şimdi küveti sıcak suyla doldurun ve müziğinizi arka planda çalmaya başlayın. Ayininizin bir parçası olarak seçtiyseniz mumları yakabilirsiniz.

Banyo Büyüsü

Tutku İçin Afrodizyak Banyosu Büyüsü

Bu banyoda kullanılan uçucu yağların aromasına bayılacaksınız.

Malzemeler

 • Tarçın Esansiyel Yağı
 • Ylang Ylang uçucu yağı
 • Mandalina uçucu yağı
 • Sızma zeytinyağı

Nasıl Yapılır?

 1. Küveti oldukça sıcak suyla doldurun (eklenen yağlarla dinlendirirsiniz ve sıcaklık size uygun olduğunda küvete girer).
 2. Uçucu yağları zevkinize göre dökün ve suya koyarken sevdiğiniz kişiyi büyük bir arzu ile görselleştirin.
 3. Son olarak zeytinyağını ekleyin. Sudan gelen buharın kokusunu alırken rahatlayın. Sonra suya girin ve o kişiye olan sevginizi düşünmeyi bırakmayın.
 4. Yüzde 96 alkolle karıştırılmış bir şişeye tüm bu esanslardan birkaç damla koyarak da bunu günlük bir parfüme dönüştürebilirsiniz.
 5. Baştan çıkarıcı ve çekici olmak için dışarı çıkarken üzerinize püskürtebilirsiniz.

Bir Erkeğin veya Kadının Sevgisini Çekmek İçin Banyo

Mumlar ve sevgiyi çekmenize yardımcı olacak rahatlatıcı bir banyo. Erkek ya da kadın olmanız ya da aynı cinsten birini çekmek istemeniz önemli değil! Bu büyü aşk içindir ve aşk sınırsızdır! Bu büyüyü yapmak için en iyi zaman , yeni niyetinizi açık ve sevgiyi çekmeye hazır hale getirmek için bir Cuma veya yeni bir ay gecesi, ancak bu zorunlu değildir. İhtiyaç duyduğunuz her an yapabilir ve zamanla tekrarlayabilirsiniz.

Malzemeler

 • Yarım bardak elma suyu
 • Yarım çay kaşığı kuru portakal kabuğu
 • Mine Çiçeği
 • 1 pembe mum
 • 1 beyaz mum

Nasıl Yapılır?

 1. Küveti doldurun ve her iki mumu da yakın, ardından kalan malzemeleri küvete suyla koyun ve parfümlerin cildinize yapışmasına izin verin. Daha sonra istediğiniz kadın veya erkeğin imajını yansıtmalı ve zaten sizinle olduklarını hissetmelisiniz.
 2. İşin bittiğinde, kendini bir havluyla kurula ve mumları söndürmeden söndür.
 3. Yakında aşk sana gelecek. Bu banyoyu istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz.

Gerçek Aşkı Bulmak İçin Bal Banyosu

Bu aşk banyosu, en yaygın dileklerden birini yerine getirir – bir ruh eşinizi bulmak. Hayatınızı tatlandırmak ve gerçek aşkı bulmanıza yardımcı olmak için orada olduğu için bal bu büyünün ana kahramanıdır. Aşkınızın başarılı bir şekilde avlanmasına izin vermek ve sizi çevrenizdeki herhangi bir negatif enerjiden korumak ve ruh eşinize yer açmak için defne yaprağına sahiptir. Bu tür büyüleri ilk kez yapıyorsanız, bu başlamak için harika bir yoldur.

Malzemeler

 • Bal
 • 1 litre su
 • Defne
 • 1 defne yaprağı (veya biberiye dalı)

Nasıl Yapılır?

 1. Bir kapta ½ litre su döküp defne yaprağı ile 10 dakika kaynatmalıyız.
 2. Ateş söndükten sonra 2 yemek kaşığı bal ekleyip kabı 4 kez çevirerek erimesini sağlayacağız.
 3. Bitirmek için kalan ½ litre soğuk suyu dökerek karışımı soğutacağız.
 4. Karışımın ılık olduğundan emin olduktan sonra, aşk için banyo yapacağız, güzel bir sıcak banyo hazırlayacağız ve iksiri vücudumuza bırakacağız.
 5. İsterseniz bu büyüyü tekrarlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now