Giden Eşi Geri Getirmek İçin En Etkili Dua

İnsanları birbirlerine yeniden bağlayan geri getirme duaları, en çok araştırılan, okunan ve tercih edilen en önemli dualardandır. Bu duaları yazan medyumların veya hocaların söylediği şekilde eksiksiz okunduğunda hayra vesile olduğu açık ve nettir. Okuyacak olduğunuz çevirgel duası ile sevdiğiniz veya hoşlandığınız kişilerin size geri dönmesine sağlayacaksınız. Sorun ne olursa olsun ayrılmış kişilerin birleşmesi için geri getirme duası yapan bilgili medyumların yazdığı dua ile mümkün hale gelebilmektedir. Özellikle gözü dışarıda olan erkeklerin yeniden eşine bağlanması ve bu dualar ile başkalarıyla olan birlikteliğinin sona ermesine yardım sağlayabilmektedir.

 Geri Getirme Duası Okumadan Önce Yapılması Gerekenler

Giden kişinin geri getirme duası okunmadan öncesinde ve sonrasında yapılması gereken birkaç ritüeller vardır. Geri getirme duası yapan hocalar sizlere iyi niyetle okumanızı, abdestli olmanızı, özel günlerde abdest almadan besmelesiz okumanızı söyleyeceklerdir. Ancak söylendiği gün kadar okunması şarttır. Tavsiye edilen okuma biçimi size medyumlar tarafından söylenecektir. Bu kuralları dikkate alarak geri getirme dualarını okumalısınız.

Geri Getirme Duaları

Kuran da bulunan bazı ayetler geri getirme dualarını içerisinde barındırır. Geri getirme duaları kişileri birbirlerine tekrar bağlayan, çokça okunan, araştırılan ve tercih edilen en önemli dualardan birisidir. Bu dualar eksiksiz bir şekilde okunmalıdır. Okuduğunuz bu dua sayesinde sevdiğiniz kişinin size geri dönmesine sağlayacaksınız ve eskisinden daha mutlu bir yaşam devam edeceksiniz. Özellikle aklı dışarıda olan erkeklerin yeniden ailesine bağlanması sağlayacaktır. Anne babasının lafını dinlemeyenlerin lafını dinlemesi ve aile evine geri gelmesi sağlanır. Birçok sorunun çözümü geri getirme duası ile mümkündür.

geri getirme büyüsü

Resim İle Geri Getirme Büyüsü

Resim ile yapılan geri getirme büyüsü kalıcılığı fazla olan bir büyüdür. Bu büyülerde sevdiğiniz kişinin resmini kullanmak büyük etki göstermektedir. Sevdiğiniz kişinin resim ile yapılan geri getirme büyüsü için gerekli olan malzemeler şunlardır: büyü yapılacak olan kişinin resmi, birkaç adet çakıl taşı, kırmızı mum ve su olmalıdır.

Bu büyü özellikle mum ışığında yapılarak tılsımlı sözler resme bakarak söylenir. Ve her okunan dua sonunda bir çakıl taşı su içerisine atılmalıdır. Sonrasında niyetiniz söylenir, söylenilen niyet suya üflenir. Ve bu su karanlık bir yerde saklanır.

Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Tutar?

İlişkilerde yaşanılan ayrılığın ardından, ayrılmak istemeyen kişi geri getirme büyüsü yapmak ister. Geri getirme büyüsü eşinizin veya hoşlandığınız kişinin kendine geri dönmesini sağlayan önemli büyü çeşitlerinden biridir. Bu büyüyü yaparken adımları doğru bir şekilde takip edilmelidir. Büyüyü yapan kişiler bu büyünün kaç günde tesir edeceğini de çok merak etmektedir. Bu sorusunun cevabı ise yapılan getirme büyüsüne göre çeşitlilik göstermektedir.

 

Gideni geri getirme büyüsü kaç günde tutar sorusunun cevabı aşağı yukarı 7 ila 15 gün arasında tesirini göstermektedir. Büyünün yapılma süresinden 7 ila 15 gün sonrasında büyü en etkili bir şekilde tesir etmeye başlayacaktır. Gideni geri getirme büyüsü ile bağlama büyüsü kaç günde tutar sorusu için ise süre daha kısadır. Eğer bu büyüyü adım adım doğru bir şekilde yaparsanız yaklaşık 5 günde geri getirme büyüsünün etki ettiği gözlemlenir.

Geri Getirme Duası Gerçekten Etkili Midir?

İnternet ve sosyal medya alanlarında geri getirme duası ile ilgili pek çok bilgi yer almaktadır. Uzman kişiler tarafından doğrulanan bilgilere göre doğru adımları takip ettiğiniz takdirde yapılan dua ve büyüler gerçekten çok etkilidir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now