Gerçek Aşk Büyüsü Tarifleri

Birine aşık olduğunuzda ve onun size çok fazla bağlı olmadığını hissettiğinizde, ona sabırsızlıkla ihtiyaç duyduğunuzda ve onsuz yaşamayabilirsiniz. Bu durumda, sevgiliniz başka biriyle ilişki kurmadan önce anında sonuç üretebilecek bir aşk büyüsü ritüeline ihtiyacınız var. Belki herhangi bir web sitesinden bir büyü uygulaması öğrenmenizi ve evde kendi başınıza denemenizi öneriyor ve bazen de yapmayı düşünüyorsunuz. Ancak, büyüleri unutmayın, özellikle aşk büyüleri kolay yapılır. Fakat doğru bilgi olmadan evde denemeyin.

gerçek aşk büyüsü

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir sevgili depresyondayken ve kaybeden olmaktan korktuğunda sevgilisini geri kazanmak için her adımı atabilir. Bu nedenle, aşk sorununu iyileştirmek için kara büyü yapmak için medyuma gitmek isteyebilirsiniz. Genellikle aşk ilişkilerinde daha iyi ve hızlı sonuçlar için kolay ama güçlü aşk büyüsü tavsiye edilir. Diğer büyülere benzer şekilde, iyileşme sürecinde de bazı önemli şeyler uyarı olarak alınmalıdır, böylece herhangi bir yan etki ve zarardan kaçınılabilir. Her şeyden önce, kendi duygularınızı aşkınıza odaklamalı ve hayatınızda aşkınız dışında kimsenin olmadığından emin olmalısınız, düşüncelerinizin asla dalgalanmasına izin verilmez ve aklınızda iki veya daha fazla sevgili olamaz. Bu nedenle, zihin ve ruhun temizlenmesi, iyileşmeye başlamak için temel bir kuraldır, iyi bir medyum bile, ya tüm hayatınızı sevgilinizle geçirmek ya da sadece sevgilinizi cinsel eğlence için arzulamak istediğinize karar vermenizi istemelidir.

Wicca Aşk Büyüsü

Wicca büyüsü Afrika kökenlidir ve orada benimsenen büyülerin çoğu siyahtı. Bu nedenle, Wicca siyah olarak alındı, ancak zaman geçtikçe, medyumların yapıcı amaçlar için oldukça işe yarayacağına dair güvence verdi. Yıllar önce aşk işleri için benimsendi ve şimdi medyum tarafından aşk ve ayrılıklarla ilgili sorunları iyileştirmesi için şiddetle tavsiye edildi. Wicca, sevgilinizi alt etmek ve onun yabancıların eline geçmesini yasaklamak için güçlü bir büyüdür.

Garantili Aşk Büyüleri İşe Yarar

Gerçekte işe yarayan güçlü aşk büyüleri söz konusu olduğunda, fenomen iki temel temel parça ile ilişkilidir, biri gerçek bilgi ve becerilere sahip bir medyum ve ikincisi bu büyüyü tam olarak uygulayacak koşullar ve bileşenlerdir. Bazı durumlarda, ruhun gerçek ısısını hissetmek için cilde sürmek için bir miktar yağ gerekir. Koku, aşığın zihninde ve ruhunda aşk alevlerini ateşlemek için pozitif enerjiyi kışkırtmak için prosedürün tamamlandığı koşulların önemli bir parçası olarak kabul edilir.

Büyüler, bazen konunuzun yoğunluğuna ve sevginizin ve düşüncelerinizin saflığına bağlı olarak, bazen kırmızı mumların üzerine özel bir kağıt parçası üzerine yazıldığı gibi odaklanan kişinin görüntüsü üzerinde konuşulur. Çeşitli web sitelerinde kullanılabilen birkaç yöntem vardır, ancak yalnızca birkaç web sitesi nihai sonuca ulaşılıncaya kadar uygulanacak tüm prosedürleri açıklamaktadır. Çok az insan aşk büyülerinin gerçekten işe yaraması için bazı tılsımlı sözlerin ezberlenmesi gerektiğini düşünüyor; bu doğru değildir, çünkü medyumun anlattığı sadece birkaç tılsımlı söz veya dua bilmek yeterlidir. En önemli mesele, karşınızda sevgilinizi hissettiğiniz hayal gücünüzdür, dahası daha güçlü algılamalar için sevgiliniz fiziksel olarak onu kollarınızda tuttuğunuz gibi sizinle birlikte hissedilebilir. O zaman büyüleri konuşmak önemlidir, çünkü artık büyü sözleriniz, sevgilinizin ruhunu size çekmek için etkilemek için güçlü pozitif enerji üretecektir.

Saç Teli İle Aşk Büyüsü

Deneyimli medyumlar, saç teli ile aşk büyüleri prosedürü için güçlü bir bileşen olarak görür. Tek zor görev, bazen sevgilinizin ulaşamayacağı bir yerde saçını bulmaktır. Ama bunu bulursanız, görevinizin yarısı tamamlanır, geri kalanı medyum tarafından yapılan iştir. Saç, büyü yapma işlemi sırasında belirli bir renkteki mumun etrafına sarılarak ve sevgilinizi akılda tutarak kullanılır. Medyum tarafından sizi sevgilinize bağlayan birkaç satır tılsımlı söz söylenir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now