Etkili Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü birkaç aylığına kullanılır. Başlamak için enerjinizi artırmanız gerekir. Bu amaçla, belirli yiyecek türlerinden iki hafta boyunca uzak durmanız gerekir. Bundan sonra oruç tutmaya başlamalısın. Oruçla ilgili bilgiler daha önceki yazılarımda bulunabilir. Ayrıca cinsel ilişkiyi de bırakmalısın. Ve son olarak, duygusal olarak kaçınmalısınız.

Yaklaşık iki ay içinde, insanların yaklaşık% 75’i, enerji israfı ve lanetleri içermeyen çok daha saf enerjilere, daha genç çakralara ve açık bir zihne sahip olur. Bu tür insanlar etrafta olmaktan çok hoş ve rahatlar, bu yüzden bu noktada zaten başkaları tarafından seviliyorlar. Bunu yapmayı başarırsanız, hayatınızı zihninizin gücüyle kontrol edebileceksiniz. Bir şeyin onu almasını istemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca, diğer insanlara çok yakın hissedeceksiniz – daha önce hiç yaşamadığınız bir şey. Başka birinin enerjisini hissetmek için, sadece onu düşünmeniz yeterli olacaktır. Onun sayesinde, diğer insanları kontrol edebilecek ve onların sizi sevmesini sağlayabilecek ve sizi çekebileceksiniz. En önemlisi, gerçek aşkınızı ortaya çıkarmak için bir büyü ya da hayatıma aşk getirecek bir büyü yapmak istiyorsanız, siz de başaracaksınız.

Kalbinizi ve duygularınızı saf tutmanız gerektiğini unutmayın. Kaba ve kötü düşünceler, sizi başladığınız zamandan daha da kötü bir duruma sokan tüm çabalarınızı mahvedecektir. Kişinin enerjisini ikinci kez geri kazanması çok daha zordur.

aşk büyüsü

Aşkı Çekmek İçin Basit Bir Büyü

Biraz saf su kullanılarak yapılan aşkı çekmek için basit bir büyü vardır. Temiz bir cam kap alın ve içine iki fotoğraf koyun, fotoğrafınız ve sevdiğiniz kişinin. Fotoğraflar üç gün kapta kalmalıdır.

Temiz bir kağıt alın ve gerçekleşmesini istediğiniz rüyayı tanımlayın. İkiye katlayın ve kapak olarak kabın üstüne koyun. Üç gün boyunca kaba veya kağıda dokunmayın ve kimsenin yapmasına izin vermeyin. Üç gün içinde fotoğrafları çıkarın. Rüyanız hakkında yazdığınız kağıt yaprağa sarın ve kaldırın. Kabı bir saf kaynak suyuyla doldurun. Şimdi kabı gerçek bir kapakla kapatın. Zaten büyü dolu olduğundan ve insanlar üzerinde güçlü bir etkiye sahip olabileceğinden bu suyu hemen kullanabilirsiniz. Bu suyu birçok farklı amaç için kullanabilirsiniz;

  • Sevdiklerinize daha çekici görünmek için yüzünüzü yıkayın;
  • Sevdiklerinizin yiyecek veya içeceklerine birkaç damla ekleyin;
  • Evinize serpin;
  • Küvete birkaç damla damlatın (sevdiğiniz kişi banyo yapacaksa);
  • Sevdiklerinizin üzerine serpin.

Bu su ritüelini tıpkı diğer birçok ritüel gibi istediğiniz kadar gerçekleştirebilirsiniz. Ama ben, medyumlar, yine de aşırı kullanmamanızı öneriyorum. Eğer ritüelleriniz defalarca başarısız oluyorsa, başka ritüelleri kullanın veya ak büyüden kara büyüye geçmeye çalışmayın.

Büyüyü düzgün bir şekilde yaparsanız, hemen çalışmaya başlayacaktır. Yaklaşık iki ila dört ay içinde aşık olacaklardır. Daha sonra, ancak güçlü bir medyum bu büyüyü onlardan kaldırırsa tekrar ayrılabilirler. Ancak, bu durumda, bu büyünün gücü yine de size düşecektir. Web sitemizde işe yarayan kanıtlanmış büyüleri bulacağınıza dair sizi temini ederiz. Bildiğiniz gibi, sonuçlar zihniyetinize ve göründüğü kadar tuhaf görünebilir, son birkaç yıldır hayatınızı yaşama biçiminize bağlıdır. Başarılı bir aşk büyüsü yapmak için yeterli enerjiden tasarruf etmek için, sadece bir tane hızlı olmak yeterli değildir. Bu nedenle her büyü ritüelini yaptığınızda dikkatli olmanız gerekir. Bu büyüleri gerçekleştiremiyorsanız güvenilir bir medyumla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Güvenilir medyumlar sizlere talimatlar vererek adım adım sizlere neler yapacağınızı anlatacaktır. Bu sayede büyü uygulamalarınız düzgün bir şekilde işe yarayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now