Eski Sevgilinizi Geri Getirme Büyüsü

Eski sevgilinizin eşyalarını, elbiselerini ve size verdiği hediyeleri de dahil olmak üzere, ayrıldıktan sonra size onu hatırlattıkları için bırakmanız büyük bir hataydı. Onun tüm fotoğraflarını ve yazışmalarınızı da sildiniz mi? Senin için kötü! Bunu yapmamalıydınız çünkü artık kayıp aşk büyüsünü tek başına geri getiremezsin. İyi olan şey, eski sevgilini hala geri alabilirsiniz, ama kendi başınıza değil. Bir medyum geri getirme büyüsü ile eski sevgilinizi geri getirebilir. Geri getirme büyüsü sayesinde eski sevgiliniz;

  • Sizi hatırlayacak;
  • Sizi özleyecek;
  • Onun başına gelen en iyi şeyin sen olduğunu anlayacak;
  • Sizden ayrıldığına pişman olacak;
  • Başka birini bulmuş olabileceğinizden korkacak;
  • Sizi kıskanacak;
  • Size geri dönecek

Zaman alır, bu yüzden eski sevgiliniz size geri dönmeye karar vermeden önce bir dizi duygu ve duygudan geçecektir. Onun enerjisi, sizin dağılmanıza neden olan şeylerden kendini temizleyecektir. Dönüşmeli ve sevginin yeniden ortaya çıkmasına izin vermeli ve bu sefer gerçekten güçlenmelidir. Zaman, mutluluğunuz için ödediğiniz bedeldir. Kanıtlanmış ama zaman alıcı yöntemlerimi kullanmanıza yardım etmeme izin verirseniz, mutluluğunuz kalıcı ve eksiksiz olacaktır.

Aşk büyülerini kendi başınıza nasıl geri getireceğinizden bahsetmişken, ritüel eski sevgilinizin kişisel eşyası veya size verdiği bir hediye kullanılarak gerçekleştirilir. Ayrıldığınızdan veya birbirinizi gördüğünüzden bu yana ne kadar zaman geçmiş olursa olsun, bu nesne eski sevgilinizi iradesi dışında bırakmayı seçtiği ilişkide tutan bir dayanak görevi görür. Bunları bir kenara attığınızda eski sevgilinizle olan bağınızı koparırsınız. Ancak bu tür şeylerden en az birine sahipseniz, eski sevgilinizi geri kazanma şansınız yüksektir. Öyleyse, eski sevgilinizin kişisel eşyalarına sahip olduğunuzu varsayalım, yani ritüeli gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü

Kıyafet Kullanarak Kaybolan Aşkı Geri Getirme Büyüsü Yapmak

Bir büyünün kaybolan aşkı geri getirmesi için yıpranmış herhangi bir kıyafet mükemmeldir. Çıkarın, açın ve içinde delik veya yırtık olmadığından emin olun. Varsa, doğal malzemelerden yapılmış beyaz bir ip ile dikin. Büyüler asla yırtık giysiler kullanılarak yapılmamalıdır çünkü giyim eşyası kişinin enerjisini etkilediğin şeydir. Giyside herhangi bir delik veya yırtık varsa, giysi sahibinin enerji kabuğunda hastalığa yol açan yırtıklar ve delikler olacaktır. Başka bir kişinin hastalanmasına neden olduğunuzda, er ya da geç bu hastalık size geri dönecektir. Bundan kaçınmak istiyorsanız, tavsiyemiz uyun.

Sevdikleriniz, ritüelinizde kullanacağınız kıyafetleri giyeli altı aydan fazla olmamalıydı. Altı aydan fazla olduysa, enerjisinin güçlendirilmesi gerekiyor. Bunun için sevdiğiniz kişinin bir fotoğrafını içine sarın ve yedi gün boyunca ona dokunmayın.

Kayıp aşk büyülerinin nasıl geri getirileceğinden bahsetmişken, genellikle sevdiklerinizi tek başına gösteren bir fotoğraf kullanılarak yapılmalıdır. Ancak bu durumda sabit değildir. Bir çift fotoğrafınız varsa, onu da kullanabilirsiniz. Umarım, bir süre sonra enerjinizi eski sevgilinize bağlayıp, kaybolan aşkı geri getirmek için sihir kullanarak bağlanabileceksiniz ve çift fotoğraflar bu konuda size yardımcı olacaktır.  Fotoğrafı eski sevgilinize ait kıyafetlere sarın ve saklayın. Ayin yedi günde yapılabilir.

Akşam gökyüzünde yeni ay gördüğünüzde altı beyaz mum yakın. Pencere kenarına bir mum koyun, biri eşik üzerine, biri arkanızdaki yere ve diğer üçünü masanın üzerine (üçgen şeklinde). Giysiyi ön tarafı size bakacak şekilde üçgenin ortasına koyun. Fotoğrafını kalbin olduğu yere koy. Kırmızı iplikle kalın bir iğne alın ve her dikiş için aşağıdaki büyüyü söyleyerek onu giysi parçasına kadar dikmeye başlayın.

İpliğin her iki ucu bir araya gelene kadar dikişe devam edin. İpliği iğneden çıkarın. Son bir kez büyüyü söyleyin ve iğneyi kırın. Bu, kayıp aşk büyüsünü çok güçlü bir şekilde geri getirmenizi sağlar ve kimse onu kıramaz. Büyü sözlerini medyum hocalar size söyleyecektir.

Giysiyi fotoğrafınızın etrafına katlayın ve bir kağıtla kapladığınız en yüksek gardıropta bir rafa koyun. Ritüelden önce, aşağıdaki sihirli formülü kırmızı mürekkeple yazarak kağıdı hazırlayın, “Sevdiğimin (ismimin) bana geri gelmesini (isim), beni sevmesini, her zaman yanımda olmasını ve beni asla terk etmemesini istiyorum.”

Odadan çıkın ve sabah tekrar gelin. Mumlardan arta kalanları toplayın, bir kese kağıdına koyun ve gardıropta saklanan giysinin yanına koyun. Şimdi bir süre beklemelisin. Eski sevgilinizi geri alma arzunuz gerçekten çok güçlüyse ve duygularınız da güçlüyse, büyü çalışmaya başlayacak ve bir süre sonra en azından birbirinizle konuşmak için buluşacaksınız. Bununla birlikte, bu aşk büyüsü çok güçlüdür, bu nedenle eski sevgiliniz, ilk başta imkansız olduğunu düşünse bile, sonunda size geri dönecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now