Düğüm Büyüsünde Sözlenen Sözler

Düğüm büyüsünde kullanılan özel sözlerin önemi de fazladır. Yapılan büyülerin uygulanışında tılsımlı sözlerin tesirleri oldukça büyüktür. Bu sözler her medyuma göre değişiklik gösterebilmektedir. Her medyum kendi tılsımlı sözlerini hazırlar. Bu sözlerin etki etmesi için medyumların işlerinde ne kadar deneyimli olduklarına bağlıdır. Alanlarında başarılı medyumların yaptıkları büyülerin sonuçları etkili olacaktır. İyi bir medyuma giderek büyü yaptırabilir ve bu büyülerde kullanılacak sözler bu kişilerin hayatlarının değişmesine sebebiyet verecektir.

Bununla birlikte büyülerde dualar da okunmaktadır. Bu bağlama ve aşk büyülerinde edilen dualarla birlikte kişinin hayatlarında büyük değişimlere yol açacaktır. Dualarda dikkat edilmesi gereken noktalar da bulunmaktadır. Bu noktaların başında abdest gelmektedir. Dua edilmeden önce abdest alınması duanın kabul olmasını daha da artırır. Bunun yanı sıra dua başlanmadan önce duanın başında ve sonunda salavat getirilmesi daha etkili hale gelmesini sağlayacaktır. Ayrıca samimi ve içten bir şekilde dua edilmesi gerekir. Dua edilirken ısrarcı da olmanız gerekir. Kabul edilmeyen dualarda pes etmemeniz ve dua etmeye devam etmeniz gereklidir. Bu şekilde günün birinde gerçek aşkı bulacaksınız.

Düğüm Büyüsünün Etkileri

Düğüm büyüsü yapıldıktan sonra duygusal ve fiziksel etkilerde başlar. Fiziksel etkiler olarak genellikle kalp çarpıntıları ve heyecan duygusu belirtileri yaşanır. Geceleri yatarken kalp çarpıntısı ile uyanma halleri yaşanabilir. Diğer bir fiziksel belirti ise yorgunluk halidir. Kişide sürekli uyuma belirtileri rastlanabilir. Fiziksel etkileşimlerde görülebilir. Bunlardan bir tanesi gerginlik ve sinirlilik halidir.

Düğüm Büyüsü İle Kör Kütük Aşık Etme

Düğüm büyüsü yapıldığında hem kadınlar hem de erkekler kör kütük aşık olabilir. Düğüm büyüleri her yaştaki insana yapılabilir. Genç kişiler bu büyü sayesinde sevdiklerine kör kütük aşıklarını ve sımsıkı bağlayabilir. Bu sayede evlilik yoluna adım atılabilir. Evlilik hayali olmayan kişiler bile büyünün etkisiyle hayatlarının aşklarını bulabilir ve sevdiğiyle evlilik hayali kurmaya başlayabilir.

Düğüm büyülerinde kullanılan iplerle düğüm atılırken söylenen sözler karşı tarafın aşık etmesini sağlar. Medyumların yaptıkları işlemler ile karşı tarafı deli gibi aşık edebilir. Bu büyü oldukça kuvvetlidir. Bu nedenle derinlemesine düşünmeniz gerekir. Yanlış kişilere yapılacak büyülerde geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Örneğin; yanlışlıkla başkasına yapılacak düğüm büyüsü o kişinin hayatında kötü günler yaşamasına sebebiyet verebilir. Bu neden çok dikkatli olunması gereken bir büyüdür.

Düğüm büyüsü

Düğüm Büyüsünden Nasıl Kurtulur?

Düğüm büyülerini etkilerinin yok olması için atılan 7 düğümün de tek tek çözülmesi gerekmektedir.  Her bir düğüm çözülürken özel ayrılma sözleri söylenmelidir. Büyü bozma işlemlerini sakın evde yapmayınız. Bunun sebebi bu kadar kuvvetli bir büyünün bozulmasında yapılacak bir yanlış adımın yapılmaması gerekilir. Aksi takdirde geri dönülmez sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.  Bu sebepten dolayı düğüm büyüsü için medyumlara hocalara gidilmesi gerekmektedir.

Hocalar büyü bozma konularında tecrübeli kişilerdir. Hocalar büyü bozarken çeşitli dualar etmektedir. Bu dualar sayesinde büyünün etkisinden tamamen kurtulmuş olacaksınız. Bunun yanı sıra medyuma gittikten sonra yapılan uygulamalar ile büyüler bozulur ve insanlar hissettikleri duygulardan kurtulmuş olur. Bu uygulamalar bazen kötü hisler yaratabilir. Eğer sevdiğiniz kişiye kendinize bağlamak için büyü yaptıysanız, büyünün bozulması sonucunda bağlılık duygusu yok olacaktır.

Düğüm Büyüsünde Saçın Kullanılması

Düğüm büyüsü yapılırken ip yerine saç teli de kullanılmaktadır. Bu şekilde büyünün etkisi oldukça fazladır. Saç ile yapılan büyülerde kime büyü yapılacaksa onun saç teli gerekmektedir. Alınan saç telini tek tek düğümlenmesi gerekir. İple yapılan düğümlerdeki gibi toplamda 7 tane düğüm atılması gerekir. Büyünün etkisi yaklaşık 10 günde tamamlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now