Dolunay Büyüsü ve Ritüeli

Belirli bir ay evresinin, özellikle hilal ayının enerjisinin arzularınızın gerçekleşmesini hızlandırdığını biliyor muydunuz? İşte yeni başlayanlar ve daha deneyimli cadılar için Dolunay büyüsü ve ritüelleri için bir rehber.

Dolunay Ritüelleri Nedir?

Dolunay büyüsü, ay döngülerinin büyüsüyle çalışmak ve hayatınızda istediğiniz şeyleri çekmek ve artık size hizmet etmeyen şeylerden kurtulmak için evinizin rahatlığında uygulayabileceğiniz başlangıç ​​dostu küçük ritüelleri gerçekleştirmesi kolaydır.

Dolunay Büyüsü Aslında Nasıl Çalışır?

Ay evresi dünyanın enerjisini etkiler: gelgitler, mahsuller, saç büyümesi, adet döngüsü hakkında düşünelim. Büyüme aşamasındayken, istediğinizden daha fazlasına sahip olabilirsiniz, düşüş aşamasında ise olumsuzluğunuzu ortadan kaldırır. Dolunaydan önceki gece, Ay, dolmadan önce yükselme aşamasının zirvesindedir. Bu büyülü geceden yararlanın:

 • Arzularınızı gerçekleştirin;
 • Kasıtlı olarak yeni enerji nesneleri yükleyin;
 • Fiziksel rahatsızlıklardan iyileşin;
 • Gerçek kariyer tutkunuzla iletişime geçin;
 • İlişkilerinizi iyileştirin;
 • Kendi şartlarınıza göre olağanüstü bir hayat yaşamak için korkularınızın üstesinden gelin;

Ve sihrin kendi başına var olduğuna inanmasanız bile, kesin olan bir şey var: herhangi bir ritüeli güvenle yerine getirmek, beyninize niyetinizi gerçekleştirmeye doğru açık bir mesaj vermek anlamına gelir! Bu ay evresinde yeni başlayanlar için bazı dolunay ritüellerini detaylı olarak görelim.

Aşk ve Diğer Arzular İçin Dolunay Ritüeli

Nasıl Yapılır?

Arzularınızla bir dilek listesi yapın ve onu dolunayın ay evresinin ışığında açığa çıkarın. Dileklerini şöyle yaz;

 • Erkek arkadaşımla iyi bir ilişki, teşekkürler!
 • Yeni bir iş için, teşekkürler!
 • Ruh eşinin buluşması, teşekkür ederim!
 • Bir çocuğun gelişi, teşekkürler!
 • Bir şey istemek için daha fazla cesaret, teşekkürler!
 • Daha fazla eğlence ve hafiflik, teşekkürler!
 • Daha sağlıklı bir vücut için, teşekkürler!

Dolunay Büyüsü

Dolunay Şifa Ritüeli

Nasıl Yapılır?

 1. Ay ışığında dışarı çıkın, avuçlarınızı Ay’a dönük tutun, bırakın Ay’ın enerjisini emsinler.
 2. Belki ellerinizde sıcaklık veya belki de karıncalanma hissedeceksiniz. Avuç içleriniz tamamen dolduğunda bu şekilde anlayacaksınız.
 3. Allah’tan bu iyileşme sürecinde size yardım etmesini isteyin.
 4. Ellerinizi vücudun iyileşmesi gereken kısmına yerleştirin.
 5. Ay’ın altında 5 dakika durun ve enerjisinin size girdiğini hayal edin. Anında bir rahatlık hissi, vücut kısmının gerginlik veya ağrı içinde bir gevşemesi hissedeceksiniz.
 6. Bu iki dolunay ritüelini ertesi gün azalan bir ayda bile tekrarlayabilirsiniz.

Dolunay meditasyonu yapmayı ve gerçekten Ay’a sormak istediklerinize odaklanmayı unutmayın. Rahatlayabilir, kendinizi bırakabilir, Ay’a güvenebilir, kendinize güvenebilir ve ay evrelerinin büyüsüyle çalışabilirsiniz! Size tarif ettiğimiz şeyi hafiflik, güven ve yürekten sevinçle yapın. Hiçbir maliyeti yoktur ve sonuçlar sizi şaşırtabilir! Önemli olan dolunay tarihlerini kaçırmamaktır. Bir ay evreleri uygulaması edinin, böylece onu kaçırmazsınız!

Dolunay evresinin arifesinde suyu, nesneleri ve istek listelerini ortaya çıkarın. Dolunay evresinin akşamı olumsuzluğunuzu yok edin ve vücudunuzdaki acıyı yatıştırın. Dolunay ritüelleri için çoğunlukla beyaz mum kullanın. Ay büyüsü için olan bitkileri kullanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now