Doğurganlık Büyüsü

Doğurganlık sorunları düşündüğünüzden daha sık görülür. Bunun nasıl üzücü, sinir bozucu olabileceğini ve hayatınıza ve sevgilinizle ilişkinize olumsuzluklar getirmektedir. Tabi ki daha doğurgan olma şansınızı artırmak istiyorsanız yapabileceğiniz bazı şeyler var. Doğurganlık büyülerinin yanı sıra, evrenin bir ebeveyn olmaya ne kadar hazır olduğunuzu bilmesini sağlamak ve doğurganlığınızı artırarak doğru enerjiyi kendinize çekmek için bir dua kullanabilirsiniz. Doğurganlık için duanın önemi doğurganlığınızı artırmak, onunla yeniden bağlantı kurmak ve enerjisinin parlamasını sağlamak için yaptığınız bir duadır. Bu dua, doğurganlığınız için doğal bir güçlendirici görevi görür. Doğurganlığınızı gerçekten artırmak ve geliştirmek için gerçek özünüzle çalışırken hamile kalamamanın yarattığı gerilimi serbest bırakmanıza yardımcı olabilir. Doğurganlık büyüsü, en içteki samimi benliğinizle yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olurken, sizi saran bir pozitif ışık kalkanı oluşturmanıza yardımcı olur.

doğurganlık duası

Bu Duayı Ne Zaman Yapmalısın?

İhtiyaç duyduğunuz her an doğurganlık için dua edebilirsiniz, özellikle de bundan dolayı kendinizi biraz fazla üzgün veya sinirli hissediyorsanız. Doğurgan günlerinizde doğurganlık için dua etmenizi kesinlikle tavsiye ederim. Bu dua gerçekten içten inanılarak yapılırsa, hamileliği gerçekleştirme şansını gerçekten artırmanın harika bir yolu olabilir. Doğurganlık duası etmek için haftanın belirli bir gününü kullanmak istiyorsanız, bu gün cuma günü olmalıdır.

Yeni bir ay ritüelinden sonra, hamileliğin gerçekleşmesini istediğinizde doğurganlık için dua etmelisiniz. Bir doğurganlık büyüsü yapmaya karar verdiyseniz, ritüelinizi sırasıyla doğru yapmalısınız. Dileklerinizin, umutlarınızın ve hayallerinizin gerçekten duyulmasına izin vermek için büyü yapmadan önce pozitif düşüncelerinizle gerçekten inanarak bu büyü yapılmalıdır.

Doğurganlık İçin Yapılacak Dua

Hazır olduğunuza emin olun. Doğurganlık sorunları nedeniyle olumsuzluk hâkim olduysa, ilk olarak sıcak banyo yapmayı düşünebilirsiniz. Rahatlamaya ve kendinizi temizlenmiş ve bunu yaparken herhangi bir negatif enerjiden arınmış olarak aklınızda hayal etmeye çalışın. İlk olarak yeşil bir mum yakın. Yeşil bolluğun, bereketin ve yeni başlangıçların rengidir. Yeşil bir mumunuz yoksa aşk için kırmızı bir mum veya birçok farklı amaç için nötr beyaz bir mum kullanabilirsiniz.

Mumu yaktıktan sonra aşağıda yazılan duayı gözlerinizi kapatıp ellerinizle yumurtalıklarınıza dokunarak sesli bir şekilde aşağıda yazan tılsımlı sözleri söyleyin.

“İçimdeki enerji… bedenimdeki güç…. Bunun olmasını istiyorum… Gerçek olmasını istiyorum… Yepyeni hissetmek istiyorum… Üreten enerjiyi hissetmek ve gücü ele geçirmek istiyorum… Onu rahmimde hissedebiliyorum… Onu istiyorum… İhtiyacım var… Tohumun sevgiyle beslendiğini hissedebiliyorum… Özümü ve partnerimin özünü birlikte hissedebiliyorum… Duygusuyla yeni bir hayata hazırız… İkimiz bir oluyor… Üç kişi olmaya hazırız… Sevgimizin temsilini karşılamaya hazırız… onu hayata geçirin … Ve çok mutlu olalım. ”

Bereket duasını üç kez tekrar etmelisiniz. Bir kerede yapabilirsin ya da gerekirse bu duayı cinsel ilişkiden hemen önce, gece yatmadan önce ya da vücudunun buna ihtiyaç duyduğunu her hissettiğinde her seferinde söyleyebilirsin. Aynı mumu kullanabilir ya da yeniden farklı mumlar kullanabilirsiniz.

Doğurganlık sorunlarınızın nazar veya kara büyü ile ilgili olduğunu düşünüyorsanız, kendinizi ve alanınızı her zamankinden daha sık temizleyin ve sonra doğurganlık için dua edin. Bu durumda, diğer temizlik seanslarından toplanan bazı durgun negatif enerji hala orada olabileceğinden ve yeni ritüellerin kalan tüm enerjileri toplamasını önleyebileceğinden, yalnızca taze yeni bileşenlere güvenmenizi öneririz. Bu duanın sadece kadınlar için olduğunu düşünmeyin. Eğer bir erkeksen ve doğurganlıkla mücadele ediyorsan, kesinlikle yapabilirsin! Bu tür dua herkese açıktır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now