Çiftleri Ayırma Büyüsü

Bir çifti ayırma büyüsü ile ayırabilirsiniz. Sıradan insanların aksine, güçlü büyü uygulayıcıları, ne kadar güçlü olursa olsun herhangi bir ilişkiyi yok edebilir.

Sevgili okurlarımız, muhtemelen bir medyum uzmanı olamayacağı için, ayrılık büyülerini başarılı bir şekilde yapman oldukça zor olacak. Büyü ak veya kara türleri olarak ayrılmaktadır. Ak büyü kullandığınızda , yarattığınız sağlığın, sevginin veya refahın bir kısmının size dönmesini bekleyebilirsiniz. Kara büyüleri yaptığınızda, negatif enerjileri size tam olarak geri dönebilir.

Bir çifti nasıl ayıracağınızı öğrenmeye çalıştığınızda, her zaman kara büyü ile uğraştığınızı hatırlamalısınız. Bu, büyüyü düzgün bir şekilde kullanmaya ve geri tepmesine karşı kendinizi korumaya eşit öncelik vermeniz gerektiği anlamına gelir. Büyünün geri tepme ihtimali var. Hala profesyonel bir medyum değilseniz, bu muhtemelen kaderinizde bulunmadığınız anlamına gelir. Büyü uzmanı olmak nadiren kişisel bir seçimdir.

Limon Kullanarak Büyü İle Ayırmak

Başlangıç ​​olarak, size limonla nasıl ayrılık büyüsü yapacağınızı öğretmek istiyorum. Büyücüler her zaman, özelliklerin kendi adına konuştuğu malzemeleri tercih etmişlerdir.

Bu nedenle geçmişte, bir kişiyi hasta etmek veya birini öldürmek için servet veya mezarlık toprağını çekmek için limon kullandılar. Limonun temel özelliği acı tadıdır. Çok fazla limon yiyemezsin. Birkaç dilim çayınızın tadı harika olur, ancak çok fazla limon yemek midenizi incitmek ve gözlerinizi sulandırmak zararlı olabilir.

Bu limon ayırma büyüsü, limonun acılığını ortakların birbirlerinden uzak durmalarını sağlayacak enerjiye dönüştürür. Aşıklar uzun sohbetler yapmakta, seks yapmakta ve aynı anda birçok limon yemek zor gibi uzun süre birlikte olmakta zorlanacaklar. Öyleyse, bir çifti nasıl ayıracağınızı söyleyeyim. Başlamak için uygun bir limon almanız gerekir.

Bir markete gidin ve bulduğunuz en çirkin limonu satın alın. Ne kadar çok kahverengi lekeler, çürük parçalar ve ezikler o kadar iyidir. Mağazadan başka bir şey almayın. Satın aldığınız tek şey limon olmalı. Eve geldiğinizde, enerjisini nötralize etmek için soğuk musluk suyuyla durulayın. Sonra odanın ortasına bir masa koyun, limonu masanın ortasına koyun ve kapıyı kapatın ve bir gün böyle tutun. Kararınızı bu ritüele koyduğunuz için, onu gerçekleştirmenize yardımcı olacak enerjiler şimdiden size geliyor olacaktır. Sonra çeşitli dualar okuyarak limonu kesin ve damlalarını ayırmak istediğinizi kişiye içirin. Limon suyunu içtikten sonra yavaş yavaş etkisini gösterecektir.

ayırma büyüsü

Bir Çifti Ayırmanın Yolları

Farklı seviyelerde ayırma büyüsü olduğunu unutmayın. En basit büyüler hedefin bilincini etkiler. Bu tür büyülere güzel bir örnek, yukarıda anlatılan limon kırma büyüsüdür.

Bu büyüyü yaptığınızda, âşıkları parçalama arzunuzun gücünün bunun gerçekleşmesi için yeterli olacağını umuyorsunuz. Güvenebileceğiniz tek şey umut olduğundan, büyünün başarısız olma ihtimali yüksektir. Bu tür büyülerin% 20’si bile işe yaradığında bunun çok iyi bir sonuç olduğunu düşünüyoruz.

Bir sonraki seviye, ayrılma büyünüzü kullanarak bir mıknatısa dönüştüğünüz zamandır. Elbette bir enerji mıknatısı. Sevdiklerinizi bir mıknatıs gibi çekerek enerjinizi arttırırsınız. Sonuç olarak, bu kişi sevgilisini / eşini sizinle birlikte olmak için terk eder. Bu tür büyüler ancak genellikle çok başarılı olan çok güçlü insanlar tarafından başarılı bir şekilde yapılabilir. Güçsüzsen bir medyumla iletişime geçin.

En ileri seviye, büyü yapan kişinin ayrılması gereken aşıkların kontrolünü ele geçiren karanlık güçleri çağırmasıdır. Ancak bundan sonra sevdiğiniz kişiyle birlikte olamazsınız çünkü bu şekilde karanlık güçleri de çekersiniz. Bu tür büyüler genellikle intikam için kullanılır. Amaçları insanları parçalamak ve onları sonsuza kadar bekar olmaya mahkum etmektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now