Ceylan Derisine Yazılan Vefk İle Aşk Büyüsü

Ceylan derisi ile yazılan vefklerle büyü yapılması mümkündür. Vefkleri genellikle medyum hocaların tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda yazılmaktadır. Vefkler kişiye özel hazırlandığı için büyü yapan kişi, hazırladığı vefkleri evde veya üzerinde taşımalıdır.  Bu sayede yapacağı büyünün tesiri kolay bir şekilde görülür.

Ceylan Derisine Yazılan Vefk Nasıl Olur?

Vefkler, büyü yapımı sırasında medyum hocaları tarafından yazılır.  Yazılan vefk, büyünün yapılacağı kişinin ayetler ve kişisel bilgileri doğrultusunda hazırlanır. Bu bilgileri doğru verilmesi durumunda medyum hocalar vefkleri hazırlar ve büyünün yapılış aşamasına zemin hazırlar. Vefkler, gri veya beyaz bez üzerine yazılır. Vefk yazarken medyum hocalar dikkatli bir şekilde odaklanmaktadır. Vefkin hatasız yazılması durumunda büyünün tesiri kendini göstermeye başlayacaktır.

Vefk Kelimesinin Manası

Vefk, büyü yapılmak için hazırlanan yazıların bütünlüğüdür. Vefk yazımlarında uyulması gereken kurallar vardır. Vefkler yazılırken yazıların çok orantılı ve düzgün olması gerekir. Bütün yazılan vefkler birbirleriyle eşit olmalıdır.

Vefkler genellikle çember ve kare şekillerini içerir. Bu geometrik şekiller içerisinde yazılan vefklerin boyutları her zaman birbirlerine denk olmalıdır. Vefkler doğru yazıldığı taktirde, büyünün tutmasında çok büyük etken oynamaktadır. Bu yüzden vefkleri hazırlatmak isteyen kişiler, muhakkak konusunda deneyimli olan medyum hocalara gitmeleri gerekir. Medyum hocalar vefkleri Ledün ve Havas ilimlerine göre hazırlayacaktır.

ceylan derisi

Ceylan Derisine Yazılan Vefkin Özellikleri

Ceylan derisi ile yazılan vefklerin durumlara göre uygun bir şekilde yazılması gerekir. Bu durumlara uygun yazılan vefkler büyünün tesirini göstermesinde büyük rol oynamaktadır. Aşağıda vefklerin özelliklerini detaylı bir şekilde verilmekte. Bu özellikler şu şekildedir;

  • Vefkler her zaman mavi veya kırmızı renkle yazılır.
  • Vefkler çoğunlukla ceylan derisi ve bez üzerine yazılır.
  • Vefkler, büyünün yapılacağı kişiye özel hazırlanmaktadır. Yani vefkler, büyünün yapılacağı kişinin kişisel bilgilerine göre medyum hocalar tarafından yazılır.
  • Ayrıca vefk yazıları her zaman iki yönde yazılmaktadır. Hiçbir şekilde yukardan aşağıya veya sağ sola doğru tek yönde yazılmaz.

Yukarıda verilen bilgilere göre vefklerin hazırlanması gerekir.

Ceylan Derisine Yazılan Vefk Hangi Amaçla Ortaya Çıkar?

Ceylan derisi üzerine yazılan vefkler, büyülerin tutması açısından çok önemlidir. Aşağıda ceylan derisi üzerine yazılan vefklerin hangi amaçlarla yapıldığı açıklanmıştır.

  • Aralarında sorun olan evli çiftler yeniden bir araya gelmesi ve evliliklerini kurtarmak için yazılır.
  • Bununla birlikte ayrılan sevgililer yeniden barışması için vefk yazılır.
  • Ceylan derisi üzerine yazılan vefkler, kısmeti kapalı olan kişilerin kısmeti açılsın diye yazılabilir.
  • Bunun dışında istediğiniz bir kişi size bağlanması ve aşık olması için medyum hocalarına giderek vefk yazdırılabilir.
  • Ayrıca vefkler, kişilerin yaşamlarını olumlu gitmesi için de yazılmaktadır.

Yukarıda verilen niyetler ve amaçlar doğrultusunda vekf yazdırmak isteyen kişiler, vefk yazma konularında donanımlı ve bilgili olan medyum hocalarına gitmesi gerekir. Medyum hocalar genellikle vefkleri ceylan derisi üzerine yazmaktadır.

Ceylan Derisine Yazılan Vefk Büyüsü Bozulabilir Mi?

Ceylan derisi üzerine yazılan vefk büyülerinin bozulması mümkündür. Bozulması için bazı yöntemler yapılması gerekir. Bu bozulması işlemi için muhakkak medyum veya hocaya gidilmesi gerekir. Vefk ile yapılan büyülerin bozulması için iki yöntem vardır. Bu yöntemlerden birincisi, yeni vefk hazırlamak veya kurban kesmektir. Bu yönteme arkaik metodu denir. Arkaik metodu yapılması sonucunda bazı zararlar meydana gelebilir. Örnek vermek gerekirse; yapılan büyüyü bozmak için büyünün etkisinde olan kişi büyüyü yapan kişinin yakın çevresinde arkaik metodu ile büyünün etkisi kaybolabilir. Bu nedenle arkaik metodu ile büyünün bozulması mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now