Büyü Belirtileri Nasıl Anlarız?

Büyü belirtileri anlamak isteyenler yapılan kişinin hareketlerini doğru gözlemlemelidir. Genellikle hiç bir neden yokken kişinin davranışlarında bir anda değiş yaşanır. Öncelikle bu durumun cinlenme mi yoksa büyü mü olduğuna emin olmanız gerekir. Cinlenme yani kişinin içine cin girmesi durumunda kişinin vücut rengi kırmızı veya siyah olabilir. Kişi geceleri kabuslar görebilir. Ayrıca içine kapanması, yalnız kalmayı istemesi ve suça eğilimli olması da belirtiler arasındadır.

Büyü Belirtilerini Nasıl Anlarız?

Büyü belirtilerini iki türde incelemek gerekmektedir. Bunlar ruhsal ve fiziksel değişimlerdir. Aşağıda bu belirtilerden bazıları verilmiştir;

  • Gece uykularında düzensizlik varsa uyuyamama sorunları varsa ya da uykusunda kalkma yaşanıyorsa
  • Gaipten sesler duymaya başlıyorsa, doktorların teşhis koyamıyorsa
  • Boyun ve baş ağrıları oluyorsa, sürekli birileri tarafından takip edildiğini düşünüyorsa
  • Sinirli yorgun ya da halsizlik yaşıyorsa, bir şeye aniden beğenip tüm olumsuzluğa rağmen kopamıyorsa
  • Çiftler arasında sürekli tartışmalar ve birbirlerini düşman gibi görmesi başladıysa
  • Anne babalar çocuklarına karşı bir anda soğumaya başladıysa

Bu belirtiler varsa kişinin üzerinde büyü vardır ve düzeltilmesi için harekete geçilmesi gerekir.

Yapılan Büyüyü Nasıl Bozarız?

Sihir yani büyü yaptırmak nasıl profesyonellik gerektiren bir işse büyü bozdurmak da profesyonel bir bilgi ve el ister. Kendiniz evde basit büyü bozma uygulamalarını yapabilirsiniz ama daha büyük ve kapsamlı büyüler için bir hocaya veya medyuma danışmanız gerekir. İlk önce bu büyünün ne büyüsü olduğu belirlenmesi gerekir ve duruma uygun bir yol seçilmelidir. Çünkü mekan, kullanılan malzemeler ve okunacak dualar farklılık göstermektedir.

büyü belirtileri

Basit Büyü Bozma Tekniği

Kendinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız ve bu büyüyü basit bir yöntem ile bozmak istiyorsanız bu tarif tam size göre. Gerekli olan malzemeler; 1 adet cam şişe, bir miktar tuz, yarım litre su, birkaç çivi, iğne, metal parçalar, bir kap, bir adet mum, bir adet teneke kutusu ve 1 adet tencere gerekmektedir.

Tarifi ise; mumu alın ve küçük küçük kesip ufak parçalara bölün. Kestiğiniz mumlar teneke kutusunun içine koyun ve tencereye dik bir şekilde yerleştirin. Tencerenin içerisine mumlar taşmayacak şekilde su ekleyin. Tencereyi ocağa yerleştirin mumların erimesini bekleyin ve daha sonra cam şişenin içine dökün.

Bu işlemi yaptıktan sonra başka bir kaba su koyun ve içine bolca tuz koyun. Yaklaşık 10 dakika karıştırın ve bekleyin. Tuzlu suyu elinizde bulunan cam şişeye dökün ve şu sözleri söyleyin ”Açık alanlarda yolumu bulabilirim ve şeytan güçleri yeryüzünde kötülük yapan kişilere havale ediyorum, ben kendi yolumu buluyorum.” Bu sözleri söyledikten sonra evinizin yakınlarında topraklı bir akan varsa bir çukur kazın içinde ki metal parçaları oraya dökün. Üstüne de şişeyi yatay bir şekilde koyun ve çukuru tamamen kapatın.

Etkilihocalarplatformu Sitesi Nedir?

Amacımız sihirli dokunuşlar ve büyü değişimleridir. Kişinin hayatına dokunuşlar yapmak. Bu aşamalarda sizlere ilim hocalarımız eşlik etmektedir. Büyü de güvenilir adres olan web sitemiz ile isteğinize kavuşabilir ve hayatınızı düzene sokabilirsiniz. Korumak istediğiniz birini sevdiğiniz, eşiniz, çocuklarınıza yapılan büyüleri ve kötülüklerden korunabilirsiniz.

Çeşitliliklerimiz arasından şans kapısı açma ve olumlu muska hizmetlerimiz de vardır. Bunların yanında; bağlama büyüleri, aşk büyüleri, soğutma büyüleri, canbar büyüleri, ayırma büyüleri ve vefk gibi hizmetlerimiz vardır. Ayrıca sitemizde bulunan yorum kısmına sorular sorabilir ve eğer bir derdiniz varsa yazabilirsiniz. Yazdığınız yorumlara cevap vererek derdinize çare olabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now