Boşanma ve Boşatma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Günümüzde evliliklerde birçok sorun yaşanmakta. Evliliklerde birçok problemden dolayı insanlar boşatma büyüsü tercih ediyor. Boşanma durumunun her iki taraf için de mutsuz olmaması için de büyüler yapılmaktadır.

Boşanma ya da Boşatma Büyüsü Nedir?

Çiftler arasında anlaşmazlıklar artık can sıkıcı hale gelmesiyle boşanmalar kaçınılmaz hale geliyor. Özellikle aldatma gibi durumlarda aldatılan taraf bu durumu asla unutmuyor ve sonucunda evlilik sona eriyor. Bazı durumlarda her iki taraf için de en uygun olanı boşanma olsa bile çiftlerden biri boşanmak istemeyebilir. Bu durumlar, durumu daha da can sıkıcı hale getirebilir. Bu durumlarda boşanma büyüleri yapılmaktadır. Bu büyü sayesinde birkaç hafta içerisinde boşanmayı istemeyen taraf daha ılımlı hale getirerek boşanmayı kendisi talep edebilmektedir.

Detayları Nedir?

Boşanma büyüsü yaptırmak isteyen kişi boşanacağı kişinin adı soyadı ve doğum tarihini hocaya söylemelidir. Bu bilgilere göre hoca büyüyü yapmaktadır. Burada önemli olan büyü gerçekleştirildikten sonra büyüyü yapan kişi büyüyü yaptırdığı kişiden uzak durması gerekir. Yani bu büyüye gerçekleştirdikten sonra boşanacağınız kişiyi kışkırtacak hareketlerden uzak durmanız gerekir. Mümkünse olduğunca görüşmemeye özen gösterin.

Ne kadar Sürede Etkisi Olur?

Bu büyü yaklaşık fazla 4 hafta içerisinde tesirini göstermektedir. Büyünün yapıldığı kişi ilk zamanlarda boşanmaya karşı çıksa da sonrasında tüm şartlarınızı kabul edecektir. Aslında bu büyüyü yaptırmak sadece karşı tarafın tüm şartlarınızı kabul etmesi değil, her iki tarafında hasar almadan evliliklerin sona ermesini sağlamaktadır. Büyünün tesirini gösterebilmesi için niyetiniz oldukça önemlidir. Kötü niyetle başlanan hiçbir şeyin sonu daha iyi olmaz. Bu nedenle boşanma olayınızı kısa sürede gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka kendinizi tutmalısınız ve karşı tarafı sinirlendirecek hareketlerde uzak durmanız gerekir.

Boşatma Büyüsü

Riskleri Nedir?

Büyü yaptırmak için mutlaka alanında deneyimli kişileri seçmelisiniz. Bu büyü için ilim eğitimi almış başarılı hocalar vardır. Bu hocalardan birini bularak derdinize yardım edebilir. Art niyetli kişilerden uzak durmanız gerekir. Aksi halde hem para kaybı hem de vakit kaybı yaşarsınız. Büyü işleri çok dikkatli yapılması gereken olaylardır. Özel bilgi birikimi ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu tarz konularda mutlaka bilen birinden yardım almanız sizin yararınıza olacaktır. Günümüzde büyüleri sadece para kazanmak için yapan sahtekar hocalar vardır. Bunlardan birisi ile anlaşmanız durumunda paranız çöpe gidebilir. Bu nedenle çok iyi bir araştırma yapmanız ve işinin ehli olan hocaları bulmanız gerekir. Doğru hocayı bulduğunuz zaman her iki taraf da sorun yaşamadan birkaç hafta içerisinde anlaşarak boşanmış olacaktır.

Boşanma Büyüsü Yapmak için Kuran’dan Okunabilecek Dualar Nelerdir?

Boşanma büyüsü için okunan dualarda vardır. Kuran’dan sureler okuyarak yaptığınız büyünün etkisi en az 5 kat daha da artar. Peki boşanma büyüsü yaparken hangi dualar okunur? Bu sorunun cevabı olarak aşağıdaki surelerden faydalanabilirsiniz;

  • Bakara suresi,
  • Ankebut suresi,
  • Nisa suresi,
  • Burc suresi,
  • Fatiha suresi

Bu sureler boşanma büyüsü yapmak isteyenler için birebirdir. Sureleri okumadan önce mutlaka abdest almayı unutmayın. Abdest almadan önce niyetinizi dile getirmeniz gerekir. Örnek vermek gerekirse “Niyet ettim boşanma büyüsü için abdest almaya. Büyünün etkisi açığa çıksın, büyü bana zor günler göstermesin. Amin.” diyebilirsiniz. Duaları okumadan önce kıble yönüne doğru yönelmeniz gerekir. Dua okurken gözlerinizi kapatmaya özen gösterin. Dua okumanız sona erdikten sonra ihtiyacı olan bir kişiye sadaka verebilirsiniz. Sadaka vermeniz duanızın tesirini arttırmaya yarar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now