Bizlere Yapılan Büyünün Kimin Yaptığını Öğrenmek?

Birisi eğer size büyü yaptıysa çok farklı formlar içerisinde anlayabilirsiniz. Bu durum tamamıyla büyü ile alakalı bir durumdur. Çünkü bu durum bizlere büyünün kalibresi ve türü hakkında bilgiler verir. Büyü kimler tarafından ve hangi amaçla yapıldığını için birkaç yöntem ile öğrenebilirsiniz. Fakat bu durumlar farklı kurallar bulunmaktadır.

Burada hangi kriterlere dikkat etmeniz gerektiğini ve hangi büyü ile yapıldığını tespit etmenizi bu yazıda sağlayacağız. Bir kişiye yapılan büyüğü anlamanın yöntemlerinden bahsedeceğiz. Ancak şu detayı da aktaralım, baba veya annenizin isimlerini alarak insanlar yıldız name batırabilmektedir. 15-20 dakika süren bu işlem sonunda, büyülerin olup olmadığı tespit edilebilmektedir. Bu işlem tamamen insanları kandırmaktan başka bir şey değildir. Babanızın veya Annenizin ismini veya doğum tarihi gibi yüzeysel bilgiler yapılan büyüler hakkında doğru bilgiler içermez. Bu bağlamda duru görünümler ve su bakımı olarak nitelendirilen tahmin değerleri oluşturmaktadır.

Büyünün Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Yapılmış olan bir büyünün hatta en çok yapılan bağlama büyüsünün fark edilmesi için çok farklı işlemler uygulanır. Bu işlemlerin ne sebeplerden dolayı şüphe edildiğini bilen ve tamamen kendisini bu işlere adamış kişiler tarafından yapılır. Bir bağlama büyüsünü tespit etmek için 10 dakikada bulurum diyenler ve sizlerden para isteyen insanlarla karşılaşabilirsiniz. Bu konuda herkese güvenmemelisiniz ve dikkatli olmalısınız.

Büyü Kim Tarafından Yapılır?

Son dönemlerde insanlar büyülerin kimler tarafından yapıldığını çok merak etmektedir. Büyüleri genellikle, eğitim seviyesi yüksek olan kişiler ve kendilerini bu işe adamış kişiler tarafından yapılır. Yani mahalle arasındaki bazı dolandırıcılara dikkat edin. Büyüyü yaptıran çoğu kişinin, yazmış, okumuş kişiler oldukları araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır.

Büyüleri anlamanın birçok belirtisi bulunur. Genel büyü yapılmış bir kişi daha çok mutsuz, hayati gidişatları kötü olanlarda görüntülenmektedir. Diğer belirtileri şu şekilde olabilir;

  • Uyku sorunu, kişide farklı ağırlık hissi oluşması.
  • İştahsızlık, sürekli rüya görmesi ve sosyal ilişkilerinde sorunu olanlar.
  • Beraberliklerin sona ermesi, aile iç huzurun bozulması ve yalnızlık hissiyatının oluşması.
  • Hangi niyete büyü yapıldıysa, o sekteye göre kötü gidişat oluşur.
  • Herhangi bir doktorun teşhis koyamaması ve psikolojik sorunların oluşması.

Tabii bunlar dışında da farklı büyü belirtileri olabilir. İlk zamanlarda bu belirtiler sık karşılaşılmaktadır.

Büyü

Büyüyü Yaptıran Kişiyi Anlamak

Size bir büyü yapan kişiyi anlamın en kolay yolu ise şu şekildedir. Bu konu için ilk önce yakınlarınızı düşünmelisiniz. Eşiniz, nişanlınız veya eski sevgiliniz sürekli yanınızdayken sessiz kalıyorsa, onlara karşı göstermeniz gereken ilgiyi yeteri kadar veremiyorsanız büyük ihtimalle soğuma büyüsü size yapılmış olabilir. Bunun için güvenilir medyum hocalarından yardım alarak bu büyüyü kolaylıkla bozdurabilirsiniz.

Büyücülere İnanılır Mı?

İnançlarımıza göre Rabbimizin bir olduğu, kaderin ve kazanın O’nun elinde olduğunu bilmekteyiz. En büyük günahlardan biri ise şirk koşmak yani Allah’ı inkar etmektir. Büyü yapan kişiler zaten yapmış olduğu büyü ile şirk koşmuş olurlar. Bazı büyücüler insanların kaderlerinde olmayan şeyleri söyleyerek dolandırıcılık yapabilmektedir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Eğer kendinize bir büyü yapıldığını düşünüyorsanız veya hissediyorsanız yapabileceğiniz birkaç basit işlemle bu büyülerden kurtulabilirsiniz. Büyüleri bozmak için bol bol Kuran-ı Kerim okuyabilirsiniz. Kuran-ı Kerim’in içeriğinde bulunan Nas ve Felak büyü ve büyücülerden kurtulması için indirilen ayetlerdir. Bunlarla birlikte diğer dua ve sureleri okuyarak üzerinizde bulunan kötü enerji ve büyülerden kurtulabilirsiniz. Kesin sonuç için deneyimli bir medyum hoca ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now