Birinin Sizi Aramasını Sağlayan Büyü

Sesini çabuk duymanız gerekiyor mu? Cevabınız evet ise, doğru yere geldiniz çünkü bu yazıda size adım adım birisinin sizi nasıl anında aratacağını öğreteceğiz. Bu aramayı yakında almak istediğinizden eminim, size güçlü, başlangıç ​​dostu ritüelleri öğreterek başlayacağız, böylece hayallerinizdeki kişi sizi hemen arayacak. Başlayalım.

Defne Yaprağı Beyaz Büyü Büyüsü

Bu, birinin sizi aramasını sağlayacak bir beyaz büyüdür. Dikkatli ol! Sonuçlara ulaşmak için güçlü bir arzuya sahip olmak gerektiğinden, herkes için işe yaramayacaktır. Çok zayıf ve inandırıcı olmayan niyetleri olanlar hiçbir sonuç görmeyeceklerdir. Diğer aşk büyüleri devam etse bile bu ritüeli gerçekleştirmek mümkündür.

Görselleştirme ve olumlu düşünmenin temel olduğunu unutmayın. Hayatın biraz olumsuz bir evresindeyseniz, bunu yapmayın, gereksiz yere zaman ve enerji harcarsınız. Bu ritüeli gerektiği gibi gerçekleştirebilirsiniz. Kötüye kullanmadan, kendisini gerçekleştirmesi için zaman vermenizi tavsiye ederim. Hızlı hareket eden bir ritüel değildir, ancak bir ay içinde bazı sonuçlar görmeniz gerekir. Öyleyse sinirlenmeyin ve bu özel defne yaprağı beyaz büyüsünü denemeye karar verirseniz, acele etmeyin ve ona kendi hızında tezahür etmesi için şans ve zaman verin. Bu ritüeli belirli ay evrelerinde yapmaya gerek yoktur, bunu yapmak için yeterince kararlı ve odaklanmış hissettiğinizde yapın.

Malzemeler

 • Bir defne yaprağı
 • Bir kalem

Nasıl Yapılır?

 1. Sevdiklerinizle (bilgisayar, ev telefonu, cep telefonu, vb.) cep telefonu en yaygın yöntem olduğu için bu büyüyü yapan kişinin sürekli olarak diğer kişi ile cep telefonu üzerinden iletişim kurduğunu varsayalım.
 2. Hilalde toplanması gereken bir defne yaprağı almanız gerekecek. Bir kalemle sizinle iletişime geçmesi gereken kişinin adını ve soyadını yazın, isterseniz doğum tarihinizi de ekleyebilirsiniz.
 3. Cep telefonunu alın, kapatın ve pilin üzerine bir yaprak koyabilmek için yüzü aşağı bakacak şekilde yerleştirin. Telefonunuzu ve elinize bir yaprak alın ve şu kelimeleri söyleyin: (İsim) beni ara! Hemen ara, çal. Şimdi (adı) getirin. (Bu sözleri üç kez tekrarlayın)
 4. Telefonunuzu tekrar açın ve şimdi bir temasın oluşmasını beklemeniz gerekecek. İsterseniz işlemi günde birkaç kez tekrarlayabilirsiniz. Negatif düşünceleri uzak tutun.

Bu ritüel, ancak sizinle iletişim kurmasını istediğiniz bir kişiyle olumlu bir ilişki içindeyseniz işe yarayacaktır. Bir kişiyle bazı sorunlarınız varsa, o zaman Bal Kavanozu ritüeli gibi öfkenizi yatıştırmak için ritüeller yapmanızı tavsiye ederiz.

Bir ay sonra hiçbir sonuç görmezseniz ve bunu tekrar yapmak isterseniz, eski bir yaprağı yenisiyle değiştirin. Cep telefonu yerine bir PC kullanacaksanız, ekranın arkasına yapışkan bantla bir yaprak yapıştırın.

aramasını sağlayan büyüler

Bir Japon Tanrısının Büyüsü

Japon mitolojisiyle derin bir bağlantı hissediyorsanız ve birinin sizi denemesini sağlamak için bu büyü ilahisini vermek istiyorsanız, bu ritüel doğru seçenek olabilir.

Bu büyü, bu makalede listelediğimiz diğer büyülerden biraz daha ileri düzeydedir, bu nedenle, yeni başlayan biriyseniz, bundan daha kolay ve daha az karmaşık bir şeye başlamak daha iyi olabilir. Tabii ki, yine de deneyebilirsiniz, ancak hızlı gerçek sonuçlar istiyorsanız, bu doğru ilk seçenek olmayabilir. Cazibe ve yakarış gücüyle birlikte bu büyü çok etkili olabilir.

Malzemeler

 • Bir kırmızı mum
 • Kağıt parçası
 • Kırmızı mürekkep
 • Bir mıknatıs
 • Cam kavanoz

Nasıl Yapılır?

 1. Zihninizi boşaltmak ve rahatlamak için birkaç dakika meditasyon yapın.
 2. Kırmızı mumu yak.
 3. Kağıdın üzerine kırmızı mürekkeple şu kelimeleri yazın: ” Benimle (isim) iletişim kuran Fujin adına düşündüğünüz (kişinin adı) Raijin adına .”
 4. Kırmızı mum alevi ile kağıt parçasını yakın.
 5. Külleri toplayın ve mıknatısla birlikte cam kavanoza koyun.
 6. Kavanozu elinize alın ve gökyüzüne doğru çevirerek şu ilahiyi söyler: “ Raijin, Fujin, Fujin, Raijin, Gök Gürültüsü ve Rüzgar Grandi. Benim adım bir kükreme ve (isim) adına hissetme arzusu bir dost ve kaderin arkadaşı olacak. Gök Gürültüsü ve Rüzgarın Büyük düşüncesi harmanlanıyor! Raijin, Fujin, Fugin, Raijin! “
 7. Cam kavanozu arka arkaya en az yedi gece boyunca telefonunuzun üzerine yerleştirin.

Bu bölümü arka arkaya en az 7 gece tekrar tekrar tekrarlayamazsanız, başka bir büyü seçin veya bu son bölümü yapmaya devam edebildiğinizde onu basitçe kullanın. Bu, sihrin çalışmasına ve büyünün tezahür etmesine izin vermek için çok önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now