Bir Kadına Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir süre önce erkeklere aşk büyüsü yapmanın kurallarını listeleyen bir makale yazdık. Bununla birlikte, bu tür kurallar sadece erkekler için aşk büyüsünde mevcut değildir. Bu makaleyi, bir kadına nasıl doğru bir şekilde aşk büyüsü yapacağını ve istenmeyen sonuçlarından kaçınmayı öğrenmek isteyenler için yazıyoruz.

Bir Kadına Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle şunu hatırlatmak isteriz ki, internette bir kadına nasıl aşk büyüsü yapacağınızı açıklayan görünüşte iyi bir tarif bulmuş ve ihtiyacınız olan her şeyi hazırlamış olsanız bile, bunu yapmayın. Deneyimli bir medyum değilseniz büyü yapmaya çalışmayın. Her zaman güçlü ve kendini kanıtlamış medyumlar ile çalışın. Şimdi bir kadına aşk büyüsü yapmakla ilgilenen herkesin, büyünün etkinliğini ve güvenliğini sağlamak için uyması gereken kurallardan bahsedelim.

  1. Bir kadına nasıl aşk büyüsü yapılacağını öğrenmek isteyen herkes için bir numaralı kural şu ​​şekildedir: Kadın tek olmalıdır. Ona bir aşk büyüsü yapmadan önce, onu mevcut tüm ilişkilerinden kurtarın. Yalnız yaşıyor ve kocasıyla uzun süredir konuşmamış olsa bile, evli olduğu için aşk büyünüz başarısız olabilir. Uygunsuz bir şekilde yapılmış bir aşk büyüsü, kocasına karşı olan duygularını canlandırabilir. Bu nedenle, bir aşk büyüsü yapılmadan önce, hedefi geçmiş tüm duygu ve sevgilerden kurtarmak için özel ritüeller yapılır.
  2. Kadın hastaysa aşk büyüleri yaptırmayın. Hastalıkların listesi oldukça uzundur ve genital organ hastalıkları, hormonal ve ruhsal bozuklukları içerir. Kadınları sihirle etkilemek erkeklerden daha zordur. Kısacası, bir erkeğin kendisiyle iyi bir arkadaş olabilecek güzel bir kadına ve tutkulu bir cinsel partnere ihtiyacı vardır. Bir kadının bir erkeğe aşık olmasını sağlamak için daha fazla çakranın etkilenmesi gerekir. Bir kadının bir erkeğe karşı güçlü hisleri olmasını sağlamak için onu sadece seksi bulması ve onunla gurur duyması gerekmez. Kendisine ve gelecekteki çocuklarına (veya halihazırda sahip olduğu çocuklara) bakabileceğini bilerek, onunla güvende hissetmesi gerekiyor. Onun sadık ve dürüst olduğunu ve onu asla terk etmeyeceğini bilmesi gerekiyor.

Kadınların aynı anda birden fazla çakraya sahip olmaları gerekirken, neden sadece bir çakra etkilense bile bir erkeğe aşk büyüsünün başarıyla uygulanabileceğini açıklar. Bu, kadının sağlığı için fark edilmeden geçemez. Bir kadına aşk büyüsü yapmayı bilenlerin izlediği temel ilkelerden biri kimseye zarar vermeyin, bu yüzden aşk büyünüzün kadına zarar vermediğinden emin olun. Bu nedenle, profesyonel medyum ile çalışmak her zaman daha iyidir.

  1. Kadının çocuğu varsa çok dikkatli olun. Çocuklar daima yüksek güçler tarafından korunur. Sonuç olarak, yüksek güçler, adamla bir ilişki çocuklara bir şekilde zarar verebilirse, medyum hocanın etkisini sıfıra indirebilir. Ayrıca, yüksek güçler kara büyü aşk büyüleri yapmaya çalışanlara göz kulak olur. Bu tür aşk büyüleri, karanlık enerjileri kadının ince bedenlerine örterek onları deforme eder. Sonuç olarak, kadın kötü bir anne olabilir, çocuklarına bakmayı bırakıp onları sevebilir. Bu nedenle, yüksek güçler bu tür büyülerin kadınları etkilemesine nadiren izin verir ve onları yapan erkeklere geri gönderir.
  2. Daha önce hiç karşılaşmadığınızda bir kadına aşk büyüsü yapmak imkansızdır. Sanırım size bundan daha önce bahsetmiştik. Kadın sizi tanımazsa, size aşık olamaz ve bir kadına doğru bir aşk büyüsü yapmayı bilen güçlü bir medyum bunu değiştiremez. Sizi tanımayan bir kadına aşk büyüsü yaparsanız, size değil, büyünün tam etkisini gösterdiği anda etrafta olan başka birine aşık olur. Bu nedenle, bu şart sağlanmadığı takdirde ritüellerimi asla gerçekleşmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now