Bir Evi Kutsamak İçin Güçlü Dua

Evinizi kutsamanın kolay, güçlü ve etkili bir yolunu mu arıyorsunuz? Tam da ihtiyacın olan şey bu! Bu yazı ile evinize pozitif enerji ve nimetler çekmek için en etkili ancak başlangıç ​​dostu yöntemlerden birini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bir Evi Kutsamak İçin Dua Nedir?

Bir evi kutsamak için dua, kutsamaları evinize çekmek için söyleyebileceğiniz özel bir duadır. Bu, evrene, orada ne tür enerjiler olursa olsun, şimdi evinizi yeni enerjiler alacak şekilde ayarladığınızı ve bunun gerçekleşmesi ve her şeyin pozitif ve mutlu kalması için üzerinize düşeni yapmaya istekli olduğunuzu söylemek gibidir.

Bir Evi Kutsamak İçin Dua Ne Yapabilir?

Bir evi kutsamak için dua, bu samimi alanı yepyeni, pozitif, taze enerji, evrenden gelen nimetler ve ayrıca tüm aile üyeleri arasında dinginlik, sakinlik ve barış gibi şaşırtıcı şeylere açarken olumsuzlukları uzaklaştırabilir.

Bunu Yapmanın En İyi Zamanı Nedir?

Bunu gece rahat olduğunda yapabilir ve günlük programınızı askıya alabilirsiniz. Bunu, biri geldiğinde ve bu kişinin doğru enerjiyi yeniden kurmak ve olumsuzluğa karşı koymak için daha fazla nimet almak için evinizi açmak için olumsuz, kıskanç veya benzeri olabileceğini düşündüğünüzde de yapabilirsiniz.

kutsamak

Bir Evi Kutsamak İçin Dua Nasıl Hazırlanır?

Bir evi kutsamak için dua etmeden önce, gerçekten çalışmasına ve tezahür etmesine izin vermek için bu ana hazırlanmak için birkaç şey yapabilirsiniz.

Evinizde Adaçayı

Bu adım, herhangi bir negatif enerjiyi hissederseniz ortadan kaldırmak için harikadır. Size iyi gelen her şeyi yapabilirsiniz. Adaçayı kullanın ve temizleyin!

Beyaz Bir Mum Yak

Negatif enerjinin çözülmesi için beyaz bir mum yakabilir ve evinizi dua ile isteyeceğiniz nimetleri almaya hazırlayabilirsiniz. Işığın karanlığı yenerek sonuna kadar tamamen yanmasına izin verebilirsiniz.

Muska Kullan

Evrenin evinize göndermesini istediğiniz enerji ve kutsama türüne göre sevdiğiniz bir tılsımı seçebileceğiniz için bu adım çok özelleştirilebilir. Örneğin, korunmaya muhtaç, varsa, kullanabilirsiniz bir muska gibi bir at nalı veya bir kullanabilir koruma rünü, bir koruma için desene veya benzeri büyülü araçlar.

Daha fazla şans çekmek istiyorsanız, dört yapraklı bir yonca , nazar ve daha fazlasını kullanabilirsiniz. Neyi sevdiğinizi ve en önemlisi sizi rahat ve desteklenmiş hissettiren şeyleri seçin.

Meditasyon Yapmak

Bu, bir evi kutsamak için dua etmeye hazırlanmak için en iyi adım. Evde kendinizi rahat hissetmediğinizde, genellikle eviniz en güvenli yerinizdir bu yüzden evde kendimi güvende ve rahat hissetmediğimde olumsuz hissetmeye başlarız. Evimin evren ve onun armağanları tarafından kutsanmasını istiyoruz.

Meditasyon, doğru zihniyete sahip olmama ve bu duayı yüksek sesle zikretme ve en iyi şekilde çalışıp tezahür etmesine izin verme yaklaşımına sahip olmama yardımcı olabilir.

Meditasyon sizin işiniz değilse, en azından gözlerinizi kapatarak, derin bir nefes alarak, uzun bir nefes vererek ve evinizi tam olarak istediğiniz gibi görselleştirerek, huzur ve mutluluk duygularına odaklanarak görselleştirmeyi kullanabilirsiniz.

Bir Evi Kutsamak İçin Dua

“Evim nimetler, pozitiflik, mutlulukla dolu olabilir. Olumsuzluk ve güven eksikliği için daha fazla zaman ve yer yok. Evim güzel her şey için bir mıknatıs, harika, mutlu ve doyurucu her şey için ışığı hissedebiliyorum, mutluluk geliyor. Gerilim yok, durgunluk yok, olumsuzluk yok. Sadece harika, güzel şeyler evimi tüm enerjimi toplayıp kendi sihrimi yarattığım küçük bir kutsal alan haline getirecek. “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now